Autor Wątek: Co Wasze psiaki zniszczyły w domu?  (Przeczytany 23208 razy)

Offline marrrso

• Owczarkarz
  • **
  • : 13.09.2007
  • M: Wrocław
Co Wasze psiaki zniszczyły w domu?
« Odpowiedź #15 dnia: 22.02.2008 o 10:59 »
tia...
u nas właśnie jedynie pilot nie przeżył....
może za dużo oglądamy tv a za mało psiakiem się zajmujemy ....
i tak nam dają do zrozumienia delikatnieWink

Offline sporyszka

• Owczarkarz
  • **
  • : 01.12.2003
  • M: Bytom
« Odpowiedź #16 dnia: 22.02.2008 o 11:28 »
Cytat: bank8
LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Potrafi otwierać chlebak i wyjadać chleb, na szczęście juz przestał, za to poniszczył kilka noży z drewniana rękojeścią, potrafi wyciągac talerze ze zlewu i roznosi je po mieszkaniu.  

z nozami to prawie zawalu dostalam LOL ale przy talerzach parsknelam smiechem.

Tak czytam ten watek i moj pies to aniol ale u mnie pomogla "terapia na kota". Wychodzac do pracy szczeniak nie zostawal sam i nie w glowie mu byly glupie pomysly bo zawsze kot przelecial przed nosem i trzeba bylo go gonic a nie cos rozbierac na czynniki pierwsze. Maks ma dwa malenkie grzeszki na swoim koncie: pociagnal za odstajaca tapete (moja wina moglam dokleic jak zaczela odstawac LOL) i jak to zwykle bywa nie urwal sie maly kawaleczek tylko pod sufitem dopiero LOL. Drugi i to nie gdy byl sam w domu tylko w nocy zaczal przezuwac dywan w jedym rogu (ale to tez dobrze od dawna mi sie nie podobal).Wecej grzechow moj pies nie ma na swoim sumieniu mimo ze zostawal sam na 8 godzin w domu LOL. Ale pamietam jak to sie naczytalam podobnych watkow i przed wyjscie do pracy wyciagalam kurki z kuchenki zeby nie odkrecil gazu, eliminowalam prad w kontaktach, zbieralam wszystkie noze z blatu w kuchni oj wyjscie do pracy mi wtedy pochlanialo troche czasu LOL

PS. przypomnial mi sie 3 ale ostatni i ten byl chyba najgorszy bawily sie zwierzaczki w gonic i zrzucily duza olastikowa doniczke z kwiatkiem takim swiezo podlanym LOL na dywan ktory mial biale plamy oraz pieknie potem ta mokra ziemie w niego wtarly. Oj wtedy to narzekalam pod nosem ale to tez moja wina kto na podloge kupuje cos co ma biale plamy no kto?

Zabawki psie wg Maksa nie sa do jedzenia i trzeba je szanowac niektore mamy od  jego dziecinstwaLOL
sporyszka2008-02-22 11:32:26

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #16 dnia: 22.02.2008 o 11:28 »

Offline fredzia

• Owczarkarz
  • **
  • : 21.02.2008
  • M: spod Wrocławia
« Odpowiedź #17 dnia: 22.02.2008 o 11:35 »
Dołączę do listy: pilot do wieży, oczywiście, i budzik. Poza tym kosz na smieci - standard... :)

Offline capri

• Owczarkarz
  • **
  • : 08.07.2007
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #18 dnia: 22.02.2008 o 11:42 »
Z przyjemnością czytam ten temat zawsze jest możliwość do śmiechu.
Pamiętam jak wychwalałam jakieś 2 mies temu  koleżance że moja Djuna nic a nic nie poniszczyła w domu i w tym czasie telefon od siostry że poniszczyła jej 2 pary butów. A na drugi dzień wzięła się za chodniczek w przedpokoju bo stwierdziła że trzeba na siebie zwrócić uwagę .
Po za tym nic - odpukać grzeczna była i jest

Offline Mańka

• Owczarkarz
  • **
  • : 12.09.2007
  • M: Legionowo
« Odpowiedź #19 dnia: 22.02.2008 o 13:02 »
Świetny temat Thumbs%20Up To może ja opiszę co potrafiły zrobić szczeniaki mojej poprzedniej suni Bakary,ale nie w domu a na podwórku Shocked Posadziłam z mężem cały rząd młodych świerków przy ogrodzeniu aby stworzyły jak urosną żywopłot.Niestety nie było nam dane doczekać tego momentu ,bo szczeniaczki urosły i w fantastyczny sposób pozbyły się wszystkich świerków a było ich ok 25 sztuk.Codziennie znajdowaliśmy powyrywane świerki z korzeniami i zaczęliśmy sie zastanawiać jak to możliwe
Mój mąż postanowił poobserwować pieski z ukrycia 
Okazało się ,że sunie brały świerk za pieniek ,w połowie drzewka i po prostu ciągnąc go wyrywały go z korzeniami Trawnik wyglądał jak po przejściu stada wygłodniałych dzików,zryty do gołej ziemi z jamami pokopanymi na 1-1,5 m w głąb .Koszmar Confused Wstyd mi było przed ludżmi Embarrassed

Offline ankap

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.04.2005
  • M: poznań
« Odpowiedź #20 dnia: 22.02.2008 o 14:01 »
Podobny temacik, link :
"szczeniole nasze"

Pozdrawiamy

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #20 dnia: 22.02.2008 o 14:01 »

Offline capri

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 22.02.2008 o 14:22 »
 Aniu patrz nawet zapomniałam ze podobny temat założyłam LOL

Offline lusi6

• Moderator
  • Pasterz
  • : 14.06.2006
  • M: Rumia
« Odpowiedź #22 dnia: 22.02.2008 o 16:15 »

Cytat: malkin
 Aniu patrz nawet zapomniałam ze podobny temat założyłam LOL

Mi także wyleciało z głowy.Może Mal będzie tak dobra i połączy tematyBig%20smile

Offline ankap

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.04.2005
  • M: poznań
« Odpowiedź #23 dnia: 22.02.2008 o 16:18 »

Big%20smileLOLLOL A mi sie wydawało ze już gdzies opisywałam wyczyny naszego sierściucha więc troszkę pogrzebałam w archiwum :)

Offline lobylou

• Owczarkarz
  • **
  • : 29.12.2007
« Odpowiedź #24 dnia: 22.02.2008 o 16:31 »
Smile przypuszczam ze to dopiero początki , Brosa ostatnio strasznie swędzą ząbki Confused

jeden pilot stracony

nadgryzione krzesełko

www.fotosik.pl" target="_blank">

kawałeczek ławy

szafeczka w przdpokoju (czekanie na spacerek jest nudne)

oraz jedna para klapek basenowych , to dopiero jest zabawa, drugie już zagrożone Wink

Offline lusi6

• Moderator
  • Pasterz
  • : 14.06.2006
  • M: Rumia
« Odpowiedź #25 dnia: 22.02.2008 o 16:33 »
Widzę,że Brosek gustuje w drewnieLOL

Offline capri

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #26 dnia: 22.02.2008 o 16:45 »
Dobrze że to nie Ludwik XVI

Offline Natalka&Goldi

• Owczarkarz
  • **
  • : 17.12.2006
  • M: in the suburbs of Radom
« Odpowiedź #27 dnia: 22.02.2008 o 20:03 »
Moja sucz. nie tylko poniszczyła rzeczy w domku ale i przekręcila moje zycie o 90 stopni. Zaczynając od zniszczeć to pierwszy był wózek siostry Amelki a ostatnio wzięla się za stołek ale to chyba normalne.

Offline lobylou

• Owczarkarz
  • **
  • : 29.12.2007
« Odpowiedź #28 dnia: 22.02.2008 o 20:15 »
wszystkie meble w naszym pokoju przeznaczyliśmy do wymiany ale teraz poczekamy az Bros zmieni ząbki , jak skończy rok może półtora zabierzemy się za remont Smile w tej chwili  nie pozwalamy mu na gryzienie mebli w obawie ze nowe również bedzie gryzł (skoro miał przyzwolenie na niszczenie wcześniej) , niestety czasami nas troszkę nie ma i wtedy psisko się nudzi (szczególnie jak pozostaje nie wymęczone , co się niestety z rzadka ale zdarza)

Offline franxtone

• Owczarkarz
  • **
  • : 26.10.2007
  • M: Bydgoszcz
« Odpowiedź #29 dnia: 22.02.2008 o 23:05 »
kabel od: internetu, telewizji, telefonu; stara kanapa, liczne zniszczenia w panelach ściennych w przedpokoju (głównie listwy), gustuje też w farbie na ścianie (liczne białe punkty w moim pokoju), kapcie, skarpety to norma. Teraz zajmuje się obecnie fotelem, który i tak piszę na straty. Można doliczyć kilka kwiatów doniczkowych i jeden wazon, rączki od szuflad:D