Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Pokaż swojego psa / Odp: Drużyna SZ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez truee dnia Dzisiaj o 17:51 »
Basiu napisz proszę co to było.Taki młody pies, szok totalny  :'(

Szajbusia to kotka
Taki jeden z wyjątków na forum
2
Pokaż swojego psa / Odp: Drużyna SZ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez monika2415 dnia Dzisiaj o 17:08 »
Basiu napisz proszę co to było.Taki młody pies, szok totalny  :'(
3
Pokaż swojego psa / Odp: Drużyna SZ
« Ostatnia wiadomość wysłana przez truee dnia Dzisiaj o 12:56 »
:'( Basiu,przytulam...ech,,za krotko one z nami...a chorowała ostatnio? :'(

Dziękujemy Wam...

Czekamy na wyniki sekcji ale wstępnie dowiedziałam się, że to raczej serce... dokładnie będzie wiadomo po histopatologii za ok 2 tyg...
4
Wychowanie / Odp: 3 letnia suka, czy jak ja adoptuje będzie stróżować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez joanna3491 dnia Dzisiaj o 08:34 »
Wiesz, nikt z forum nie podejmie za Ciebie decyzji, sam musisz zdecydować a chcesz mieć psa do pilnowania to weź Kaukaza, one nikogo nie wpuszczają na teren posesji a dla rodziny i dzieci są najlepszymi opiekunami. Mój kuzyn ma dwa, nikt nie wejdzie na posesje, natomiast jego 2 letni synek  jak się przewrócił i płakał został przyniesiony za kurtkę do domu przez sunię, prosto pod drzwi :)
5
Wychowanie / Odp: 3 letnia suka, czy jak ja adoptuje będzie stróżować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pajej dnia Dzisiaj o 07:52 »
sam nie wiem, wziecie takiego psa to powinna byc przemyślana decyzja. Pies to nie rzecz, która mozna oddac czy odstawic w kat. a jak jednak nie bedzie obszczekiwac obcych to bede miał 2 "darmozjady" bo teraz mam jeszcze małego kundelka. Tylko tego kundelka własnie tak chciałem ułozyc zeby był przyjacielem wszystkich. bardzo mi w tym pomogły dzieci sasiadów
6
Wychowanie / Odp: 3 letnia suka, czy jak ja adoptuje będzie stróżować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez joanna3491 dnia Wczoraj o 21:36 »
Mam  letnia sukę owczarka , nie jest psem stróżującym ale Triss obszczekuje wszystkich którzy są za płotem i zbliża się do bramy, jak idą  droga tylko  obserwuje, natomiast jeżeli wpuszczę  te osoby do domu jak jest zamknięta, to są akceptowane i już jest okay. według mnie suki są lepsze do pilnowania, ta jest moja 3 sunią i wszystkie pięknie pilnowały obejścia domu, mimo tego ze nie były w tym kierunku prowadzone, co więcej one zawsze śpią w nocy w domu, nie są kojcowe. Sunia o której piszesz  szuka kontaktu z człowiekiem, owczarki go potrzebują, jak dostanie  dużo miłości i zainteresowania z Twojej strony  nie będzie  tego szukała u obcych.
7
Wychowanie / 3 letnia suka, czy jak ja adoptuje będzie stróżować?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pajej dnia Wczoraj o 21:03 »
Witam, kilka tygodni temu pożegnałem mojego "brutusa"  [**]  to był świetny pies, na spacerach nikogo nie atakował, a na posesji szczekał na każdego obcego, czasami nawet ugryzł jak ktos był zbyt "odważny" i wchodził do kojca. Przygarnąłem go w wieku 1,5 roku niczego nie uczyłem tj nie uczyłem pilnowania.
Teraz mam okazje zabrać 3 letnia suczke, jej obecni własciciele nie maja dla niej czasu, psina siedzi sama w ogrodzie i czasami ucieka. Byłem zobaczyć ta suczke to zaszczekała 2 razy jak do niej wyciagnałem reke to zaczeła sie do mnie łasic i mnie lizać. widac ze brak jej kontaktu z człowiekiem, ale skoro jest taka ufna czy bedzie obszczekiwac obcych? mi sie wydaje ze stróża z niej nie bedzie , mam racje? nie oczekuje zeby była morderca ale zeby szczekała na każdego obcego i dawała mi tym sygnał ze cos sie dzieje zeby mógł zareagować.
brac ja czy nie spełni moich oczekiwań?
8
Dyskusje ogólne / Odp: Ile urośnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaylon123 dnia Wczoraj o 20:41 »
No to prawda w sumie. Byłoby dobrze jakby mial chpciaz 64. Ale czy nadrobi te 12/13 cm? Bo do 6 miesiąca tak intensywnie będzie rósł. A później. Pewnie jeszcze złapie kilka.
9
Dyskusje ogólne / Odp: Ile urośnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamila_ dnia Wczoraj o 18:43 »
twój pies może jeszcze nadrobić wzrostem, ma na to czas. Powolny wzrost, rozwijanie się psa jest znacznie lepsze niż nagły przyrost. Owczarek nie miał być wielkim masywnym psem. Wsrod popularnych, dzisiejszych owczarków mało który przypomina psa którym miał być na poczatku. Takie mamy głupie czasy że im bardziej kątowany z zadem przy ziemi, im większy,  masywniejszy i obrośniety sięrscią tym lepszy zbyt na takie psy.


owczarek jest psem średniego wzrostu, to nie kaukaz. Im lżejszy, smuklejszy i mniejszy tym lepiej dla stawów
10
Dyskusje ogólne / Odp: Ile urośnie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kaylon123 dnia Wczoraj o 16:41 »
Z tego co wiem pies jest rasowy, ogólnie widsc po nim, ze rósł. Ja sam ma. On ma teraz 4, 5.miesiaca. Ma 16 kg i 51 cm... To chyba będzie jakiś karze z niego skoro jest o tylw niższy od tamtego.
Strony: [1] 2 3 ... 10