Autor Wątek: Owczarek na nasłonecznionym balkonie  (Przeczytany 867 razy)

Offline mymlon2

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 15.11.2010
  • M: Wrocław
Owczarek na nasłonecznionym balkonie
« dnia: 04.06.2018 o 13:47 »
Witajcie po kilku latach
Opiszę krótko sytuację. Obok w bloku para kupiła sobie owczarka. Niestety nie radzą sobie z nim. Pies jest mega agresywny do ludzi, do innych zwierząt. Kilka razy widziałem jak tak pociągnął właścicielkę, że brzuchem tarła o asfalt... zwracanie uwagi na to, by pies chodził w kagańcu nie pomogło. Policja i SM tez sie nie zajmą sytuacją. Teraz doszło do tego, że psa zamykają na nasłonecznionym balkonie. Zgłoszenia do policji ..Policja to nie ich temat... Pies całymi dniami z tego balkonu ujadana na przechodniów, męczy się... nie wiem co robić. Szkoda psiaka bo piękny ok 14 miesięczny owczar krótko włosy. Podam adres Sterowcowa, Wrocław..
Powiedźcie co zrobić bo babie trzeba psa zabrać, bo albo pies zginie, albo uspia psinkę bo kogoś pogryzie ...

Offline monikach

• Moderator
  • Pasterz
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Odp: Owczarek na nasłonecznionym balkonie
« Odpowiedź #1 dnia: 04.06.2018 o 17:47 »
 Zostaje kontakt z jakąś prężnie działającą fundacją, organizacją prozwierzeca. Ale też pewnie przydałyby się dowody, nagrania tych sytuacji. W razie Wuu oni często mają większy wpływ na współpracę ze strony policji.

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #2 dnia: 05.06.2018 o 10:51 »
We Wrocławiu masz prężnie działającą fundację o nazwie Węgielek,zadzwoń pod ten numer 48 519 325 176 i poproś Agatę,wsio jej opowiedz,myśle,że zareagują i pomogą. ??:) A jak nie...odezwij się do mnie na priva,pokieruje do kogoś jeszcze.

Offline saophil

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 06.10.2021
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: 06.10.2021 o 03:24 »
Tego typu sytuacje są niestety bardzo częste. Nieodpowiedzialny właściciel który myśli że kupuje żywą rzecz, a potem skomlenie. Zawiadomić jakieś SKUTECZNE schronisko - tylko to pomoże.