Autor Wątek: Wychowanie i szkolenie - POLECANE FILMY  (Przeczytany 4646 razy)

Offline merowyso

• Owczarkarz
  • **
  • : 29.08.2012
Wychowanie i szkolenie - POLECANE FILMY
« Odpowiedź #15 dnia: 07.09.2012 o 23:12 »
Powiem szczerze ze obejzalam jeden filmik z seri podanej przez miika22 o kapaniu pieska w  poszukiwaniu jakis fajnych rozwiazan-podpowiedzi i zawiodlam sie.Ermm
 Pani podaje smakolyki do wanny pieskowi zeby sie rozluznil po czym biedactwo jest tak samo zestresowane cala sytulacja ze ja chyba wolalabym ukrocic czas tego stresu bez tych smakusiow i wykapac pieska jak najszybciej.
No i tej pani pomaga ekstra para rak...ja nie bede miala takiej pomocy wiec kontynoluje poszukiwania przydatnego filmiku....Zażenowany

Guest

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 08.09.2012 o 01:12 »
Nie wytrzymałam nawet jednego filmiku w całości.
Język

Powiem tak, na pewnym nieprawomyślnym forum stworzono określenie "sraczka wątkowa" Nieśmiały (przepraszam co wrażliwszych forumowiczów) na opisanie zjawiska maniaka tworzącego setki topików, mniej lub bardziej głupich (na ogół głupich) z szybkością światła.

Te filmiki to też odmiana sraczki wątkowej. LOL 

Wydaje mi się, choć zabrzmi to paradoksalnie bo pisane jest w internecie, ale należaloby zaapelować do P.T. Forumowiczy: mniej internetu...!

Cwaniaczek

Sam fakt skończenia kursu COAPE nie czyni z nikogo istoty która ma nawet blade pojęcie o psach. LOL  Chęć lansu to jeszcze nic złego, szkoda, że to wszystko jest na dodatek tak mało profesjonalne, nie mówię o wiedzy o psach bo to już w ogóle poza dyskusją, mówię o prostym przygotowaniu otoczenia, zrobieniu scenariusza, co się chce powiedzieć, a nie radosnej improwizacji na zasadzie "jestem wybitnym fachowcem więc czego nie powiem, to roztropnie". Martwy

Nie wierzę że ktokolwiek bierze to dziewczę na poważnie. LOL LOL LOL 

To jakiś skrajny infantylizm jest. Zażenowany

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #16 dnia: 08.09.2012 o 01:12 »

Offline lukasz_z

• Owczarkarz
  • **
  • : 03.09.2012
« Odpowiedź #17 dnia: 08.09.2012 o 02:34 »

Cytat: Paulina
Nie wytrzymałam nawet jednego filmiku w całości.
Język

Ja też nie, strasznie przeciąga... Pod lupę wziąłem filmik o klikerze. Sam pomysł wykorzystania tego urządzenia jest wg mnie dobry ale jest za dużo bełkotu w tych filmikach a ja lubię konkrety. Wytrzymałem 5 minut. Pewnie 1 minuta maks 2 by wystarczyły by przekazać wszystkie istotne informacje a autorka rozciągnęła nagranie na 23 minuty.

Cytat: Paulina
Nie wierzę że ktokolwiek bierze to dziewczę na poważnie. LOL LOL LOL 

To jakiś skrajny infantylizm jest. Zażenowany

Sądzę, że więcej osób niżby Ci się mogło wydawać. Poza tym być może jej porady nie są takie złe tylko jak dla mnie jest tam zdecydowanie za dużo przeciągania a za mało konkretów.

Offline kaisa

• Ekspert
  • : 05.04.2003
  • M: Canada/ NZ
« Odpowiedź #18 dnia: 08.09.2012 o 04:41 »
Ojej przemeczylam sie przez wiekszosc filmu o dyskach Fishera z serii "moj psi swiat".. Najpierw mialam wrazenie , ze to bedzie o kosmetykach i makijazu bo nie ublizajac autorce, gestykulacja i stylizacja bardzo przypominaly mi takie wlasnie internetowe instruktaze.

Jesli chodzoi o te dyski - jedna wielka sciema :) Nawet nie chce mi sie wyliczac ile bledow i pochopnych wnioskow ta pani wyciagnela. A na koniec paradoksalnie sie pani podsumowala : "warto uwarunkowac sobie komende NIE zeby nie trzeba bylo uzywac dyskow"  ;)

Ale zeby nie bylo, ze tylko krytykuje...polecam ten film o tym jak sie bawic w przeciaganie z psem:

Kasia, Choco (dobe), Anka (gsd) & Ari (mali)

Offline AFRA

• Owczarkarz
  • **
  • : 13.03.2009
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #19 dnia: 08.09.2012 o 18:29 »

Wolałabym zobaczyć fimiki z forumowymi pupilamiNieśmiały jak się zachowują w różnych sytuacjach i spróbować przeanalizować ich sposób komunikacji. To byłoby ciekawszeHmm. Nawet na telefon czasem uda się nagrać ciekawe sytuacje, tylko trzeba być czujnymTak

Offline merowyso

• Owczarkarz
  • **
  • : 29.08.2012
« Odpowiedź #20 dnia: 09.09.2012 o 00:55 »
Haha...rozsmieszyly mnie komentarze na temat serii moj psi swiat poniewaz sama obejazlam jeszcze kilka i ......przysnelo mi sie 3 razy..Język
Nie twierdze ze kobieta ma cos tam istotnego do przekazania ale jakos tak gubi sie i placze zanim dojedzie do sedna i w tych momentach chyba wpadalam w czarna dziure hipnozy tej pani..Skołowany Wacek
.
Co do klikera no kurcze nie przekonuje mnie!
Ogladalam rozne filmiki no i brakuje mi emocji i slownego kontaktu z psem..jakos machinalne to wszystkoBez zgody
Przeciez pies musi slyszec moj ton glosu,aprobate dezaprobate moje zadowolenie radosc emocje a ten kliker to tempy repetywny dziwek i....cisza... glucha cisza........a  pies staje sie  czescia jakies dziwnej machiny....GDZIE NATURLNY KONTAKT  Z CZLOWIEKIEM?

Forum Owczarek.pl

« Odpowiedź #20 dnia: 09.09.2012 o 00:55 »

Offline mynameisdjango

• Owczarkarz
  • **
  • : 26.08.2016
  • M: Śląskie
Odp: Wychowanie i szkolenie - POLECANE FILMY
« Odpowiedź #21 dnia: 07.09.2016 o 20:28 »
Dokładnie też nie jestem przekonany do klikera..

https://www.youtube.com/results?search_query=piesologia

Offline monikach

• Moderator
  • Pasterz
  • : 30.09.2004
  • M: Lublin
« Odpowiedź #22 dnia: 31.08.2017 o 11:06 »
Bardzo fajny szczylek i praca

Offline Fahra

• Ekspert
  • : 26.01.2012
  • M: za gorka...
  • Teamwork
« Odpowiedź #23 dnia: 31.08.2017 o 13:44 »
Bardzo fajny szczylek i praca

A do tego bardzo doswiadczony przewodnik ...i widac,jak wiele mozna zrobic z maluchem uzywajac odpowiedniej motywacji .Musze sobie ten filmik zanotowac,warto do niego wrocic  :))Dziekuje monikach >:<