Autor Wątek: E-sklepy zoologiczne - opinie  (Przeczytany 4849 razy)

Offline Dorotka z Axą

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.06.2006
  • M: Gdynia
  • Technik Weterynarii
    • Wonder Dog - Szkoła dla super psów!
Odp: E-sklepy zoologiczne - opinie
« Odpowiedź #15 dnia: 15.11.2009 o 19:45 »
Może po prostu inna partia produkcji. Czasem jest tak, że nowa produkcja/ nowa seria zmienia sie ciut sklad i wygląd co niestety nie jest nigdzie odnotowane.

Moni28

• Gość
« Odpowiedź #16 dnia: 16.11.2009 o 15:50 »
Zamawiam karmę w Krakvecie dosyć długo i nigdy nie zdarzyło mi się narzekać na sklep[sam sklep]Thumbs%20Up
Nam się dwa razy zdarzyło ,że karma którą cały czas zamawialiśmy różniła się wielkością granulek od tych które przychodziły wcześniej Confused
jakiekolwiek wątpliwości dotyczące karmy powinnaś  oczywiście wyjaśniać ale sklep do tego nic nie ma moim zdaniem.

Offline bjossa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.08.2008
  • M: Gdańsk
« Odpowiedź #17 dnia: 20.11.2009 o 12:24 »
karme mojemu psu generalnie zamawiam na krakvecie, i nie mam powodów do narzekań. Wątpie aby w sklepie ktoś wysypywał royala i wsypywał pyfi, rafi czy darling ;) zapewne skonczyła sie jedna linia produkcyjna a zaczeła nastepna. to sie nawet czesto zdarza ;)

Haga85

• Gość
« Odpowiedź #18 dnia: 20.11.2009 o 21:13 »
Cytat: bjossa
karme mojemu psu generalnie zamawiam na krakvecie, i nie mam powodów do narzekań. Wątpie aby w sklepie ktoś wysypywał royala i wsypywał pyfi, rafi czy darling ;) zapewne skonczyła sie jedna linia produkcyjna a zaczeła nastepna. to sie nawet czesto zdarza ;)

Dokładnie. Nie sądze, żeby na tak duży sklep mogli sobie pozwolić na takie coś ze zwględu na renome sklepu i czas jaki by musieli temu poświęcićSmile Myślę, ze powinnaś zadzwonić i zapytać ewentualnie zapytać na forum krak-vetu tam napewno któryś z pracowników udzieli ci konkretnej informacjiSmile

agasb

• Gość
« Odpowiedź #19 dnia: 24.11.2009 o 13:38 »
no my tez krak-vet uzywamy do zaopatrzenia...i też brak zastrzeżeń, natomiast jakieś 2 lata temu, gdy u nich akurat nie było naszej karmy, kupilismy u lokalnego dystrybutora i on nam z góry mówił, że inny kształt kulek, bo z innej fabryki, a na opakowaniu mowy nie ma o tym.

Nie podejrzewam go o oszustwo, bo to był PH tej firmy, więc chyba wiedział co mówi?

Offline tomek_gra

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 09.04.2005
  • M: Częstochowa
« Odpowiedź #20 dnia: 25.11.2009 o 10:16 »
Od dlugiego czasu zamawiam karme z krak-vetu. Przed ostatnio jak zamowilem Pani z firmy zadzwonila do Mnie czy moze mi przyslac karme w worku z mala dziura. Jednak nie potrafila spreczzowac jak duza jest ta dziura. Wytlumaczlem jej ze dla jednego mala dziura to 2cm a dla drugiego 10cm. Ona nadal nie potrafila sprecyzowac wielkosci tej dziury wiec powiedzialem ze nie zycze sobie worka z dziura.
Karma zawsze przychodzila zapakowana w karton.

Miesiac temu po raz kolejny zamowilem karme. Jednakze otwieralem ja dopiero dzis. Karma nie byla zapakowana jak zawsze w karton, ale myslalem ze to normalne. Jakiez bylo moje zdziwienie gdy sciagalem folie z opakowanie a nagle obok Mnie na podlodze znalazlo sie polowe karmy!!!!

Okazalo sie ze worek byl przeciety na ponad polowy dlugosci z boku.

Karma byla oeinieta mocno folia wiec nie bylo nic widac.

Juz na innych forach slyszalem o podobnych przypadkch w tej firmie. Chyba zostalem zmuszony do zmiany sklepu.

Offline bjossa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.08.2008
  • M: Gdańsk
« Odpowiedź #21 dnia: 25.11.2009 o 22:20 »
to koniecznie zgłoś reklamację do tego sklepu, nie można wysyłać uszkozonych towarów.. ! nie dośc że możesz dostać mniej (kilogram sie wysypał jeszcze w sklepie) ale może być zwietrzały. Koniecznie to reklamuj. nawet po miesiącu.

Guest

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 20.05.2011 o 20:38 »
nie wiem czy mozna na forum ostrzec przed nierzetelnym sklepem internetowym?
jesli nie to proszę wątek usunąć

a mianowicie ostrzegam przed sklepem z artykułami dla zwierząt

Od tygodnia czekamy z Karuso na dostawę karmy z tego sklepu Angry i dziś skończyły nam się już wszystkie zapasy Cry

przed zamówieniem kontaktowałam się ze sklepem aby potwierdzić stan ich magazynu i otrzymałam info że wszystko jest na stanie.

A dzień po wpłacie pieniędzy na ich konto usłyszałam że karmy nie ma i że czekają na dostawę.

I tak czekam do dziś i NIC Angry choć po wielu interwencjach miała być dziś.

nawet już nie odpisują na moje maile.

A Karuso jutro to chyba Chappi dostanie do jedzenia Cry

Offline DeKa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 27.12.2010
  • M: Wrocław
« Odpowiedź #23 dnia: 20.05.2011 o 22:39 »
http://www.google.pl/search?sourceid=navclient&aq=1h&oq=K&hl=pl&ie=UTF-8&rlz=1T4SKPB_enPL314PL316&q=kar-ma+stare+babice
Super sklep polecam ,dostarczają mi karme od roku a płacę przy odbiorze,są profesjonalni.
SpróbujThumbs%20Up DeKa2011-05-20 22:39:31

Offline gosiaczek1313

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 01.11.2010
  • M: Kraków
« Odpowiedź #24 dnia: 21.05.2011 o 00:11 »
A ja juz dwa razy kupowałam w http://swiatkarm.pl/index.php
Szybko, tanio i jeszcze zabawki były w prezencie :)

Guest

• Gość
« Odpowiedź #25 dnia: 01.06.2011 o 10:13 »

ten ZOO SKLEP to PORAŻKA Angry

cały czas czekam na zwrot wpłaconych pieniędzy, telefonów nie odbierają, komórkę mają wyłączoną, na maile nie odpowiadają

a dziś po 3 tyg otrzymuje maila - "zamówienie jest kompletowane"!

karmę już dawno otrzymałam z innego sprawdzonego sklepu ( dogspassion - w 1 dzień mi wysłali żeby brzuch psi ratować)

Offline Madika

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 08.04.2011
« Odpowiedź #26 dnia: 01.06.2011 o 12:43 »

No to ja też coś napisze a co tam!
Ja nie polecam sprzedawcy czy sklepu na allegro hiperZOO
Zamawiałam piłki do aportu, na aukcji pisało że są różne kolory
a że mam dwa psy chciałam różnego koloru
więc pisałam w kilku wiadomościach : proszę o różne kolory

I co?
Dostałam takiego samego koloru piłki i jeszcze negatywny komentarz którego raczej zdrowy człowiek nie napisał:

Skrajny przykład chamstwa i gbury. KOLORY SĄ WYSYŁANE LOSOWO.
Jeszcze trochę i nikt Pani nic nie sprzeda. CZARNA LISTA. Radzę się
zastanowić nad sobą.

Nigdzie nie było napisane że losowo a wrzucić do paczki 2 inne kolory to nie sztuka!
Poza tym paczka wysyłała się prawie 3 tygodnie

Nie polecam choć sprzedawca ten ma dużo wystawionych przedmiotów nigdy już od niego nic nie zamówię!

A koszty przesyłki to ma kosmiczne!

Madika2011-06-01 12:47:12

Offline Bazooka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 09.07.2010
  • M: Cesky Krumlov/ Kornwestheim
« Odpowiedź #27 dnia: 01.06.2011 o 13:45 »

Ostrzegajcie kochani....ostrzegajcie!

To tylko przyszlym klientom (nam) a w szczegolnosci naszym psom na dobre wyjdzie. Dziekuje!

IWONA78

• Gość
« Odpowiedź #28 dnia: 20.06.2011 o 08:40 »

Cytat: Karuso
nie wiem czy mozna na forum ostrzec przed nierzetelnym sklepem internetowym?
jesli nie to proszę wątek usunąć

a mianowicie ostrzegam przed sklepem z artykułami dla zwierząt

Od tygodnia czekamy z Karuso na dostawę karmy z tego sklepu Angry i dziś skończyły nam się już wszystkie zapasy Cry

przed zamówieniem kontaktowałam się ze sklepem aby potwierdzić stan ich magazynu i otrzymałam info że wszystko jest na stanie.

A dzień po wpłacie pieniędzy na ich konto usłyszałam że karmy nie ma i że czekają na dostawę.

I tak czekam do dziś i NIC Angry choć po wielu interwencjach miała być dziś.

nawet już nie odpisują na moje maile.

A Karuso jutro to chyba Chappi dostanie do jedzenia Cry

Polecam krakvet.pl :)

Offline Nanami

• Pasterz
  • Data rej.: 26.08.2003
« Odpowiedź #29 dnia: 20.06.2011 o 13:19 »
Nie polecam krakvetu   

Znaczy od kiedy zmienili kuriera to ponoć jest trochę lepiej, choć ostatnio znów jakieś problemy z tym kurierem mieli. Ogólnie raz przychodzi na czas i ok, ale czasem to po prostu ręce opadaja. Przykłady:
- worek z karma doszedł rozcięty
- kurier "zaginął w akcji"
- brakujące rzeczy - tu o tyle fajnie, że mi zawsze jakos sie rekompensowali - przy nastepnym zamówieniu
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016) & Lili