Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pogawędki / Odp: Przeprowadzka z psem do Szwedzkiej Laponii
« Ostatnia wiadomość wysłana przez marek338 dnia Wczoraj o 17:25 »
Jeśli urządzacie nowe mieszkanie to zobaczcie na stronę https://www.jagodowyblog.net/obrazy-na-plotnie-zobacz-jak-uratowaly-moje-wnetrza tutaj na tym blogu wnętrzarskim macie mnóstwo pomysłów i porad jak urządzić salon czy inne pomieszczenia. Może to was zainteresuje. Ja polecam.
2
Owczarek moim psem / Как связаться с администратором 62.129.232.17 ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Svetlanarxt dnia Wczoraj o 01:54 »
Могу я связаться с администрацией? 
 Это важно. 
Спасибо.
3
Żywienie / Odp: Karma i suplementy dla szczeniaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez artursokol94 dnia 10.11.2022 o 12:58 »
No właśnie skład karmy taki sobie, co Pani poleca dla młodego owczarka, może stopniowo zacznę mu mieszać z inną karmą, jeśli rzeczywiście nie ma rewelacji z tą i można dawać coś znacznie lepszego :)
 Co do tego na stawy właśnie ta kobita z hodowli powiedziała, że nie zaszkodzi dawać, a ona strasznie przewrażliwiona na punkcie szczeniaków, żeby przez pierwszy rok mu to dawać, unikać schodów, psa z auta I do auta wnosić itp itd, jeśli nie zaszkodzi, a może ewentualnie tylko zrobić coś dobrego, to mógłbym mu to podawać.  Sam nie wiem 😅
4
Żywienie / Odp: Karma i suplementy dla szczeniaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamila_ dnia 08.11.2022 o 21:44 »
jeśli dobrze wyczytałam: świeże mięso kaczki tylko 27%
za mało jak dla mięsożercy. Reszta to ryż/ziemniaki i inne duperele  :)

niby jest dobrze karmic tym co jadł u hodowcy zeby rewolucji w tym malym cialku nie robić..  ale z drugiej strony wolałabym serwowac bardziej wartosciowe posilki swojemu psu  [tak]

co do preparatow na stawy.. nigdy nie zrozumiem jaki sens ma podawanie preparatow szczeniakowi który rosnie i sie kształtuje . On juz jest skazany na problemy i ma takie zalecenia od lekarza ortopedy?? zaszkodzic nie zaszkodzą ale po co?  :))
5
Pokaż swojego psa / Odp: Diesel
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Deya dnia 08.11.2022 o 18:54 »
3 lata minely. Disluch i Młoda to nierozlaczna para. Ma u niego niekończące się fory. Śmiejemy się że psiak ma już syndrom sztokholmski, bo sam do dowolnie do niej czlapie. Niestety , zaraz stuknie 8 lat naszemu poczwarkowi, i zaczęły odzywać się stawy. W grudniu dojdzie mu kolejny dzieciak do przeszkolenia w postaci kociaka. Zdrówka dla was.
6
Żywienie / Karma i suplementy dla szczeniaka
« Ostatnia wiadomość wysłana przez artursokol94 dnia 07.11.2022 o 11:36 »
Witam, otóż nabyliśmy szczeniaka owczarka dligowlosego samca, ma on 10 tygodni. Moje pytanie, to co uważacie o marce winner plus? Jest to mało znana marka pożywienia i supli dla owczarków w Polsce. Otóż hodowca polecił karmić psa tą karmą(puppy junior holistic) oraz dawać mu suplement na stawy itd(arthro elastina tabs). Hodowca oznajmił, że pracuje juz w ten sposób ponad 3 lata ze swoimi psami i większość hodowców z wystaw już tego używa. Moje pytanie, to czy dla wprawionych opiekunów owczarków waszym zdaniem skład karmy jest ok? Pytam, ponieważ wielu posiadaczy owczarków nie zna marki winnerplus i każdy poleca oczywiście karmy, których sami używają z DE. Proszę o waszą opinie, co sądzicie o tym pakiecie.
Podaje nazwę linku do strony producenta owej żywności dla owczarków.

winnerplus.pl

Pozdrawiam
7
Pogawędki / Odp: Samotność w związku
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lonny.kovacek dnia 20.10.2022 o 14:49 »
Również przez to przechodziłam, niestety takie sytuacje zdarzają się ale pamiętajcie, że po burzy wychodzi słońce  C:-)
8
Pogawędki / Odp: Jak usunąć psi mocz z dywanu??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lonny.kovacek dnia 20.10.2022 o 14:48 »
Próbowałam kilkoma detergentami, które poleciliście i nic  ;D
9
Pogawędki / Odp: Wątek muzyczny
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lonny.kovacek dnia 20.10.2022 o 14:46 »
Jestem ciekawa, czy słuchacie Rocku :)
10
Pogawędki / Odp: Prezenty pod choinkę :-)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez lonny.kovacek dnia 20.10.2022 o 14:45 »
Wydaje mi się, że dla kobiet idealnie sprawdzą się olejki zapachowe tj. https://ecoflores.eu/olejki-kompozycje-zapachowe. Olejek zapachowy możesz wykorzystać do masażu, dodać do swoich własnych, ręcznie robionych kosmetyków naturalnych lub dodać do kominka zapachowego aby nuta zapachu rozniosła się po całym domu. Ulubiona kompozycja zapachowa może być cudownym dodatkiem do długich, relaksujących kąpieli po męczącym, stresującym dniu lub aromatyzować powietrze przywracając dobry nastrój, chęć do życia i kreatywnego działania.
Strony: [1] 2 3 ... 10