Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Owczarek moim psem / Удалите пожалуйста abs.owczarek.pl ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Vikizgk dnia Wczoraj o 21:23 »
del plz.
2
Owczarek moim psem / Удалите пожалуйста owczarek.pl ??
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Vikipjh dnia Wczoraj o 21:19 »
plz delete message.
3
Zdrowie / Odp: problem z wypróżnianiem
« Ostatnia wiadomość wysłana przez domigrom dnia 17.01.2023 o 15:21 »
Od dłuższego czasu mój 6 letni pies ma problem z wypróżnianiem. Często pręży się do kupy, ale nic nie wychodzi, słychać wychodzące powietrze. Jak uda mu się cokolwiek zrobić, jest to rzadkie, żółto-zielone, ze śladami krwi. Badania zrobione, prześwietlenie również (było podejrzenie utkniecia kości w żołądku), jest odrobaczony. Dostał lekarstwa, ale nie ma poprawy. Jest tylko na suchej karmie. Co mogę jeszcze zrobić, jak mu pomóc?

Hej i jak diagnoza wyszła? Czy to nie przypadkiem czyraczyca?
4
Zdrowie / Odp: Czyraczyca okołodbytowa - z doświadczenia...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez domigrom dnia 17.01.2023 o 14:26 »
Na wstępie bardzo mi przykro z powodu straty Ciekawa:/

Witajcie,
Tydzień temu u Groma (6 lat) zdiagnozowano czyraczycę odbytu. Lekarz od razu wdrożył leczenie cyklosporyną 2x dziennie po 100mg. Za 1,5 tyg Grom ma mieć kastrację (lekarz zalecił) z tym, że z rozcięciem powłok brzusznych bo ekdno jądro nie zeszło i zostało w brzuchu. Poczytałam Wasze wpisy, a zwłaszcza rzucił mi się w oczy wpis Anawy, że podczas leczenia nie można przprowadzac żadnych zabiegów 🧐 i teraz nie wiem czy nie odwołać operacji🤔 z drugiej strony cyklosporyna i jądro w brzuchu = większe ryzyko nowotworu😑 jakie są Wasze doświadczenia?
Co do szczepień to vet do odwołania odroczył nawet wściekliznę..
Porozmawiam z naszą panią dr o zwiększeniu dawki.
Co myślicie o wdrożeniu olejku CBD żeby działał przeciwbólowo iprzeciwzapalnie? Ktos ma doświadczenie w tym temacie? (oczywiście będę rozmawiać o tym z lekarzem)
I jeszcze dieta.. Jakaś specjalna dieta przy czyraczycy? Planuję zapisać Groma na konsultacje do dietetyka może coś doradzi. Jestem zdeterminowana stać przy garach...

Jak wyglada sprawa z Twoim Gromem? Mój Gromek ma to samo.
5
Problemy skórne / Odp: Czyraczyca Odbytu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez domigrom dnia 17.01.2023 o 14:22 »
Witam,
Owczarek lat 7 diagnoza czyraczyca odbytu, leczony firodylem na dysplazje.
Zapisany ma lek Equarol 100 jedna tabletka dziennie i 0,5... Ma również maść, ale nie da się dotknąć, zeby posmarować.
7 lat był zdrowy, a teraz takie diagnozy.

Firodyl działa dobrze, leczy się 3 miesiąc.
Chciałabym zapytać:
1. czy słyszeliście o homeopatii i ziołach psiediety.pl? Polecacie?
2. Czy biorac pod uwage Wasze doświadczenia dawkowanie jest ok?
3. Co jeszcze moge dodać, żeby przyspieszyć proces leczenia
?
Czy ktos ma może equarol na sprzedaż w normalnej cenie. Niestety same leki kosztują mnie miesięcznie 700 zł bez karmy......

6
Zdrowie / Odp: Choroba lokomocyjna
« Ostatnia wiadomość wysłana przez KohamHomiki22 dnia 13.01.2023 o 11:46 »
Myśle, że możesz zapoznać się z artykułem https://pupilek.com.pl/jak-wyglada-choroba-lokomocyjna-u-psa/ Ja znalazłam tam informacje, które pomogły w chorobie lokomocyjnej mojego pieska.
7
Zakup owczarka / Odp: Owczarek w bloku?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez kostek56 dnia 22.12.2022 o 14:16 »
Nigdy bym nie zdecydowała się na dużego psa w bloku :/ Zależy też gdzie i kto ma ile czasu, ale w takim wypadku trzeba z pieskiem wychodzić codziennie na co najmniej 2-3 godziny intensywnego spaceru. Dla chcącego oczywiście nic trudnego, ale trzeba przemyśleć sprawę pod tym kątem, żeby piesek nie męczył się.

8
Pogawędki / Odp: POMOCY - grafika, ilustracje
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tooo dnia 17.12.2022 o 14:20 »
Hej!

Pozwolę sobie odświeżyć ten temat, bo świat poszedł nieco do przodu przez ten czas :) Jeśli potrzebujesz stworzyć prostą grafikę, a nie masz do tego wiedzy, możesz zawsze skorzystać z Canva. To darmowa aplikacja do tworzenia prostych, szablonowych grafik.
9
Karmy suche / Odp: Jaka sucha karma dla psa z tendencjami do biegunek ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez olka78 dnia 02.12.2022 o 13:48 »
Karma półmokra od Alpha Spirit np. Multiprotein ma świetny, naturalny skład 85% mięsa, a przez formułę lekko mokrawą powinna psu podpasować zdecydowanie bardziej niż tradycyjne suche chrupki. Wiejska Zagroda czy Raw Paleo ma karmy bezbożowe również z genialnym zdrowym menu w środku. Brit ma tańsze karmy od tych co już wymieniłam ale składy i tak napewno lepsza od karm marketowych. Polecam zajrzeć na Unizoo w poszukiwaniu dobrych karm. https://unizoo.pl/pol_m_Dla-psa_Karma_Sucha-karma-235.html
10
Prawo / Odp: Nazwa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robertpietro dnia 30.11.2022 o 13:30 »
chodz na priv, pomoge, tez mialem ten problem.
Strony: [1] 2 3 ... 10