Autor Wątek: [info] Dział "Szkoły"  (Przeczytany 973 razy)

Offline Nanami

  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 9 507
  • Płeć: Kobieta
  • Data rej.: 26.08.2003
[info] Dział "Szkoły"
« dnia: 14.04.2014 o 13:12 »
Ten dział powstał z myślą o stworzeniu miejsca, gdzie użytkownicy mogliby dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat ofert komercyjnych i niekomercyjnych ośrodków szkolenia psów, kursów, szkół itd. oraz o indywidualnych szkoleniowcach.
Zanim jednak wyrazisz swoją opinię proszę przemyśleć to tak, by była ona możliwie obiektywna - jeśli szkoła się podoba i chcesz ją polecić, to proszę przedstawić dlaczego tak jest. Jeśli chcesz ją odradzić, to proszę uzasadnić to w merytoryczny sposób unikając prywatnych oskarżeń.

Proszę również pamiętać, iż oferta szkoleniowca jest bardzo zmienna i wiele szkół niegdyś rekomendowanych może już po prostu nie istnieć.
Zanim założysz nowy temat proszę poszukać, czy już nie istnieje temat poruszający szkół w danym regionie.

Jesteś szkoleniowcem i chcesz w tym dziale przedstawić swoją ofertę?
Forum dopuszcza taką formę reklamowania się, proszę jednak pamiętać, że robiąc to zgadzacie się również na to, że może się pojawić ewentualna krytyka i dyskusje dot. stosowanych metod, oferty itd. i sposób, w jaki zostanie ona potraktowana będzie również świadczyć o jakości szkoły.

Zakładając "oficjalny" temat szkoły proszę wybrać ikonę wiadomości: żarówka oraz nowe oferty umieszczać w jednym wątku, a nie zakładać kolejne wątki.
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016) & Lili