Autor Wątek: Kalendarz ON 2017 - propozycja, szybka decyzja!  (Przeczytany 4570 razy)

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • : 21.03.2015
  • M: Szczecin
Odp: Kalendarz ON 2017 - potrzebny grafik na CITO!!
« Odpowiedź #30 dnia: 08.11.2016 o 00:50 »
szkoda troszkę że ten kalendarz nie będzie taki ze zdjęciami. niestety rok temu nie wysłałam zdjęć swoich psiaków i nikt nie miał okazji ich podziwiać  **> jeżeli oczywiście wyjdzie z tym kalendarzem to ja zakupię tak jak rok temu 3 sztuki ale jest mi troszkę przykro.

Offline monika2415

• Owczarkarz
  • **
  • : 04.05.2015
  • M: Manchester/Buxton UK,Szczecin PL
« Odpowiedź #31 dnia: 08.11.2016 o 01:03 »
Na tę chwilę nie ma grafika więc o kalendarzu można pomarzyć  :( :'( :-X

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #31 dnia: 08.11.2016 o 01:03 »

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #32 dnia: 08.11.2016 o 01:07 »
Na tę chwilę nie ma grafika więc o kalendarzu można pomarzyć  :( :'( :-X

jak do połowy grudnia nie będzie wiadomo co i jak to chyba kupię inny. ale bardzo chętnie wspomogę psiaki.

Offline MLoka

• Owczarkarz
  • **
  • : 31.01.2014
  • M: Dolny Śląsk
  • Magda i Loka
    • PSP_Loka
« Odpowiedź #33 dnia: 08.11.2016 o 05:08 »
Głównym priorytetem akcji kalendarzowej jest pomoc bidom w potrzebie.
Kalendarz ma ją wypromować, a że w tym roku będzie inny- cóż nie ja tak wymyśliłem.
Z drugiej strony czy zawsze musi być taki sam?
Ja napewno pomocy bidom nie odmówię i jeśli akcja wypali to taki kalendarz chętnie kupię.

pawccior dokładnie!  [tak]
nie co roku jest kalendarz ze zdjęciami  psów ten na 2015 był piękny, rysunki Kamili ( właściwie nie rysunki a piękne prace) - ja jestem podobnego zdania. Dla mnie to akurat fajnie, że nie jest zawsze taki sam. W zeszłym roku też nie  wszystkie chętne futra się załapały, ale ich właściciele kupili kalendarz.
Ja kalendarz kupuję, nie dlatego że ma tam być moja Loka, oczywiście jak jest możliwość to ją tam wrzucę, ale jakby tylko to było dla mnie ważne zamówiłabym sobie na alledrogo indywidualny kalendarz tylko z moim psem - ofert bez liku.
Największym zmartwieniem jest teraz grafik  :( Oby się znalazł! Bo nie wyobrażam sobie wejścia w nowy rok bez kalendarza owczarkowego... ale chyba to nas czeka.
I tak jak tu piszą każdy ma inną motywację do zakupu tego kalendarza - dla mnie jest to wsparcie biduli owczarkowych + owczarkowe piękności - i  nie ważne czy będą to zdjęcia, rysunki, grafiki czy postaci na wzór komiksu.
Wierzę i trzymam kciuki iż taki magik się znajdzie i zaangażowanie dziewczyn zaowocuje w piękny kalendarz  (::) >:<

Offline Brzoskwinia

• Owczarkarz
  • **
  • : 09.03.2015
  • M: Śląsk
« Odpowiedź #34 dnia: 09.11.2016 o 12:36 »
A jaki ma być ten kalendarz, w jakiej formie (może być na priv)?

Offline KasiaMagdalena

• Owczarkarz
  • **
  • : 16.02.2011
« Odpowiedź #35 dnia: 09.11.2016 o 14:51 »
Marta poczytaj od początku bo wszystko jest jawnie napisane :)

Dzięki za opinie Nanami, bo ja właśnie należę do tych co chcieliby swoją mordkę i mordki znajomych w kalendarzu jeśli jest inaczej, to trudno przeżyję jakoś  ;)

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #35 dnia: 09.11.2016 o 14:51 »

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • : 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #36 dnia: 09.11.2016 o 15:20 »
Drodzy...kalendarz owczarkowy może zrobić każdy! :) Chęci trochę,znaleźć drukarnię tanią i szybką,grafika załatwić i do roboty,droga otwarta :) ...Osobom,które mnie pytały o akcje na priva odpowiadałam szczerze od początku,że jedynie wersja z pracami dziewczyn mnie w tym roku interesuje jako ta mniej zajmująca z racji tego,ze mam czas bardzo wyliczony...Wersja przecudna,prace od 4 dziewczyn mamy zebrane **> ...tylko siąść i to poskładac...Wyszło tak,ze nie ma kto i z tym trzeba się pogodzić.Ja nic tu więcej nie zrobię, bo raz,że nie potrafię,dwa,jest juz poźno i jeśli cos zrobić to w najbliższy weekend...bo sie czasowo nie wyrobimy. :-\ Co do pliku Brzoskwinia  **> wystarczy wygoglować sobie nazwę drukarni -Neiko Tarnobrzeg- i wejść w dział Pomoc,tam jest wszystko opisane... >:<

Offline Brzoskwinia

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #37 dnia: 09.11.2016 o 20:43 »
Marta poczytaj od początku bo wszystko jest jawnie napisane :)

Dzięki za opinie Nanami, bo ja właśnie należę do tych co chcieliby swoją mordkę i mordki znajomych w kalendarzu jeśli jest inaczej, to trudno przeżyję jakoś  ;)

Chodziło mi o format (czy ma być taki jak rok temu, czy np. 3 miesiące wiszące razem, czy A4, czy większy itp.).

Drodzy...kalendarz owczarkowy może zrobić każdy! :) Chęci trochę,znaleźć drukarnię tanią i szybką,grafika załatwić i do roboty,droga otwarta :) ...Osobom,które mnie pytały o akcje na priva odpowiadałam szczerze od początku,że jedynie wersja z pracami dziewczyn mnie w tym roku interesuje jako ta mniej zajmująca z racji tego,ze mam czas bardzo wyliczony...Wersja przecudna,prace od 4 dziewczyn mamy zebrane **> ...tylko siąść i to poskładac...Wyszło tak,ze nie ma kto i z tym trzeba się pogodzić.Ja nic tu więcej nie zrobię, bo raz,że nie potrafię,dwa,jest juz poźno i jeśli cos zrobić to w najbliższy weekend...bo sie czasowo nie wyrobimy. :-\ Co do pliku Brzoskwinia  **> wystarczy wygoglować sobie nazwę drukarni -Neiko Tarnobrzeg- i wejść w dział Pomoc,tam jest wszystko opisane... >:<

Ja bym coś mogła pokombinować w Photoshopie, ale jeśli termin na weekend to się nie wyrobię... Może jeszcze ktoś się zgłosi w takim razie

Offline pawciorr

• Owczarkarz
  • **
  • : 18.06.2014
  • M: Poznań
  • Tylko ona tak kochać umie!
« Odpowiedź #38 dnia: 13.11.2016 o 22:28 »
Marta.
Przez cztery dni nikt inny się nie zgłosił i raczej już się nie zgłosi.
Nasza nadzieja tylko w Tobie.
Pokombinuj proszę w tym Photoshopie i to nie musi być na wczoraj, chociaż czas goni.
Jak się wyrobisz do końca listopada to myślę że będzie ok.

Offline lesna-ania

• Owczarkarz
  • **
  • : 23.09.2012
  • M: kuj-pom
« Odpowiedź #39 dnia: 16.11.2016 o 15:09 »
Wiadomo coś? :)

Offline Brzoskwinia

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #40 dnia: 16.11.2016 o 18:45 »
Marta.
Przez cztery dni nikt inny się nie zgłosił i raczej już się nie zgłosi.
Nasza nadzieja tylko w Tobie.
Pokombinuj proszę w tym Photoshopie i to nie musi być na wczoraj, chociaż czas goni.
Jak się wyrobisz do końca listopada to myślę że będzie ok.

To do mnie? Nie mam żadnych materiałów.

Moja propozycja jest taka, żeby nie bawić się w projektowanie, a po prostu zamówić zwykłe kalendarze, do których dodaje się tylko zdjęcia. Nie będzie to może ładne, ale zdjęcia/obrazki będą, pomoc dla fundacji również. U mnie jest teraz bardzo ciężko z czasem, choć mogłabym coś popróbować, jeśli nie chcecie takiego zwykłego kalendarza tylko ściśle według projektu. 
Chodzi mi o coś takiego:
http://www.empikfoto.pl/fotokalendarze
« Ostatnia zmiana: 16.11.2016 o 18:50 wysłana przez Brzoskwinia »

Offline monika2415

• Owczarkarz
  • **
  • : 04.05.2015
  • M: Manchester/Buxton UK,Szczecin PL
« Odpowiedź #41 dnia: 16.11.2016 o 19:19 »
Chodzi mi o coś takiego:
http://www.empikfoto.pl/fotokalendarze

Marta w tym serwisie trzeba zapłacić z góry za kalendarze,Beata mi pisała że to nie wyjdzie.

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • : 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #42 dnia: 16.11.2016 o 20:58 »
Ktoś jest chętny wyłożyc pieniądze na druk tego kalendarza?Bo w tym jest tylko problem...My tj.ja czy koleżanki nie mamy środków wolnych na druk 100 sztuk czyli ok 1400 zł,które nie wiadomo czy znajdą nabywców :-\ ...nie jestesmy fundacją tylko osoby prywatne :-\ ...Jedyna możliwa opcja to zrobienie projektu i zbieranie chetnych na kupno kalendarza...jak to bywalo do tej pory.

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #43 dnia: 16.11.2016 o 21:55 »
raczej nikt nie wyłoży kasy, lepiej by było jak w zeszłym roku jak tak będzie to ja biorę 3 :)

Offline pawciorr

• Owczarkarz
  • **
  • : 18.06.2014
  • M: Poznań
  • Tylko ona tak kochać umie!
« Odpowiedź #44 dnia: 17.11.2016 o 08:39 »
W tym roku idzie jak po grudzie  :M
Niby Marta dopytuje o szczegóły kalendarza ( format ) następnie pisze że mogłaby pokombinować w Photoshopie, ale zastrzega że jak na weekend ( ten poprzedni ) to się nie wyrobi.
Gdy poprosiłem ją żeby jednak coś pokombinowała bo nikt inny się nie zgłosił, zadaje dziwne pytanie " to do mnie?" .
Tak Marta to do CIEBIE!
Piszesz że nie masz żadnych materiałów a przecież Beata pisała wyraźnie że ona je ma i je udostępni. Trzeba je tylko poskładać w jedną całość.
Na koniec odsyłasz nas na stronę empikfoto.pl gdzie trzeba zapłacić z góry spore pieniądze, które mogą się nie wrócić bo nie będzie chętnych na taki kalendarz.
Marta ogarnij się i daj nam konkretną odpowiedź zaprojektujesz ten kalendarz czy jednak nie?
Chcemy wiedzieć na czym stoimy!
Czas ucieka i za chwilę będzie za późno nawet na marzenia o kalendarzu!!!
Czekamy na Twoją ostateczną decyzję.