Autor Wątek: E-sklepy zoologiczne - opinie  (Przeczytany 5044 razy)

Offline vom Lienfelde FCI

• Hodowca
  • **
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
Odp: E-sklepy zoologiczne - opinie
« Odpowiedź #60 dnia: 28.08.2014 o 20:10 »
w DRAGONie kupując 2x15kg zapłacisz więcej niż kupując dwa worki oddzielnie - nie wiadomo czemu  :-\

Offline Aneczka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 18.12.2012
« Odpowiedź #61 dnia: 29.08.2014 o 09:48 »
to zalezy ktora karma, niektore sa akurat w promocji (worki 15kg), ale ceny zestawow nie ulegaja zmianie...
 tez to zauwazylam ;P

Offline irena

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.02.2015
  • M: Piaseczno
« Odpowiedź #62 dnia: 13.02.2015 o 16:37 »
Czesc w13 piatek :P Czy ktos z Was kupowal karme ze sklepu www.zdrowypiesek.pl natrafilam na niego przypadkowo wybierajac odpiwiednia karme dla psiaka. Ceny maja tansze niz na allegro. Prosze o opinie.

Offline Nanami

• Pasterz
  • Data rej.: 26.08.2003
« Odpowiedź #63 dnia: 13.02.2015 o 20:21 »
Komentarz Globalnego Moderatora Scaliłam kilka starszych tematów o różnych e-sklepach w jeden. Zapraszam do dalszej dyskusji...

Ostatnio zaopatrywałam się w zoo-dragon jako że mają bardzo fajne ceny. I bez przebojów się nie obeszło...
Zakup suchej karmy u nich przez Allegro. Akurat tak, żeby w zapasem dotarła na dłuższa przerwe weekendowa, w styczniu.  Dostałam linka do zamówienia wewnętrznego poprzez ich e-sklep. Po tygodniu cisza... zaglądam więc do statusu zamówienia. Nic się nie ruszyło, żadnej informacji. Wystosowałam maila... dostałam odpowiedź, że Allegro miało problem z Payu i problem z akceptacja wpłat. Napisałam więc do allegro z pytaniem o ta usterke - usterka była, ale pieniądze były przelewane gdzie trzeba, jedynie z wypłacaniem ich były problemy. Sprzedający wiec nie mieli żadnych podstaw by z tego powodu nie wysyłać (kupywałam w tym samym dniu od innych też i nie mieli jakoś problemów). Ale nic... zdenerwowałam sie najbardziej czemu to ja po tygodniu się odzywam, nic nie uprzedzili, a tu suce już-już kończy się jedzenie. W końcu po prawie 2 tygodniach karma dotarła.
Wystosowałam stosownego negatywa, sklep się odezwał, przeprosili, zaproponowali gratis upominek na ich koszt. A niech im będzie, dam im drugą szanse.
Tydzień temu zamówiłam karme weterynaryjna dla świnki mojej, co trochę choruje niestety. Dopiero potem mnie olśniło, że pewnie ekspresem to nie będzie... Dzisiaj dostałam info, że zostało wysłane.

Czyli ceny mają okej, ale jeśli chodzi o szybkość wysyłki, to nie ma co liczyć na szybkość.

Kiedyś kupowałam w Krakvecie, ale zawsze coś dziwnego było - a to coś zapomnieli, a to coś lekko uszkodzone... w końcu omijam ich teraz.

Czasem też kupuję w zooplusie. U nich też jednak ekspresowo nie jest, bo po pierwsze - przelew tylko tradycyjny, to trochę opóźnia. Po drugie, często podobno ich zamówienia idą z ich siedziby - czyli z Niemiec. A to jednak wydłuża czas o kilka dni. Ale generalnie ceny mają okej i asortyment szeroki.

Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016) & Lili

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #64 dnia: 13.02.2015 o 22:48 »
Ja po akcji kalendarzowej i po zakupach psiakom karmy głównie ,w różnych sklepach internetowych,mogę powiedzieć tyle:mall.pl-działa szybko i bez zarzutu,Krakvet też się nam sprawdził,byli szybcy i dokładni,Zooplus podobnie,Zooart :raz było ok,raz nawalili,przysłali mi kilka razy ponaglenia,podczas gdy kasa już była na ich koncie. xxx Co do jakości towaru nikt z odbiorców nie reklamował usługi,więc przyjęłam,że wszystko było ok. :)

Offline marjucha

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.04.2009
  • M: Pruszcz Gdański
« Odpowiedź #65 dnia: 14.02.2015 o 09:45 »
Scaliłam kilka starszych tematów o różnych e-sklepach w jeden. Zapraszam do dalszej dyskusji...

Ostatnio zaopatrywałam się w zoo-dragon jako że mają bardzo fajne ceny. I bez przebojów się nie obeszło...
Zakup suchej karmy u nich przez Allegro. Akurat tak, żeby w zapasem dotarła na dłuższa przerwe weekendowa, w styczniu.  Dostałam linka do zamówienia wewnętrznego poprzez ich e-sklep. Po tygodniu cisza... zaglądam więc do statusu zamówienia. Nic się nie ruszyło, żadnej informacji. Wystosowałam maila... dostałam odpowiedź, że Allegro miało problem z Payu i problem z akceptacja wpłat. Napisałam więc do allegro z pytaniem o ta usterke - usterka była, ale pieniądze były przelewane gdzie trzeba, jedynie z wypłacaniem ich były problemy. Sprzedający wiec nie mieli żadnych podstaw by z tego powodu nie wysyłać (kupywałam w tym samym dniu od innych też i nie mieli jakoś problemów). Ale nic... zdenerwowałam sie najbardziej czemu to ja po tygodniu się odzywam, nic nie uprzedzili, a tu suce już-już kończy się jedzenie. W końcu po prawie 2 tygodniach karma dotarła.
Wystosowałam stosownego negatywa, sklep się odezwał, przeprosili, zaproponowali gratis upominek na ich koszt. A niech im będzie, dam im drugą szanse.
Tydzień temu zamówiłam karme weterynaryjna dla świnki mojej, co trochę choruje niestety. Dopiero potem mnie olśniło, że pewnie ekspresem to nie będzie... Dzisiaj dostałam info, że zostało wysłane.

Czyli ceny mają okej, ale jeśli chodzi o szybkość wysyłki, to nie ma co liczyć na szybkość.

Kiedyś kupowałam w Krakvecie, ale zawsze coś dziwnego było - a to coś zapomnieli, a to coś lekko uszkodzone... w końcu omijam ich teraz.

Czasem też kupuję w zooplusie. U nich też jednak ekspresowo nie jest, bo po pierwsze - przelew tylko tradycyjny, to trochę opóźnia. Po drugie, często podobno ich zamówienia idą z ich siedziby - czyli z Niemiec. A to jednak wydłuża czas o kilka dni. Ale generalnie ceny mają okej i asortyment szeroki.

Ja kupuję w zoo-dragon od kilku lat.
Nie miałem nigdy żadnych problemów i karmę miałem na drugi dzień u siebie.
Inna rzecz, że ceny nie są już tak atrakcyjne.
Raz kupowałem w zooplusie i też wszystko dobrze przebiegło.

Offline anawa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.10.2012
  • M: mazowieckie
  • Paco (*)
    • Paco
« Odpowiedź #66 dnia: 16.02.2015 o 12:38 »
Ja polecam zooplus. Może nie są błyskawiczni z dostawą (trzeba czekać ok. 3-4 dni) ale warto zapłacić taką cenę za jakość towaru. Tak samo, jak z kawą czy środkami czystości - te niemieckie są znacznie lepszej jakości niż te same, produkowane na rynek polski. I ceny maja też konkurencyjne.

Offline Toscana

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 17.12.2011
  • M: Kraków
  • You live once, so think twice
« Odpowiedź #67 dnia: 16.02.2015 o 12:44 »
Ja też polecam zooplus - można trafić na fajne promocje, ja dodatkowo biorę udział w programie zniżkowym, dzięki czemu przez rok przy każdym zakupie miałam kilka procent zniżki + przy większych zakupach dostaje się zniżkę za zakupy zbiorowe. Co fajne - zniżki można kumulować, więc czasami płaciłam naprawdę dużo mniej, niż w innych sklepach [tak]

Offline Patiszka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 02.06.2014
« Odpowiedź #68 dnia: 16.02.2015 o 17:30 »
Ja również polecam zooplus , przesyłka do mnie idzie przeważnie w 4 dni. Ciekawe promocje i nie drogie produkty. Za każdy zakup zbiera się punkty które później można na coś wymieniać. Jest też możliwość zachęcenia swojego znajomego do zakupienia czegoś w zooplus za co dostaje się 20 zł rabatu lub punkty ( za które możemy sobie coś wybrać ). Fajne sklep. Polecam :)

Offline Nanami

• Pasterz
« Odpowiedź #69 dnia: 24.02.2015 o 17:13 »
Komentarz Globalnego Moderatora To temat o jakości usług sklepów zoologicznych na internecie, a nie o karmieniu sucha karma. Wycięto dyskusje nie na temat.

Offline egradska

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 05.12.2008
« Odpowiedź #70 dnia: 02.03.2015 o 12:50 »
Przez długi czas byliśmy klientami zooplusa, miedzy innymi dlatego, ze mają wybór karm skandynawskich, do których mam jakieś tam zaufanie. Ze względu na ich reakcje na żądanie usunięcia ze sprzedaży karmy PURINA BENEFUL, której ofiarami są setki, jeśli nie tysiące psów w USA, raz na zawsze rezygnujemy z ich usług. Uczciwy sprzedawca, któremu leży na sercu dobro klientów (psów) wycofałby produkt ze sprzedaży co najmniej do chwili wyjaśnienia skandalu, a nie udawał, że nic się nie stało, bezczelnie informując, że nie mieli od swoich klientów sygnałów o szkodliwości karmy. W wielu krajach Europy jest głośno o sprawie, u nas cisza. Pytanie brzmi, który z właścicieli i weterynarz powiąże krwotok wewnetrzny z karmą PURINA BENEFUL...

Offline mkkrol

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 18.10.2018
« Odpowiedź #71 dnia: 18.10.2018 o 17:35 »
Przez długi czas byliśmy klientami zooplusa, miedzy innymi dlatego, ze mają wybór karm skandynawskich, do których mam jakieś tam zaufanie. Ze względu na ich reakcje na żądanie usunięcia ze sprzedaży karmy PURINA BENEFUL, której ofiarami są setki, jeśli nie tysiące psów w USA, raz na zawsze rezygnujemy z ich usług. Uczciwy sprzedawca, któremu leży na sercu dobro klientów (psów) wycofałby produkt ze sprzedaży co najmniej do chwili wyjaśnienia skandalu, a nie udawał, że nic się nie stało, bezczelnie informując, że nie mieli od swoich klientów sygnałów o szkodliwości karmy. W wielu krajach Europy jest głośno o sprawie, u nas cisza. Pytanie brzmi, który z właścicieli i weterynarz powiąże krwotok wewnetrzny z karmą PURINA BENEFUL...

Z mężem również zrezygnowaliśmy z zooplusa. Kiedyś mieliśmy małą, ale nieprzyjemną sytuację i niestety niesmak pozostał... Obecnie głównie zakupy robimy w Karusku, ponieważ jesteśmy z Krakowa i wielu znajomych poleciło nam ten sklep. Poza tym czasem zamiast z ich sklepu internetowego wolimy sobie podjechać do sklepu stacjonarnego :) Ponadto czasami korzystamy ze sklepu KRAKVET i również nie możemy narzekać. Bardzo duży wybór, profesjonalna obsługa.

Mam nadzieje, że mój komentarz komuś się przyda :)

Offline anna.mrozinska

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 05.08.2019
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #72 dnia: 05.08.2019 o 13:27 »
Korzystne ceny i dodatkowe gratisy do zamówień w sklepie https://apetete.pl/

Offline Nanami

• Pasterz
« Odpowiedź #73 dnia: 05.08.2019 o 16:17 »
Korzystne ceny i dodatkowe gratisy do zamówień w sklepie https://apetete.pl/

Komentarz Globalnego Moderatora Użytkownik anna.mrozinska został zbanowany za zarejestrowanie się tylko po to, by reklamować ten e-sklep. Czyli by stosować reklamę szeptaną, nie przeczytał nawet regulaminu forum, tylko usiłuje zrobić z użytkowników idiotów...A nazwę sklepu zostawiam, bo to dla mnie świetna antyreklama.