Autor Wątek: Co Wasze psiaki zniszczyły w domu?  (Przeczytany 23204 razy)

Offline luizkaibetina

• Owczarkarz
  • **
  • : 22.02.2008
  • M: Jaworzno
Co Wasze psiaki zniszczyły w domu?
« Odpowiedź #30 dnia: 22.02.2008 o 23:20 »

w domku moze nie,sunia jest w kojcu ale.......w zasadzie nie wiem od czego mam zacząć ma stały dostep do piwnicy i innych pomieszczeń gospodarczych.......wynoszenie smieci z c.o.,kopanie dziur na ogródku,znozsenie drzewa,targanie różnych papierów które póżniej poniewieraja się na ogródku,przegryzanie siatki,oooo wiem z zapałem gryzie swoje legowisko tzn gabkę,rozciaga koc i najważniejsze wyciąga z budy wszystko po poprzedniej suceSmile.Ogólnie jest oki bo nie wyrywa ozdobnych drzewekSmile

Offline monias

• Owczarkarz
  • **
  • : 10.04.2007
  • M: Skórcz
« Odpowiedź #31 dnia: 24.02.2008 o 10:42 »
a moj Kovu zniszczył poręcz na dworzu jak sie wchodzi do domu.. A tak to nic  innego.. Tylko jakieś drobnostki ;-) ( wynosił patyki, niszczył swoje zabawki ;-)   )

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #31 dnia: 24.02.2008 o 10:42 »
Psy 728x90

Offline ma_dit

• Owczarkarz
  • **
  • : 25.02.2007
  • M: sosnowiec
« Odpowiedź #32 dnia: 24.02.2008 o 10:58 »
Oj Dargo poobgryzał ściany i to był główny problem, zniszczył tez kilka kalendarzy zdjętych przez niego ze ściany wchodzisz do domu a tu wszędzie papierowe wiórki  a rezty niepamiętam bo to juz takie typowe pierdółki były  

Offline Amajka

• Owczarkarz
  • **
  • : 15.11.2007
  • M: Koszalin
« Odpowiedź #33 dnia: 25.02.2008 o 10:19 »

Moj Dexter pogryzl mi podręczniki do szkoly, łóżko, moje ulubione klapeczki, a Veyronek dywan, kwiatki, fotel mu tez sie nie podobal ... ale i tak nie mozna sie bylo na nie gniewiac

Offline Charlie82

• Owczarkarz
  • **
  • : 12.07.2005
  • M: Łódź
« Odpowiedź #34 dnia: 05.03.2008 o 23:08 »
Nikon o dziwo dużo nie zniszczył. Uwielbiał jedynie zrywanie tapety ale tylko w jednym pokoju (widocznie jakiś smaczny rodzaj) Smile. o dziś zostało mu jedynie robienie wiórków z gazet rano zaraz po przebudzeniu ale to w sumie zdarza się też sporadycznie, tzn jak zapomnę i zostawię gazetę w zasięgu ząbków.

Offline adik80

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.02.2008
« Odpowiedź #35 dnia: 06.03.2008 o 22:35 »
mój Brutus uwielbia listwy przypodłogowe,psuje tez swoje miski,zjadł parę książek,obgryzł ściany.Ale wczoraj to odwalił numer stulecia.Wchodzę po pracy do domu a w mieszkaniu pełno GAZU!!!!!!!Zostawiłem garnek po zupie na kuchence a on chciał to pewnie powąchać stanął na tylnych łapach a przednimi musiał się oprzeć o zawór i..........jeszcze z godzina i tragedia gotowa w najgorszym wypadku kamienica wylatuje w powietrze..Dziwię się że się biedak nie zatruł bo stężenie było juz dośc konkretne.uffffff

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #35 dnia: 06.03.2008 o 22:35 »

Offline oenka

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.11.2007
  • M: gdańsk
« Odpowiedź #36 dnia: 08.03.2008 o 17:16 »
Moja sunia jak miała ok. 5m-cy  zniszczyla domofon.SmileInteligiętne zwierzę pańci długo nie było to odebrałaWink

Offline $Nina$

• Owczarkarz
  • **
  • : 20.03.2008
« Odpowiedź #37 dnia: 20.03.2008 o 14:50 »
Korusia to taka zawsze niewinna, ale jak przyszło co do czego to zniszczyła moje spodnie, jak bawiła się z Sabcią(inny piesek)

Offline ONkomaniaczka

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.12.2007
« Odpowiedź #38 dnia: 20.03.2008 o 20:07 »
To teraz moja kolej... Dywany, figurki, w tym żłóbek, takie cuś co otwiera bramę wjazdową, skarpety, kanty od różnych przedmiotów, jak jechaliśmy na działkę to zżarł nam całe opakowanie czekolady do picia, wiadra, kratkę od szamba, ale nie takiego jak zwykle sa tylko, takiej malej mniej wiecej wielkosci książki i wiele wiele wiele wiele wiele wiele innych.... 

Offline ONkomaniaczka

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.12.2007
« Odpowiedź #39 dnia: 20.03.2008 o 20:09 »
a i buty mamy. Przynajmniej sobie nowe kupiła, ale niestety niektórych moich kapci nie oszczędził

Offline Szalik

• Owczarkarz
  • **
  • : 14.03.2008
« Odpowiedź #40 dnia: 21.03.2008 o 15:58 »
Buty ale tylko jedną parę
ale za to na święta zjadł całą misę z rybą,
oj bardzo sie wtedy pogniewaliśmy
na szczęście nie skończyło się u weta

Offline anita

• Owczarkarz
  • **
  • : 04.08.2006
  • M: Wrocław
« Odpowiedź #41 dnia: 22.03.2008 o 10:48 »

E, mój to nie jest nicponiem.

Zniszczył niewiele. Takie złote dziecko z niego.

*Kapcie to chyba wszystkie, poskracał rozmiary. Butów koleżanki mojej mamy też sobie nie mógł odpuścić.LOL

*Jak pojechaliśmy w odwiedziny do wujka, to podrapał mu drzwi wejściowe do domu, ale wstyd.

*Parę kurtek do sprzedaży.

*Jak był maluśki, pewnego dnia, jak musiał zostać sam w domu zniszczył świeżo przywiezioną komodę z ratanu. Próbował się dobrać do swoich ciasteczek.LOL

*O. Auta ostatnio też mu się nie spodobały. W jednym zabrał się za tablicę rejestracyjną, a w drugim(nowym)  za lusterka przednie.

*Zniszczył sobie wejście do garażu, buda też jest cała zniszcznona przez te jego kochane zębiska.
Te szkody chyba najbardziej pamiętneConfused

I jak na takiego się gniewaćWacko Ale jest co wspominać. Na szczęście teraz te szkody ograniczają się do poniszczonych ubrań.LOL

Offline Carollaz

• Owczarkarz
  • **
  • : 01.04.2008
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #42 dnia: 01.04.2008 o 12:26 »
Hej, jestem tu nowa :)
Moja niespełna  4-miesięczna suczka może się pochwalić:
- popodgryzaną tapetą w przedpokoju
- nadgryzionym linoleum (na dość dużym kawałku LOL)
- pogryzionym pilotem
- gałkami od szafek (prawdziwy rarytas)
- spróbowaniem mojego telefonu (nie spodziewałam się, że aż tak wyoko sięgnie)
- popodgryzanymi meblami (łózko, szafy, stoły, krzesła)
- zjedzeniem kwiatka doniczkowego i 6 tulipanów(pani nie było w domu to pieskowi się nudziło... )
- kilkoma parami skarpetek, które zniknęły bez śladu... :D
Panadto zabiera wszysko co wpadnie jej do pyszczka, pokazuje, że ma i ucieka... Big%20smile

Offline AnkaNT

• Owczarkarz
  • **
  • : 02.12.2007
  • M: Nowy Targ
« Odpowiedź #43 dnia: 05.04.2008 o 23:41 »

Wiec Mori nie dosc ze zjadla swoje legowisko, to jeszcze mojeg drugiego psa.

I kiedys pojechalam gdzies z moim bratem i zostawilismy ja sama w domu, na klatce [w domu bylo za cieplo]. Wracamy ja standardowo do niej ide i widze jakis dym ... Wychodze wyzej, zalamuje rece.

W szafce mielismy 10 kg mąki. Reszty mozna sie juz spodziewac ...

Zrobila tak 2 razy! Ponadto cwaniara sie nauczyla otwierac drzwi wejsciowe i kradnie buty ;p Potem ciapla je w blocie ;p

procz tego mnostwo potarganych ciuchow [oczywiscie tylko moich], popychanie kosza na smieci i targanie ich po ogrodzie, kopanie dzior, skakanie po autach, brudzenie bramy i drapanie po drzwiach, kradzieze rarytasow, niszczenie zabawek, wchodzenie przez dziure do sasiadow i kradniecie ich rzeczy itd itp ...

Raylee2008-04-05 23:46:43

Offline mercedes7

• Owczarkarz
  • **
  • : 02.08.2006
  • M: Świdnica / Francja
« Odpowiedź #44 dnia: 09.04.2008 o 22:15 »

Hmmm co zniszczyła Lady??
- pogryzła buty, już nie pamiętam ile par
- pogryzła dywan (teraz jest mniejszy)
- podrapała drzwi
- podziurawiła swoje spanie
- poobgryzała nogi od stołu
- przegryzła smycz
- pogryzła rurę od odkurzacza (ale odkurzacz, to jej wróg do dziś i czasem trzeba go potraktować zębamiLOL)
- i zniszczyła pełno swoich zabawek
Więcej nie pamiętam, to było tyle lat temu. Teraz to jej głównymi przestępstwami są:
- kradzieże jedzenia
- szperania w śmieciach
- i sporadyczne przekopywanie ogródka

mercedes72008-04-09 22:16:53