Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Owczarek szuka domu / Lima, przepiękna długowłosa suczka szuka domu!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamila_ dnia 27.11.2021 o 19:43 »
Ta o to piękna dama poleca się do adopcji. Wiek ok 2 lat. Ma bardzo łagodne usposobienie przez co akceptuje inne psy i suki. Do ludzi bardzo przyjazna. Jest piękną, grzeczną i bardzo delikatną sunią! Lima jest wysterylizowana. Lima przebywa tymczasowo u mnie w Kotlinie Kłodzkiej, wpadajcie ją poznać!

Kontakt w sprawie adopcji SOS:
575661016 - Marzena
📞 604788091 -Dorota

2
Zdrowie / Odp: Nowotwór u 15- letniego psa.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kiss73 dnia 26.11.2021 o 19:27 »
Witam Wszystkich.
Minęło już pięć lat jak mojego kochanego Oskara nie ma.
Dalej mi go bardzo brakuje ale coś się zmieniło.
Pół roku temu moja żona dała pomysł-budujemy dom.
Pomyślałem ok ale tylko pod jednym warunkiem-chce mieć psy(owczarki niemieckie)dwa.
Oskar mieszkał z nami w bloku ale jak pisałem zawsze chodził tam gdzie my(odwiedziny u znajomych i wszystkie wyjazdy na wczasy)teraz jak będziemy mieli już dom i dużo terenu to chcemy dwa.
Na wczasy już nie mam zamiaru jechać (gdzie chciałem już bylem)dlatego moje pieski stracą z jednej strony to co zwiedził Oskar ale z drugiej strony będą miały dużo terenu na figle.
Ps.
Jeszcze raz dziękuję betar46
Oczywiście dalej nie umiem wysyłać zdjęć-Mam nadzieję że znów mi pomożesz
Pozdrawiam Wszystkich
3
Tropienie / Odp: Nauka tropienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nsteuber dnia 24.11.2021 o 11:29 »
Takie szkolenie nie jest łatwe i trzeba przed tym zapoznać się w stu procentach z tematem, żeby nie zrobić po drodze czegoś źle. Pozdrawiam.
4
Pogawędki / Odp: Prezenty pod choinkę :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez franecki.marge dnia 23.11.2021 o 21:21 »
Na razie jestem na etapie poszukiwań, ale myślę że dla męża będę celować w zegarek, bo sam mówił, że by mu się przydał, a synowi jakieś książki, bo uwielbia czytać. I póki co tyle wymyśliłam :)
5
Pogawędki / Odp: Pytanie - działa Wam Dogomania?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez franecki.marge dnia 23.11.2021 o 21:19 »
Mi zawsze działa bez problemu, a jestem ich użytkownikiem od dobrych paru lat i nigdy nie narzekałam na jakieś niepowodzenia :)
6
Zdrowie / Odp: Plamka na oku u owczarka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez franecki.marge dnia 23.11.2021 o 21:10 »
Najlepiej oczywiście udać się do specjalisty, może nie jest to nic groźnego, ale trzeba się upewnić. Po opisie podejrzewam, że to może być właśnie zaćma u psa. Mieliśmy z tym niestety do czynienia i dobry okulista to konieczność! Proszę sobie też poczytać trochę na ten temat. Od siebie mogę podrzucić taki artykuł  [cenzura] [cenzura] [cenzura] na którym jest wszystko dokładnie opisane. Może się przyda w pogłębieniu wiedzy. Życzę dużo zdrówka dla psiaka!

Komentarz Globalnego Moderatora Za reklamę dziękujemy
7
Pielęgnacja / Odp: Fryzjer Katowice okolice
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nsteuber dnia 23.11.2021 o 18:26 »
Najlepiej wpisać sobie w google i tam patrzeć po opiniach klientów - to mój najlepszy sposób.
8
Sprzęt i akcesoria / Odp: Smycz
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nsteuber dnia 23.11.2021 o 18:25 »
Sama korzystam (a raczej mój pupil :) ) z tej podgumowanej i polecam również.
9
Zakup owczarka / Odp: Kupno owczarka długowłosego
« Ostatnia wiadomość wysłana przez nsteuber dnia 23.11.2021 o 18:23 »
Warto poszukać ofert na konkretnych grupkach na facebooku albo sprawdzić tutaj: [cenzura] [cenzura] [cenzura] całkiem spora ilość ogłoszeń na sprzedaż zwierzęcia. Sam kupowałem tam małego kota i wszystko przebiegło w miarę w porządku dlatego podsyłam. No i powodzenia przy zakupie, pozdrawiam was wszystkich.

Komentarz Globalnego Moderatora Nie ładnie tak linkować od początku. Reklama wymaga zgody. Faktu odgrzania tematu sprzed 2,5 roku, byle tylko umieścić link nie skomentuję
10
Owczarek szuka domu / Torin, piękny długowłosy pies do adopcji
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamila_ dnia 22.11.2021 o 22:08 »
szanse marne, ale może może, ktoś go wypatrzy... Jest u mnie tymczasowo psiak który szuka domu, to podopieczny naszej Skarpety owczarkowej

Kochana pierdoła, troszkę jak ''słoń w skladzie porcelany''. Ale mimo to straszny przytulas i cwaniak. Torin przebywa u mnie tymczasowo, w Kotlinie Kłodzkiej. Zapraszam na niezobowiązujące wizyty. Torek to mało wymagający pies, potrafi utrzymywac czystość. Ładnie zachowuje się w mieście.
DO ADOPCJI:
Akceptacja psów:  dogaduje się z większymi suczkami
Stosunek do dzieci: pozytywny
Koty- nie akceptuje
kastracja: TAK, jest świezo po kastracji
Torin jest zdrowym psem
Kontakt w sprawie adopcji:
 📞 575661016 - Marzena
 📞 604788091 - Dorota

to jego wydarzenie na fb
https://www.facebook.com/events/396266738549790/?active_tab=discussion
byłabym wdzięczna za udostępnianie chłopaka, niech przed zimą znajdzie dom