Autor Wątek: najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów  (Przeczytany 22359 razy)

Guest

• Gość
najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów
« Odpowiedź #30 dnia: 10.08.2010 o 11:38 »
Albo jeszcze jedna sytuacja :) jeszcze jak mieszkałam w piastowie poszłam z Brendi (bernardynką wtedy miała z 7-8 miesiecy byłą wysoka i chuda)na targowisko gdzie usłyszałam dwie kobiety rozmawiające :Ty zobacz ale cielak ..... hehehe uśmiałam się aż do Łez ....

Offline Aleksandra27

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 14.06.2005
  • M: Gdynia
« Odpowiedź #31 dnia: 15.08.2010 o 21:33 »
Dziecko ok 10cio letnie przechodzi z mama koło naszego ogródka, zatrzymuje sie i woła:
- Mamo, zobacz, mały niedźwiadek!
- Nie kochanie, to tylko szczeniaczek - spokojnie mówi mama, na co za rękę odciąga dziecko od bramy.
Odeszły w lekkiej panice ;))

A Sammy ma dopiero 7 mcy ;)))

Edyta.

• Gość
« Odpowiedź #32 dnia: 16.08.2010 o 20:49 »
Może nie aż tak zabawne, ale przez jakiś czas dało mi do myślenia Big%20smile
Jakieś 11 lat temu przygarnęliśmy kundelka, beżowego z czarnym pyszczkiem.Matka-ruda kundelka do kolana, ojciec - w typie ON(choć nie było pewności co do ojcostwa Wink).Kiedy Idefix miał jakieś 3 miesiące ,na spacerze spotkaliśmy dzieci z wyrosniętym dogiem na smyczy , które stwierdziły" Popatrz, wygląda tak samo jak nasz ( nie pamiętam imienia) jak był malutki"! Confused  Troszkę mnie to przeraziło, bo miał być wielkości Onka, ale na szczęście nie wyrósł na dogopodobnego.

Offline Aleksandra27

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 14.06.2005
  • M: Gdynia
« Odpowiedź #33 dnia: 17.08.2010 o 06:35 »
Edyta, nieźleWacko

Offline AnULkaaa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.07.2010
  • M: Białystok
« Odpowiedź #34 dnia: 30.08.2010 o 21:46 »
Dzisiaj bawię się z Bajramem i ciągle obok Nas chodził jakiś chłopczyk ok 7lat. Trochę dalej chodziła dziewczyna ze szczeniolem Yorka. Później ten chłopczyk przyprowadził kolegę i mówi tamtem (pokazał na Yorka) i ten (pokazał na Bajrama) to te same Psy, tylko że tamten ma brązową mordkę a ten czarna Big%20smile uśmiałam się

Edyta.

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 31.08.2010 o 20:14 »
Faktycznie , nie ma różnicy między Yorkiem a Onkiem Big%20smile

Offline asia1987

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 11.05.2010
« Odpowiedź #36 dnia: 03.09.2010 o 10:06 »
Reakcja kolegi, a z zasadzie chłopca z korków, który do mnie przyszedł, na zaczepki 3-miesięcznej Olgi: "Ale ona agresywna taka trochę" Confused

Offline capri

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 08.07.2007
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #37 dnia: 03.09.2010 o 18:06 »

ja ostatnio spotkałam się z taką reakcjią. A mianowicie siedzę pod ciastkarnią umówiona z kolezanką Duśka siedzi obok mnie. No i widzę kątem oka jak przygląda sie na mnie starsi ludzie. Myśłę sobie czy oni mnie znają a ja im nie mówię dzień dobry? I siedzę i myślę . Nagle podchodzą oboje i do mnei że jest świetny iiiiiiiiiiiiiiiii że się nadaje. Ja myśłę do czego i się pytam . W odpowiedzi usłyszałam że trza dobić targu bo jest piękny i pewnie by coś z tego wyszło . JA nadal nie kumam ale ciągnę ich za język i się pytam co by wyszło? A oni że jest świetnym kawalerem dla ich suni. Na to ją że to nie kawaler a panna i nic by nie wyszło bo po sterylce aby uniknąć takich a takich zdażeń . Usłyszałam ze skrzywdziłam psa bo......... piękne by były szczeniaki. JA na to to trudno .Podeszła koleżanka a ci państwo się wycofali z niesmakiem

Edyta.

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: 04.09.2010 o 10:39 »
Nas też bardzo często znajomi pytają, czy suczki mają już szczeniaki.Odpowiadam,że nie i nie będą miały.Co prawda nie są wysterylizowane, ale w czasie cieczki pilnujemy ich jak oka w głowie.
Bardzo wielu ludzi (przynajmniej na wsi)uważa,że jak już się ma psa z rodowodem , koniecznie muszą mieć szczeniaki, bo na tym można sporo zarobić Confused  I tak sąsiad kupił Labradora z "hodowli" a ma coś pomiędzy Sznaucerem olbrzymem a Labradorem Evil%20Smile

Offline agenciaraa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 28.05.2009
  • M: Bydgoszcz
« Odpowiedź #39 dnia: 04.09.2010 o 22:46 »

a ja już kilka razy słyszałam, że mój Nazguliński jest jeszcze młody i dlatego nie rzuca się jeszcze na inne psy Wacko.... to ja tu kurczak pracuję z diabłem od małego a lud mi takie teksty rzuca no LOL czyli przez conajmniej 10 lat trochę się tych głupot nasłucham LOL

agenciaraa2010-09-04 22:47:21

Offline Mayka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 07.05.2008
  • M: Szczecin
« Odpowiedź #40 dnia: 05.09.2010 o 13:30 »
Moja znajoma powiedziała ostatnio, że skoro już kupiłam psa z rodowodem, to powinnam go rozmnażać żeby chociaż zarabiał na siebie ConfusedAngry

Offline andziaaa1331

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 23.04.2008
  • M: Jastrzębie-Zdrój
« Odpowiedź #41 dnia: 05.09.2010 o 14:34 »
Ja ostatnio miałam zabawną sytuacje.  Spaceruje z moim Kapslem po parku i przybiegła do nas Goldenka(z rodowodem jak sie po chwili okazało) która miała cieczke, mój ONek jest po kastracji wiec nawet nie w głowie mu ''te rzeczy'' ale jak właściciel tej suni zobaczył że bawią sie razem a Kapsel to samiec zaczął strasznie krzyczeć: CO TO MA BYĆ!? GDZIE SMYCZ?! On zaraz zrobi jej szczeniaki! i ja mu tłumacze prze cały ten czas między jego krzykami że moj pies jest po KASTRACJI a on dalej: To jest rodowodowa suczka, pani zapłaci jak ten 'kundel' jej BACHORY zrobi! ja mu mówie : on nie ma czym! on nie ma jąder! a On dalej swoje: Ja na straż miejską zadzwonie, zamkną pani tego psa! a psiaki sie bawią w najlepsze ;d bez żadnych dwuznacznych póz ;d az w końcu udało mu się złapać rozbrykaną sunie i poszedł krzycząc dalej do mnie: Pani jest jakaś nienormalna! to nie jest śmieszne!! to tak śmiesznie wyglądało , on łapie tego psa, krzyczy, odpycha kapsla od niej - wszystko naraz ;d 

Offline wiko.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 11.05.2010
  • M: Inowrocław
« Odpowiedź #42 dnia: 05.09.2010 o 16:59 »
Andziaaa dla mnie ta sytuacja jest mało śmieszna,bardziej denerwująca.Właściciel niepoważny,chamski nie dość że puścił suke to jeszcze się drze Confused.Ja mam dość dobiegania psów do mojego i takie sytuacje działają na mnie jak płachta na byka Angry

Edyta.

• Gość
« Odpowiedź #43 dnia: 05.09.2010 o 18:27 »
To właściciel suczki w cieczce ma obowiązek trzymać ją na smyczy .Po prostu facet głupi i nieodpowiedzialny.Do tego głuchy skoro nie docierało do niego,że Kapsel po kastracji Wink

Offline mamurda

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 12.01.2005
  • M: Przemyśl
« Odpowiedź #44 dnia: 05.09.2010 o 18:32 »
  A może on nie zna takiego słowa "kastracja" i nie wie co to znaczy. Przy wtórnym analfabetyźmie niektórych , to wcale by mnie nie zdziwiło.