Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pogawędki / Odp: slub pies obraczki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez AgataA dnia 18.01.2022 o 21:22 »
czy udało się z pieskiem i tymi obrączkami, masz jakieś zdjęcia?
2
Akcje pomocy owczarkom / Odp: STOWARZYSZENIE OWCZARKOWA SKARPETA w skrócie S.O.S
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamila_ dnia 18.01.2022 o 20:53 »
Skarpeta ma konto na które można przelewać kasę, organizują tez bazarki na facebook które można wspierac fantami albo ich licytacją. Mile widziana karma dla psiaków (często mają wrażliwe żołądki przez zaniedbanie i robaki). Dostają też suplementy z gamedoga (na stawy i omege). Głownie potrzebna jest jak zwykle kasa na opłacanie faktur, mialam i mam nadzieję że znowu jakieś skarpeciaki będę tymczasować ale też wiem jakie przesyłałam faktury za leczenie ich psów.. kwoty kolosalne.  :-\
Również mile widziane ogłaszanie psów , szukanie im domów stałych i tymczasowych :)
Dziewczyny działają głownie na fb, większy zasięg niż u nas na forum...
Kazdy pies ma swoje osobne wydarzenie  :-[

https://www.facebook.com/stowarzyszenieowczarkowaskarpeta

Stowarzyszenie Owczarkowa Skarpeta
ul. Babiego Lata 12
96-321 Żelechów
nr konta: 26 1090 2011 0000 0001 4402 9793

Ja chętnie przyjmę koce, ręczniki na kolejną zimę dla tymczasowiczów ze Skarpety i innych owczarkowych sierściuchów ;) Mimo ocieplonych bud, grubszego futra - te -21 dało się we znaki w tym roku..  ;)  (gdyby ktoś był w okolicach Gór Stolowych)

Ps. Haker, o ktorym wspomnialam na poprzedniej stronie znalazł już swoich ludzi. Mamy z nimi kontakt , widuje go co tydzien i obserwuję jak cwiczy i się socjalizuję.  :))
 [tak]

3
Zdrowie / Odp: Pies nie wypróżnia się utrudnione oddawanie moczu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nanami dnia 17.01.2022 o 16:07 »
Oczywiście, że zmienić weta. Jeśli pies się nie wypróżnia to jest to bardzo niepokojące. Są czopki wspomagające ten proces. RTG z kontrastem to skuteczny sposób, by postawić diagnozę, czy przewód pokarmowy jest drożny - a jak nie, to na którym odcinku doszło do zatrzymania. I badania krwi, pełna morfologia z rozszerzoną biochemią. I USG jamy brzusznej.
4
Zdrowie / Odp: Pies nie wypróżnia się utrudnione oddawanie moczu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez artw dnia 17.01.2022 o 13:00 »
Skąd jesteś? Ja bym poszukał innego weta.
5
Zdrowie / Pies nie wypróżnia się utrudnione oddawanie moczu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez noxes dnia 17.01.2022 o 12:23 »
Hej. Mój psiak zachorował. To już staruszek ma ponad 12 lat, ale do rzeczy. Zauważyłem problemy z wypróżnianiem i wymioty więc wizyta u weta, zbadał psa i stwierdził że nie zablokowany, że to nie zatwardzenie i możliwe, że to zatrucie. Pies dostał kilkanaście zastrzyków, ale dalej ma słaby apetyt wręcz je na siłę i się nie wypróżnia, do tego często oddaje mocz ale dosłownie w kroplach. Jakie kroki podjąć teraz? Co może mu być? Rak? Zmienić weta?
6
Akcje pomocy owczarkom / Odp: STOWARZYSZENIE OWCZARKOWA SKARPETA w skrócie S.O.S
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzes dnia 07.01.2022 o 01:31 »
Kamila_ - jak można pomóc?
Wątek ma zbyt wiele stron, by znaleźć sensowne informacje.

7
Tropienie / Odp: Nauka tropienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Nanami dnia 06.01.2022 o 11:51 »
Marek Fryc w Katowicach zapewne ma grupę tropiącą, do której można dołączyć.
8
Zdrowie / Odp: Plamka na oku u owczarka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez langworth.franz dnia 05.01.2022 o 23:06 »
Z opisu wynika, że może to być albo zaćma, albo wrzód rogówki oka  [cenzura] [cenzura] [cenzura] To może być spowodowane wiekiem. Niemniej jednak najlepiej byłoby udać się do jakiegoś specjalisty - weterynarza, albo psiego okulisty 🙂 Trzymam kciuki, że wszystko będzie dobrze!

Komentarz Globalnego Moderatora Za reklamy dziękujemy
9
Tropienie / Odp: Nauka tropienia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez langworth.franz dnia 05.01.2022 o 23:04 »
Ciekawa sprawa z tym szkoleniem. Sam chętnie zobaczyłbym mojego Koko w wydaniu psa tropiącego :D Macie kogoś z okolic Dąbrowy Górniczej, kto mógłby poprowadzić takie szkolenie?
10
Dyskusje ogólne / Odp: Praca na caly etat a szczeniak
« Ostatnia wiadomość wysłana przez langworth.franz dnia 05.01.2022 o 23:02 »
Wiem, że praca jest mega ważna, ale radziłbym wziąć chociaż dwa tygodnie wolnego :) Tak, aby szczeniak mógł się spokojnie zaaklimatyzować. Ja akurat pracuję w trybie home office, więc nie było takiego problemu, ale gdyby musiałbym chodzić do biura, to na pewne nie zostawiłbym na początku psa samego w domu.
Strony: [1] 2 3 ... 10