Autor Wątek: Czyraczyca okołodbytowa - z doświadczenia...  (Przeczytany 27016 razy)

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
Odp: Czyraczyca okołodbytowa - z doświadczenia...
« Odpowiedź #105 dnia: 07.01.2019 o 16:41 »
Anawa rzadko na forum zaglada,napisze do niej na Fb,coby tu Ci odpowiedziała. >:<

Offline anawa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.10.2012
  • M: mazowieckie
  • Paco (*)
    • Paco
« Odpowiedź #106 dnia: 11.01.2019 o 14:19 »
Odpowiedziałam Iwonie na pw ale ma pełną skrzynkę.

I błagam, ŻADNEGO KETOKONAZOLU!!!

Offline marywik

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 23.04.2019
  • M: Sączów
« Odpowiedź #107 dnia: 26.04.2019 o 11:27 »
cześć miłośnicy, wciągnę was trochę w życie mojej owczarkowej rodziny  **>
moja kochana 7 letnia gadzinka od miesiąca boryka się z czyraczycą, przerobiłam już kurację antybiotykiem i sterydem ale nie widać zbytniej poprawy :'( moją załamkę przerwała Anawa  :-* która poświęcając mi długą rozmowę pokazała światełko w tunelu o nazwie doktor Prokop z Częstochowy  :) jestem umówiona na poniedziałek  [tak] [tak] będę Wam pisać o wizytach, podjętym leczeniu i mam wielką nadzieje, postępach żeby inni wystraszeni jak ja wiedzieli że zawsze trzeba szukać rozwiązania, pytać, czytać i wierzyć że się uda
Ogromne dzięki za istnienie takich osób jak Anawa, gdyby nie ty tkwiłabym pewnie w ciemnej d...
dziękuje i pozdrawiam wszystkich   **> **> **>

Offline monikach

• Moderator
  • Pasterz
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
« Odpowiedź #108 dnia: 26.04.2019 o 11:33 »
Trzymam kciuki i czekamy na same dobre wieści !

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #109 dnia: 27.04.2019 o 15:46 »
moja kochana 7 letnia gadzinka od miesiąca boryka się z czyraczycą, przerobiłam już kurację antybiotykiem i sterydem ale nie widać zbytniej poprawy :'( moją załamkę przerwała Anawa  :-* która poświęcając mi długą rozmowę pokazała światełko w tunelu o nazwie doktor Prokop z Częstochowy  :) jestem umówiona na poniedziałek  [tak] [tak] będę Wam pisać o wizytach, podjętym leczeniu i mam wielką nadzieje, postępach żeby inni wystraszeni jak ja wiedzieli że zawsze trzeba szukać rozwiązania, pytać, czytać i wierzyć że się uda
Ogromne dzięki za istnienie takich osób jak Anawa, gdyby nie ty tkwiłabym pewnie w ciemnej d...

Pisałam Ci na priva,że kto jak kto ale ona na pewno pomoże i doradzi!Musimy byc tewraz dobrze,dawaj nam znac!  **>

Offline anawa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.10.2012
  • M: mazowieckie
  • Paco (*)
    • Paco
« Odpowiedź #110 dnia: 06.05.2019 o 10:53 »

Jesteśmy w kontakcie. Wierzę, że wszystko pójdzie dobrze. Czyraczyca to wstrętna choroba ale jest do wyleczenia. Szkoda tylko, że tak mało wetów umie to leczyć.

Offline vom Lienfelde FCI

• Hodowca
  • **
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
« Odpowiedź #111 dnia: 13.05.2019 o 20:28 »
też walcze z tym gównem
pierwszy wet zalecił częste mycie odbytu wody z szarym mydłem potem oprysk oseniseptem, antybiotyk co 12h KEFAVET 750mg, co 24h sporimune 1,5ml, co 24h Canizol 3/4 tabletki po trzech takich zakupach 780zł. i 1,5 miesiaca podawania można powiedziec BEZ ZMIAN.
Teraz drugi wet zalecił mycie odbytu osuszenie i smarowanie 5 dni 2xdziennie PANA VEYXAL (maść) pozniej smarowanie 1xdziennie po 10 dniach ma byc poprawa i wtedy mam wizyte, pózniej do leczenia dojdzie JODOFORM
Sam juz nie wiem co myslec

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #112 dnia: 14.05.2019 o 11:26 »
Jarek,napisz szybko do Ani anawa tu...ja jej dam znac coby priva odczytała na forum...ona zeby na tej chorobie zjadła,na pewno Ci coś doradzi!!!!!

Offline vom Lienfelde FCI

• Hodowca
  • **
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
« Odpowiedź #113 dnia: 14.05.2019 o 22:18 »
Wszystko co miałem napisać napisałem wyżej w poście, jak Ania będzie chciała coś podpowiedzieć to powie , po co mam jej gitarę zawracać jakimiś privami

Offline sielak

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 04.06.2016
« Odpowiedź #114 dnia: 30.11.2019 o 22:50 »
Oddam Equoral 50mg termin do grudnia 2019
Komu potrzebny pisać
Mi całe szczęście nie jest już potrzebny (3 lata już jest spokój) i mam nadzieję że potrzebny nie będzie
Pozdrawiam