Autor Wątek: Tara & Bono za TM [*] & Amira  (Przeczytany 86553 razy)

Offline kulik

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 17.11.2012
  • M: Grabów n/Prosną
Odp: Tara & Bono za TM [*]
« Odpowiedź #1545 dnia: 02.07.2019 o 12:10 »
Hej wszystkim :)
To wszystko prawda :D od przeszło tygodnia na nasz pokład zawitała Amirka :) jestem przeszczęliwa bo co to za życie bez psa, kudłów w domu  :) a tak serio to już dawno byłam gotowa na nową psią miłość tylko mój chop zwlekał i tak się przeciągało.. ale Amirka poczekała na mnie  **> Na szczęście moje nie było po nią kolejek bo może troszkę mniej owczarkowa ale za to jaka wspaniała!!! To psi ideał serio **> łagodna, kochana, posłuszna, mega karna, zapatrzona na człowieka, kocha piłki, kocha ludzi i dzieci w każdym wieku. Jedynie nad relacjami z innymi psami musimy trochę popracować.
Jesteśmy przeszczęśliwi, że trafiło nam się takie cudo.. ja mówię że to Tarusia i Bono przysłali mi Ją aby mi te wszystkie smutki wynagrodzić.
Asia ty moja bohaterko  **>  [brawo] [brawo] [brawo] [brawo]
Kamila no coś ty jaaaa?? to dziewczyny ratują i tyle robią dla tych bid  **>

Wieczorem postaram się pokazać więcej fotek Amirki. Ale powiem Wam, że obcowanie z takim psem to sama przyjemność, ona w każdej minucie pokazuje jak bardzo kocha i jak się cieszy z obecności człowieka. I taki z niej przytulas i lizus  :P Bonio przytulił się najwyżej dwie minuty i szedł do siebie a ta najchętniej by się nie odlepiała  :D

Kocham moją małą pańcię **>

Offline Nanami

• Pasterz
  • Data rej.: 26.08.2003
« Odpowiedź #1546 dnia: 02.07.2019 o 12:19 »
Ale super! Masz wielkie serce  **>
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016) & Lili

Offline kulik

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #1547 dnia: 02.07.2019 o 21:57 »
Taka piękna jestem  **>

Uwielbia się bawić nie zawsze swoimi zabawkami :D

Koparka też jest z niej niezła  :D

Amirka jest wyjątkowym psem i to co mówiła jej opiekunka z dt jest 100% prawdą, że jest takim optymistycznym promyczkiem i wszędzie gdzie jest wprowadza radość :)
Super się asymiluje w nowym miejscu i jest bardzo dzielna. Jednak małe lęki gdzieś tam się pojawiają gdy np. coś nam upadnie na podłogę, wykona się jakiś szybki niespodziewany ruch to się kuli ale po chwili już przychodzi się przytulić, wciska głowkę i liże aby potwierdzić że jest ok. Aaaa i w przeciwieństwie do naszych poprzednich psów bardzo lubi wyrko  :D

Offline monikach

• Moderator
  • Pasterz
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
« Odpowiedź #1548 dnia: 02.07.2019 o 22:39 »
I pielęgnację trawników  :D :D :D :D
Wszystkiego dobrego dla was, uwazaj z tym przylepianiem sie, żeby wam się jakies problemy z zostawaniem samej w domu nie pojawiły. Ale to na pewno kontrolujesz.
Super, slodkiego miłego życia  [tak] [tak]

Offline Kamila_

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.03.2006
« Odpowiedź #1549 dnia: 02.07.2019 o 23:33 »
no cudna po prostu  **> **> **>  :DD

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #1550 dnia: 05.07.2019 o 19:22 »
Milość i człowiek dobry zmieniają psa!A Amira miała farta jakos od początku...i w dt tez ja ktos pokochał ,Tomek!  **> Dzięki czemu na nowo zaufala mężczyznom.... [tak]
To zdjęcie Amirki z transportu do dt,smutek,przerazenie i niepewność na pyszczku widoczne bardzo...Ale my już wiedzialyśmy,ze Amira wygrała los na loterii...że juz to,że nie trafi do Wojtyszek to VICTORIA! **>

Brak dostępnego opisu zdjęcia. height=601
« Ostatnia zmiana: 05.07.2019 o 19:24 wysłana przez beta46 »

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 30.10.2016
  • M: Katowice
Odp: Tara & Bono za TM [*]& Amira
« Odpowiedź #1551 dnia: 07.07.2019 o 12:21 »
O że w dzioba ,ale cudowne wieści .Cudeńko dziewczę futrzaste Armisia  **> **> **> **> **> **> **>
Asieńko kochana ściskam szalenie  >:< >:< >:< >:< >:< >:< >:< >:<
Wymiziaj szczęście swoje  >:< >:< >:< >:< >:< >:<

Offline Rena 21

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 14.12.2013
  • M: Wielkopolska
Odp: Tara & Bono za TM [*] & Amira
« Odpowiedź #1552 dnia: 11.07.2019 o 19:19 »
Przepiękna, cudowna i widać bardzo szczęśliwa  **> Super że do Was trafiła  [tak] [brawo] Wszystkiego dobrego dla całej cudownej rodzinki  >:<

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #1553 dnia: 24.07.2019 o 11:38 »
I jak sie tam miewacie?Co u Was słychać?Jakies problemy? ??:) Czy super wsio? >:<

Offline kulik

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #1554 dnia: 12.08.2019 o 10:15 »
Hej hej  :) u nas same dobre wieści  [tak] Amirka to wielkie nasze szczęście  **> jest bezproblemowym psem, bardzo grzeczna, usłuchana. Chociaż dyscyplinę trzeba pilnować bo by na głowę weszła :D tylko miziaki jej w główce, ciągle by się przytulała, wchodziła na kolanka, do łózka  :D łóżko już mamy opanowane że niet  :D tylko obczaja ofiarę do kogo by tu się przylepić ciągle jej mało  :) Kocha wszystkich, cieszy się jak goście przychodzą (co dla mnie jest nowość po Bonusku ;)), uwielbia dzieci i jest mega delikatna. Niestety nienawidzi Hirka, psa rodziny który bywał u nas często. Z innymi psami nie ma problemu a jak jego widzi od razu całe uzębienie na wierzchu. Przyzwyczajamy je spacerując na smyczy i jak idą nawet równolegle to jest ok, wystarczy że on się na nią spojrzy i jest dym ::) Kopie troszkę w ogródku ale co za problem i gryzie co jej tam się spodoba głównie zabawki małej pańci ::) no i łowna jest skubana, myszy zagryza co mnie osobiście przeraża bo niczego tak się nie boję nawet tych nie żywych :-\

Offline anawa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.10.2012
  • M: mazowieckie
  • Paco (*)
    • Paco
« Odpowiedź #1555 dnia: 12.08.2019 o 11:58 »
Cudna jest  :) **>
Jak już rozrabia, to znaczy, że jest dobrze  :D

Offline monikach