Autor Wątek: Belcando czy ktoś stosował  (Przeczytany 7605 razy)

• Gość
Belcando czy ktoś stosował
« Odpowiedź #15 dnia: 06.09.2007 o 21:02 »
Marmar-ale belcando dużo żarły i były głodne.Teraz jedzą mało bewi doga i nie są głodne:D

mnich

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 06.09.2007 o 21:55 »
Bewi Dog jest karma kierowana do hodowcow, natomiast Belcando do indywiualnych klientow. W zasadzie niczym sie nie roznia. Moja dziesieciotygodniowa sunia nie przepada za suchym Belcando. Zjada je ale jedynie namoczone i zmieszane z wolowina z puszki (wie co dobre). Poczatkowo byl problem z rozwolnieniem, ale teraz wszystko jest w najlepszym porzadku. Na poczatek radze kupic troche roznych karm na wage i sprobowac, ktora przypadnie psu do gustu.

pozdrawiam

Offline Sonuś

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 18.01.2006
  • M: Kraków
« Odpowiedź #17 dnia: 19.10.2007 o 20:35 »
Sony już od ponad trzech miechów jest na Belcando i nadal bardzo tę karmę sobie chwalę. Pies je chętnie,sierść jest całkiem niezła ogólnie nadal ją polecam.
W tej chwili rozpoczynamy kolejny 25 kg worek tym razem odmiana Dinner(na premium sporo przytył).

Offline Bodzia

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 07.05.2007
  • M: Opole/Pogórze
« Odpowiedź #18 dnia: 20.10.2007 o 11:04 »
Snajper pierwszy worek Belcando poprostu pochłonął. Ale był szczeniakiem niespełna półtocznym, i nie dawkowałam mu, tylko jadł tyle ile chciał. Zjadał ponad 70dag czasami 0,8 kg. Powiedziano mi że na początku będzie tak jadł, ale z czasem sam sobie zmniejszy dawkę. I faktycznie, jakieś trzy tygodnie temu, zjadał pół miski, resztę zostawiał. Teraz już mu dawkuję, tak żeby był czasami lekko niedojedzony. Zjada ok. 0,5kg, w celach bardziej szkoleniowych. Pies głodny, chętniej za kawałek serka zrobi co mu się powie. Jest dzień że zje wszystko, jest dzień, ze niedoje całej miski. I chyba nie dokońca jest to tak, że psu karma nie smakuje, poprostu, wiecej jej nie potrzebuje. Belcando i Bewi Dog różnią się tym od innych karm tym, że nie pęcznieją. Pies po pęcznięjącej karmie czuje sie na początku nie najedzony, więc jak ktoś nie przypilnuje, to pies może zjeść jej za dużo, a po chwili w brzuchu robi mu się rewolucja.  Po Belcando i Bewi, nie ma takich przypadłości. Ja bazuje na opini hodowców, którzy od lat używają tych karm, wychodzę z założenia, że hodowca wie lepiej co psom potrzeba i czym karmić (mówię oczywiście o porządnych hodowcach), czasami a nawet chyba bardziej ufam hodowcy niż wetowi.

drkiler

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 28.10.2007 o 19:44 »

Cytat: Bodzia
Snajper pierwszy worek Belcando poprostu pochłonął. Ale był szczeniakiem niespełna półtocznym, i nie dawkowałam mu, tylko jadł tyle ile chciał. Zjadał ponad 70dag czasami 0,8 kg. Powiedziano mi że na początku będzie tak jadł, ale z czasem sam sobie zmniejszy dawkę. I faktycznie, jakieś trzy tygodnie temu, zjadał pół miski, resztę zostawiał. Teraz już mu dawkuję, tak żeby był czasami lekko niedojedzony. Zjada ok. 0,5kg, w celach bardziej szkoleniowych. Pies głodny, chętniej za kawałek serka zrobi co mu się powie. Jest dzień że zje wszystko, jest dzień, ze niedoje całej miski. I chyba nie dokońca jest to tak, że psu karma nie smakuje, poprostu, wiecej jej nie potrzebuje. Belcando i Bewi Dog różnią się tym od innych karm tym, że nie pęcznieją. Pies po pęcznięjącej karmie czuje sie na początku nie najedzony, więc jak ktoś nie przypilnuje, to pies może zjeść jej za dużo, a po chwili w brzuchu robi mu się rewolucja.  Po Belcando i Bewi, nie ma takich przypadłości. Ja bazuje na opini hodowców, którzy od lat używają tych karm, wychodzę z założenia, że hodowca wie lepiej co psom potrzeba i czym karmić (mówię oczywiście o porządnych hodowcach), czasami a nawet chyba bardziej ufam hodowcy niż wetowi.

No wiesz co Bodzia ? Zaskoczyłaś mnie... hi hi hi hi WinkWinkLOL
Duże duże pozdrowionka

Offline Bodzia

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #20 dnia: 29.10.2007 o 12:03 »

Czym, tym że nie ufam wetom? HiHi, kurcze, lekarzom ludzkim też nie ufam - chyba zaczne sie leczyć u filipińskich lekarzy.

No tak poprawdzie, to po rozmowie z Tobą i hodowcą, zmieniłam kompletnie zapatrywanie na wiele spraw. Komus zaufać trzeba, ufam więc temu, co już sprawdził i ma doświadczenie. Ale nie będę się już wymądrzać. Pozdrowionka.

drkiler

• Gość
« Odpowiedź #21 dnia: 30.10.2007 o 17:30 »
Ależ Bodzia Embarrassed
wymądrzaj się ile wlezie Clap i ....dzięki za zaufanieSmile
Cieszę się ogromnie że "mogłam sie przydać"
Wielkie wielkie pozdrowionkaBig%20smile

Offline Bodzia

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: 31.10.2007 o 13:12 »
No nie powiem że mi życie uratowałaś, bo chyba bym przesadziła, ale portfel owszem LOL. Obiecałaś kiedyś, że pokażesz swoje psiury, masz juz jakieś zdjecia, bo chętnie bym pooglądała. Tongue

Nirkan

• Gość
« Odpowiedź #23 dnia: 11.11.2007 o 20:32 »
Moje psiaki lubią Belcando dinner, ja takze jestem z tej karmy zadowolona bo cenowo jest przystępna :)  smaczna i długo zachowuje smak i zapach. Znajomi hodują dobermany i prowadzą na belcando całą hodowlę a psiaki maja naprawdę piękne

Moni28

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 25.04.2008 o 11:10 »

Jerry po Belcando miał taką biegunkę że już myślałam że się wykończy,dostał ją tylko razThumbs%20Downbyła to jednak puszka a nie sucha karma
Moni282008-09-20 10:02:01

Offline afera

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 14.11.2007
  • M: Płock
« Odpowiedź #25 dnia: 15.09.2008 o 18:15 »
Ja powiem że Afera po spróbowaniu Belcando od hodowcy nie chce żadnej innej karmy jeść

Moni28

• Gość
« Odpowiedź #26 dnia: 14.11.2008 o 18:58 »

Jesteśmy na karmie Belcando z jagnięciną i ryżem od ok 3 tygodni,ale niestety stolce są dosyć lużne i nie wiem czy odstawić karmę czy przeczekać.Na początku kupowałam Premium ale kobieta w zoologicznym powiedziała,że to dla psów które są na dworze................
Generalnie sierść jest miękka i super błyszcząca ale nie chce go męczyć

Moni282008-11-14 19:05:38

Offline afera

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 14.11.2007
  • M: Płock
« Odpowiedź #27 dnia: 14.11.2008 o 20:00 »
Ja już napisałam co myślę o tej karmie i zdania nie zmieniam , Afera do tej pory na różnych karmach była tak chudziutka że można było jej żeberka policzyć a na Belcando nastąpiła poprawa duża.

Ania0013

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 26.01.2009 o 20:59 »
Przez kilka miesięcy stosowaliśmy tą karmę, ale po dłuższym czasie karma się znudziła i Aron nie chciał jej już jeść

Offline depesz

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 05.11.2007
  • M: Żary/Warszawa
« Odpowiedź #29 dnia: 27.01.2009 o 14:57 »
Leto je Belcando od urodzenia, dziś ma 15 miesięcy, rozwija się świetnie - polecam!:)