Autor Wątek: młody Aron do adopcji!  (Przeczytany 728 razy)

Offline Kamila_

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.03.2006
młody Aron do adopcji!
« dnia: 29.04.2022 o 21:42 »
Ogłaszam go gdzie się tylko da... choć wiem że marne szanse...  :(

Aron, zasiedział sie u mnie na tymczasie...
To młody, bardzo fajny pies!

Aron- to póltoraroczny pies w typie owczarka. 
Dogaduje się z innymi psami . Nawet samcami (kilka dni temu został też wykastrowany)

Preferowany dom z dziećmi starszymi tylko dlatego że jest psem silnym ale dzieci bardzo lubi  :))

potrzebuje czlowieka który poświęci mu czas. Bardzo lgnie do człowieka  :)  Chętnie się uczy, jest żarty co ułatwia naukę. Wykonuje podstawowe komendy. Aron jest typem psa który w nowym miejscu i przy nowej osobie bedzie sprawdzal na ile może sobie pozwolić. To taki cwaniaczek ale każdy go lubi  8)
W dalszym ciagu jest szczeniakiem ktoremu trzeba wyznaczyć granice i pokazać co wolno a co nie.  Aron źle znosi zmiany miejsc..  okazuje się być "miekkim" psem pod tym względem i potrzebuje czasu żeby sie poczuć pewnie w domu. Pies ma chorobę lokomocyjna, która tez może się nasilac na tle stresowym . Aron mieszka tymczasowo w kojcu w którym zachowuje czystość. Ja już tracę nadzieję na dom dla tego psa...  niby ma tu spacery, zabawy ze mną i kontakt z innymi psami ale to nie jest to... on potrzebuje swojego człowieka. Nawet koty toleruje jak nie uciekają  :D to taki zabawowy typ, jak człowiek sie z nim  nie bawi to idzie zaczepiac do zabawy psy, jak te mają dosyć to szuka kota do zabaw  ;) :D

Czeka na odpowiedzialnych ludzi którzy kolejny raz nie zawiodą .. Straszny pech go trzyma ... o adopcje coraz trudniej, taki cudowny pies a nikt go nie chce . Może przez tą wilczakową/wilczą urodę? Bo łeb ma typowo owczarkowy  [tak]
Aron przebywa w okolicach Kłodzka (dolnyslask). Pies jest zaszczepiony, odrobaczony.

Kontakt w sprawie adopcji: 538447557 Agnieszka
po więcej informacji o samym Aronie zapraszam do mnie  :)