Autor Wątek: Co Wasze psiaki zniszczyły w domu?  (Przeczytany 23221 razy)

Offline lusi6

• Moderator
  • Pasterz
  • : 14.06.2006
  • M: Rumia
Co Wasze psiaki zniszczyły w domu?
« dnia: 21.02.2008 o 23:30 »

Tak z ciekawości bo chyba takiego tematu nigdy nie było.

Ja na szczęście z Zeusem nie miałam problemu,może to dlatego,że trafił do mnie w wieku 4 miesięcy i większość czasu jestem w domu.
Ale za to poprzedni pies(syberian husky)był największym niszczycielem(ja pracowałam i psiak był często przez 8 godzin sam).Uwielbiał zjadać szmatki do naczyń,obicie z drzwi wejściowych,kanapę,otwierał wszystkie drzwi do pokoi i tam demolował co popadło,jak przez 5 minut został sam w aucie potrafił zjeść pół fotelu kierowcy i sufit,wszystkie kwiaty to była jego specjalność a zabawek dla psów wogóle nie mógł mieć bo były w minutę zjedzone.Oj było tego tyle,że nie pamiętam już wszystkiego.

A jakie u was były największe szkody w wieku szczenięcym(i nie tylko) Waszych psiaków?

lusi62008-02-21 23:33:33

Offline Aneta55

• Owczarkarz
  • **
  • : 18.02.2007
  • M: Gliwice
« Odpowiedź #1 dnia: 21.02.2008 o 23:50 »
z rzeczy najdziwniejszych (a było tego trochę) to moje wszystkie kaktusy!! LOL

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #1 dnia: 21.02.2008 o 23:50 »
Psy 728x90

Offline bank8

• Owczarkarz
  • **
  • : 15.05.2007
  • M: GLIWICE
« Odpowiedź #2 dnia: 21.02.2008 o 23:53 »
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
dobry temat, na pewno kazdy ma cos ciekawego do powiedzenia, ja tez zdradze kilka moich histori , z których teraz sie smieję, chociaz nie zawsze było mi do smiechu.

Mój psiak trafił do mnie jak miał 3 miesiące, były wakacje więc ciągle ktos z nim był ( dzieci), ja i mąż niestety pracujemy, jednak nie zawsze było tak różowoWink, Fido standardowo zaczął niszczyć wszelkiego rodzaju rzeczy z materiału, szmatki, poduszki, kołdry, koce. Kradł i uciekał, im sprytniej mu to wychodziło tym to było dla niego bardziej atrakcyjne i ekscytujące. Następnie poszły w ruch kapcie i buty, ale nie to było najlepszeLOLkradł, pokazywał domownikom i uciekał, jednym słowem zabawa w ganianegoLOL. Następnie wziął się za droższe rzeczy typu pilot do LCD i tu powstał problem z kupnem takiego samego, rozebrał go na drobny makLOL, zanim udało mi się kupić pilota kupa smiechu w sklepie, że producent nie przewidział takich sytuacji i że będzie ciężko zdobyć taki sam, no ale udało się. W łazience musze mieć zamknietą kabinę, bo...sprawdza smak gąbek, mydeł, szamponów, oczywiście nie mozna juz urzywać tych rzeczy, bo są doszczętnie zniszczone. Potrafi otwierać chlebak i wyjadać chleb, na szczęście juz przestał, za to poniszczył kilka noży z drewniana rękojeścią, potrafi wyciągac talerze ze zlewu i roznosi je po mieszkaniu. Musze chować wszystko nawet paterę z owocami, bo je wyciąga i wyjada, słodycze. Podjadał moje łóżko po kawału bardzo intensywnie w jednym miejscu, aż wygryzł dość spora dziurę. Zjadł swój kosz po kawałkuLOL, zabawki strasznie niszczy, praktycznie są na tzw. 5 minut. Kosz ze śmieciami musi być schowany, bo robi jego przeglądLOL( to sprzątanie tego bałaganu jest wkurzające ). No jest tego trochęWinkLOLLOLLOL, ale takie są niestety skutki kilku ( 7-8 ) samotnie spędzanych godzin w domu.

zapomniałam dodać, ze garki pozostawione na kuchni nie są pomijane, zdażyło mi się kilka razy je zostawić z obiadem no i niestety rodzinka przychodząc po południu do domu nie miała co jeść - ponieważ obiad byl na podłodzeLOLLOLLOLLOL, jednym słowem nie może sie oprzec zapachomLOLLOLLOL, a że jest dośc duży to ściąganie garnków z blatów i z kuchni nie sprawia mu trudnościLOLLOLLOL
bank82008-02-22 00:01:13

Offline lusi6

• Moderator
  • Pasterz
  • : 14.06.2006
  • M: Rumia
« Odpowiedź #3 dnia: 21.02.2008 o 23:54 »

Cytat: Aneta55

Hihi to bardzo ciekawe(chyba kaktusy były bez kolcówWinkLOL)

Gosiu ale mnie rozbawiłaś z Fidusiem(ale z niego cwaniak)LOL
lusi62008-02-21 23:55:57

Offline bank8

• Owczarkarz
  • **
  • : 15.05.2007
  • M: GLIWICE
« Odpowiedź #4 dnia: 21.02.2008 o 23:56 »
Cytat: lusi6

to jest mozliwe, mój poniszczył krzew jerzyny w ogródku, nie wiem jak one to robią, że nie czuja tych kolcyLOLLOLLOL

Offline kukasia

• Owczarkarz
  • **
  • : 27.05.2007
  • M: Poznań
« Odpowiedź #5 dnia: 22.02.2008 o 06:31 »
Hihi, dobre te wasze mordelki! Clap

Ja powiem Wam tylko, że Atos swego czasu zeżarł pół boazerii (kiedyś o tym już pisałam), wyżarł w swoim legowisku kółeczko (takie że tylko w zasadzie ścianki zostały Wink) pokryjomu - tzn. na posłanku był kocyk a on wygryzał pod kocykiem, żeby nie było widać (wiedział, że mu nie wolno)... Tata kiedyś czyścił mu legowisko i jakże się zdziwił jak zobaczył, że zamiast posłanka ma w ręku oponkę LOL

A...z zeżartych jadalnych rzeczy.... Kiedyś (Atos miał jakieś 4 miesiące) mam zostawiła w zlewie zamrożonego kurczaka (całego). Wyszła z domu i zostawiła psa samego w kuchni. Za jakiś czas przyjechał tata z nakazem zrobienia obiadu i .... nie mógł znaleźć mięska. Mało tego! Nie było po nim śladu! Nigdzie!!! Się okazało, że ta bestia zeżarła kurczaka W CAłOśCI (mrożonego z kośćmi!!!Angry) a w kącie leżała tylko starannie wylizana plastikowa tacka i papierek foliowy... Evil%20Smile

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #5 dnia: 22.02.2008 o 06:31 »

Offline Rubens34

• Owczarkarz
  • **
  • : 17.01.2008
  • M: Gdynia
« Odpowiedź #6 dnia: 22.02.2008 o 08:35 »
Cortina jest w trakcie konsumowania dywanu, na szczęście dywan wcześniej przeznaczony na straty :)

Offline egonek5

• Owczarkarz
  • **
  • : 01.04.2007
  • M: NOWA SARZYNA
« Odpowiedź #7 dnia: 22.02.2008 o 08:40 »
U nas na szczęśćie obyło się bez wiekszych zniszczen[poza moimi pokaleczonymi rękami]bo pańcia z dzidziem siedziała w domku i oczy miała otwarte 24 gdz na dobęWink

Offline Amurowa

• Owczarkarz
  • **
  • : 12.01.2004
  • M: Gdynia
« Odpowiedź #8 dnia: 22.02.2008 o 08:54 »
Murek ma sporo na sumieniu, moje LOZKO , wykladzine w przedpokoju, moje ubrania ale najbardziej chyba zalowalam pilota do tv LOL .

Offline warmplace

• Owczarkarz
  • **
  • : 24.10.2007
  • M: Wrocław
« Odpowiedź #9 dnia: 22.02.2008 o 09:02 »

Moja bardzo spokojna jest (moze dlatego ze spi nosem w moim bucie:P)

Zjadla troche kanapy (ale widac nie bardzo jej zasmakowala) troche linoleum (tez nie za wyborne bo duzo nie dala rady), moj kabel usb od komorki (no to juz jest lepsze zwlaszcza sama wtyczka) wyraznie smakowala jej tez encyklopedia wroclawia (zawsze uwazalem ze wroclaw to smaczne miasto) no i to wszystko w sumie i wszystko udalo nam sie jakos opanowac:)

Offline egonek5

• Owczarkarz
  • **
  • : 01.04.2007
  • M: NOWA SARZYNA
« Odpowiedź #10 dnia: 22.02.2008 o 09:14 »
Cytat: Amurowa
Murek ma sporo na sumieniu, moje LOZKO , wykladzine w przedpokoju, moje ubrania ale najbardziej chyba zalowalam pilota do tv LOL .

Hi,hi Agnieszko to wyrko wyglada jakby je tygrys załatwił a nie piesioLOL

Offline dr.puniszman

• Owczarkarz
  • **
  • : 11.06.2004
  • M: Legnica
« Odpowiedź #11 dnia: 22.02.2008 o 09:19 »

Cytat: bank8
Cytat: lusi6

to jest mozliwe, mój poniszczył krzew jerzyny w ogródku, nie wiem jak one to robią, że nie czuja tych kolcyLOLLOLLOL

Moja saba(doberman) zrywała agrest z krzaków i nawet tam że środka tylko oczy zamykała i na wyczucie ... wiecie jak śmiesznie to wyglądało ?:)  Ulma nic nie zepsuła bo jak ją wzięliśmy miała 9mies  . Ale Dobermanka była od szczeniaka to zepsuła tak komplet wypoczynkowy(powyrywała wszystkie guziki) kilkanaście par butów śmieci również rzucała po domu, kota mi męczyła :)dla zabawy łapką go  biła(przeżył zabawy ) o kilka par spodni bo się suszyły na dworze i to chyba na tyle .

Offline Polaczek

• Owczarkarz
  • **
  • : 01.06.2004
  • M: Biłgoraj
« Odpowiedź #12 dnia: 22.02.2008 o 09:21 »
mój Bazyl nie ma się czym pochwalićConfusedLOL
poprzedni onek Borys też nie za bardzo, no zjadł moje złote kolczyki, ale nadal są moimi ulubionymiLOLLOL

za to przed chwilą byłam u szefa, pochwalił sie swoimi okularami ... bez rączekLOLLOL, zegarkiem właściwie bez paska, a obrączka w ogóle zniknęłaShockedLOLLOL

a byl tylko 15 minut pod prysznicemLOLLOLLOL

Offline Renata&Lupus

• Owczarkarz
  • **
  • : 19.10.2007
  • M: Wrocław
« Odpowiedź #13 dnia: 22.02.2008 o 09:35 »
Mój Lupusio rozszarpywał swoje posłanka jak tylko zostawał sam w domu, w drobny makSmile więc w postanowiłam że jak nas nie ma, śpi na podłodze, bo nie nadązałam z szyciem mu nowegoBig%20smile. Generalnie do tej pory jak zostaje sam i np. cos wisi na kaloryferze (ręcznik,szmatka), to na pewno będzie poszarpana. Kradnie też czasem moje rzeczy: rajstopy, skarpety i rozrywa albo śpi z nimi. Najcenniejszą rzeczą jaką nam pożarł był aparat cyfrowy wart ponad 1000 złDead.....nie mamy więc już czym naszego pupila fotografowaćLOL
Oprócz tego, kiedy zdechła mi papużka i zakopałam ją w ogródku, Lupus ją wykopał i.....zjadłConfused.....łącznie z piórami!!!!Geek

Offline nebrot

• Owczarkarz
  • **
  • : 31.12.2006
  • M: Niemcy
« Odpowiedź #14 dnia: 22.02.2008 o 10:54 »

Cytat: egonek5
U nas na szczęśćie obyło się bez wiekszych zniszczen[poza moimi pokaleczonymi rękami]bo pańcia z dzidziem siedziała w domku i oczy miała otwarte 24 gdz na dobęWink

U mnie było podobnie (bez dzidzi, ale z mezem).
Piesio nie zniszczył zbyt wiele i nic powaznego.
-Połamał 3 płyty dvd,
-porysował ekran od komorki (bo jak zadzwonił dzwonek, to szczylek złapał w ząbki i przyniosł panci telefonik do rąk- nigdy więcej tego nie powtorzył, chociaz namawiałam go serdecznie)
-hmm... nadwyręzył pilota do tv (swoją drogą, to co one mają do tych pilotow)
-wyjadł kawałeczek dywanu (bo mamy pleciony i się swietnie pruje)

I to chyba na tyle, jakis taki mało dewastacyjny był, a poza tym był w terenie wyznaczonym przez drewniany kojec dla dzieci, he he, to i okazji mial mniej)
Evil%20Smile