Autor Wątek: Sposób na nudę - pies w ogrodzie  (Przeczytany 181 razy)

Offline Ekasha

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 13.08.2013
  • M: Łódź
Sposób na nudę - pies w ogrodzie
« dnia: 21.11.2014 o 12:37 »
Hej,

Tworzyliście jakieś zabawki ogrodowe dla zabicia wolnego czasu psiakom, gdy przebywają same w ogrodzie? (mój jest na dworze gdy jestem w pracy)

Wiadomo co dzieje się gdy ON/DON się nudzi. Niestety nie zawsze mam możliwość zmęczenia go przed wyjściem do pracy - tym bardziej, że teraz zmęczyć go nie łatwo to raz, a dwa poranne ciemności ograniczają nam możliwości np. aportowania... i w związku z tym Django sam wpada na wiele pomysłów aby się nie nudzić, pomysły wielce nie podobają się mojemu mężowi  :DD nie ukrywam, że utrata np. wycieraczki też nie przypadła mi do gustu.

Do głowy wpadł mi pomysł przywiązania opony do drzewa, żeby dało się gryźć i ciągnąć za razem ... nie wiem jeszcze jaka opona, ale coś pewnie się znajdzie.
Kombinowaliście coś własnoręcznie?  :)

Offline MLoka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.01.2014
  • M: Dolny Śląsk
  • Magda i Loka
    • PSP_Loka
Odp: Sposób na nudę - pies w ogrodzie
« Odpowiedź #1 dnia: 21.11.2014 o 14:10 »
Djangulec też nie próżnuje ;) ach te nasze futrzaste egzemplarze:) też z chęcią poczytam jakichś rad i sposobów na ten temat.
Tuje niedługo się u mnie skończą, aż boję się pomyśleć co wtedy wymyśli to moje cudo  :o zje dom?  ??:) bo wycieraczki już nie mam, drugiej zresztą

Offline CanisFamiliaris

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 29.04.2008
  • M: Kraków
Odp: Sposób na nudę - pies w ogrodzie
« Odpowiedź #2 dnia: 27.11.2014 o 17:26 »
Praca psychiczna :D w sumie żaden ze znanych mi psów pracujących ogrodu nie demoluje....