Autor Wątek: Testy, egzaminy i zawody 2018 r.  (Przeczytany 663 razy)

Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Testy, egzaminy i zawody 2018 r.
« dnia: 02.01.2018 o 20:31 »
http://ipozawody.pl/

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić Państwa na Krajowe Zawody IPO Pucharu Polski, które odbędą się w dniach 7-8.04.2018r.

KWALIFIKACJE DO:
Mistrzostw Świata
ATIBOX
WUSV 2018

Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
MP IPO 208 25-27.05.2018
« Odpowiedź #1 dnia: 19.02.2018 o 11:38 »
ZKwP oddział Opole ma zaszczyt zaprosić Państwa na Mistrzostwa Polski IPO 2018.

Zawody odbywać się będą w trzech konkurencjach:

IPO 3
IPO 2
IPO 1

Sędziowie zawodów:

Jiri Tichy (Czechy)
Dariusz Kmiecik (Polska)
Beata Ryl (Polska)

Pozoranci:

Pavel Soukop (Czechy)
Michał Wiśniewski (Polska)
Rezerwa: Marek Kłapkowski (Polska)

Kierownik Śladów:

Milada Muláčková (Czechy)

Deptacze:
Milada Muláčková (Czechy)
Franciszek Wiśniewski (Polska)
Marcin Gajewski (Polska)

Teren na ślady: trawa

Zgłoszenia:

Otwarcie listy zgłoszeń nastąpi 1. marca 2018 o godzinie 20.00
Zamknięcie listy zgłoszeń nastąpi 10. maja 2018 o godzinie 20.00

Organizator zastrzega sobie możliwość, wcześniejszego zakończenia przyjmowania zgłoszeń, bez podania przyczyny i wcześniejszej informacji na stronie wydarzenia.
https://www.facebook.com/events/310666409427335/

Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Odp: Testy, egzaminy i zawody 2018 r.
« Odpowiedź #2 dnia: 05.04.2018 o 12:31 »
7/8.04.2018   Zielonogórskie Zawody w Tropieniu

Lista zgłoszonych
Są i ONki

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14-LNx23f9GLvJzmn7uX9Ual4-gUGqWzhl7QaOGfwfaw/edit#gid=0

Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Odp: Testy, egzaminy i zawody 2018 r.
« Odpowiedź #3 dnia: 05.04.2018 o 12:35 »
http://ipozawody.pl/

Związek Kynologiczny w Polsce Oddział we Wrocławiu ma przyjemność zaprosić Państwa na Krajowe Zawody IPO Pucharu Polski, które odbędą się w dniach 7-8.04.2018r.

KWALIFIKACJE DO:
Mistrzostw Świata
ATIBOX
WUSV 2018


Piątek (06.04.2018r.)
16:00 Trening Posłuszeństwo – Stadion Olimpijski
istnieje możliwość treningu obrony w ramach limitu czasu z własnym pozorantem (namioty będą udostępnione)*
*w treningu nie mogą brać udziału pozoranci którzy pozorują na zawodach

Sobota (07.04.2018r.)
7:30 odprawa zawodników – Ośrodek Szkolenia Psów ZKWP Wrocław ul. Niskie Łąki
10:00 część A – ślad IPO3, IPO2, IPO1
19:00 wspólna kolacja na Ośrodku Szkolenia Psów ZKWP we Wrocławiu

Niedziela (08.04.2018r.)
9:00 część B – posłuszeństwo IPO1, IPO2, IPO3
13:00 – przerwa
13:30 część C – obrona IPO1, IPO2, IPO3
15:30 Finał – uroczyste wręczenie nagród

LISTA ZAWODNIKÓW:
IPO3 –Wojciech Bielak- ELLI Team Let’s Go - Owczarek Niemiecki
IPO3 –Jacek Krawczyk- FRANK Erdenet- Rottweiler

IPO2- Wiesława Adamska- BELZE BORUTA vom Haus Seiffert - Owczarek Belgijski Malinois
IPO2- Bogdan Kurpas- DIXIE Reunion- Owczarek Belgijski Malinois

IPO1- Milena Przedwojewska- FIONA Marshall Dog - Owczarek Belgijski Malinois
IPO1- Ilona Sedlaczek-Brocka- DEE DEE Wolkar - Owczarek Niemiecki
IPO1- Bogumił Skonieczka- CANTO Sga Team - Owczarek Niemiecki
IPO1- Marcin Człapa – WILSON von der Germanenquelle - Owczarek Niemiecki
IPO1- Marcin Człapa – NIKITA Vikar - Owczarek Niemiecki
IPO1-Tomasz Stocki – IWAN Mój Kaprys – Owczarek Niemiecki

Offline vom Lienfelde FCI

  • Hodowca
  • **
  • Wiadomości: 448
  • Płeć: Mężczyzna
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
Odp: Testy, egzaminy i zawody 2018 r.
« Odpowiedź #4 dnia: 06.04.2018 o 07:23 »
7/8.04.2018   Zielonogórskie Zawody w Tropieniu

Lista zgłoszonych
Są i ONki

https://docs.google.com/spreadsheets/d/14-LNx23f9GLvJzmn7uX9Ual4-gUGqWzhl7QaOGfwfaw/edit#gid=0

Abora i Magda dajcie z siebie wszystko :)


Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Wyniki MP IPO
« Odpowiedź #5 dnia: 27.05.2018 o 15:51 »
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mxL5PqQ9QaNAD0Kh5zL-Uu-jAXItvKTytV-bpfM3C2k/edit#gid=0

w tabeli wyniki IPO 1,2,3

Wychodzi na to, że IPO 3 wygrał ON, a właściwie ONka  [V], a IPO 1 tez owczar  [tak]

Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Filmy z MP IPO 2018
« Odpowiedź #6 dnia: 06.06.2018 o 20:59 »

Offline monikach

  • Moderator
  • Pasterz
  • ****
  • Wiadomości: 13 992
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
Zawody CACIT Wisła 27/28.10.2018
« Odpowiedź #7 dnia: 25.10.2018 o 11:45 »
Już w ten weekend

Związek Kynologiczny w Polsce oddział Bielsko-Biała, przy współpracy z Klubem Sportów Kynologicznych Sajo Team, mają zaszczyt zaprosić na zawody CACIT Wisła 2018, które będą jednocześnie Mistrzostwami Polski Owczarków Belgijskich oraz kwalifikacjami na Mistrzostwa Świata FMBB 2019. Zawody rozgrywane będą według regulaminu IPO1 oraz IPO3

Sędziowie:
Obrona: Jiri Tichy (CZ)
Posłuszeństwo: Jana Glisnikova (CZ)
Sędzia pomocniczy: Dariusz Kmiecik, sędzia krajowy (PL)
Ślady: Beata Ryl, sędzia międzynarodowy (PL)

Pozoranci:
David Hanel (CZ)
Vojtěch Filip (CZ)
Rezerwowy: Vojtěch Konečný (CZ)

Kierownik śladów: Vladislav Glogar

Deptacze:
Jiri Bohm
Magdalena Niemiec

Teren na ślady: trawa

Konkurencje: IPO 1, IPO 3

Lista uczestników :
Lista zawodników:
List of competitors:
IPO1
1. Tomasz Popiół i HAZLE Yuccero (ON) PL
2. Monika Kysela ATTA Fatymona (ON) CZ
3. Michal Krbec i IRKA from Mike's Place (OBM) CZ
4. Tomasz Stocki i IWAN Mój Kaprys (ON) PL
5. Marcin Człapa i WILSON von der Germanenquelle (ON) PL
6. Karol Dorociak i SPIKE Frmabos (ON) PL
7. Marta Trela i ELEKTRA Maligold (OBM) PL
8. Sonia Korkus i IGŁA Bin - Ard (OBM) PL
9. Adrian Zając i LEYDY Wroni Kąt (ON) PL
10. Bogumił Skonieczka i CANTO SGA Team (ON) PL

IPO3
1. Ladislav Vitvar i FLASH Aykmar (ON) CZ
2. Martin Uřičař i IZZY Opavia Hof (ON) CZ
3. Krzysztof Ziemniewicz i RICO Equidius (ON) PL
4. Táňa Michalík i CHER Suche Lazce (ON) CZ
5. František Müller i WIKKY s Vetrneho Vrchu (ON) CZ
6. Beata Wilk i QUANDO Uranium Zwinger (ON) PL
7. Małgorzata Żochowska i DUNJA Uranium Zwinger (ON) PL
8. Anna Glanowska i DHARA Uranium Zwinger (ON) PL
9. Stanislav Lasak i ZOEE Gard Bohemia (ON) CZ
10. Kateřina Farníková i JUKSINE Nebeský jezdec (ON) CZ


https://www.facebook.com/events/2247802148786653/permalink/2278076932425841/