DANTE Arkadia [*]

Autor Wątek: DANTE Arkadia [*]  (Przeczytany 56134 razy)

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2015
  • M: Szczecin
Odp: DANTE Arkadia [*]
« Odpowiedź #1455 dnia: 11.08.2018 o 18:48 »
Dziewczyna straciła psa, jest załamana ... A co tu się dzieje ?
To jest sprawa między hodowlą a ludźmi którzy kupili te psy i z tego co widzę na Fb akurat te osoby współczują i łączą się w żalu razem z Pauliną i Zenkiem i nie wykrzykują o sekcji, itd. itd. a nam nic do tego żeby to wiedzieć.

Bardzo dziękuję za wsparcie, na prawdę jest nam bardzo ciężko. Staramy się trzymać i trochę się pogodziliśmy z tą myślą że mojego fafluńca już nie ma :( Nie wiem co mam więcej napisać  ale to że pochodził z tej hodowli nie oznacza że też był "wadliwy" Nie można wrzucać wszystkich do jednego worka, kupując szczeniaka od Pani Agaty czytaliśmy wszelkie opinie i pozytywne i negatywne ale byliśmy świadomi że to jest żywe stworzenie i nikt nie da gwarancji na zdrowie. Tak na prawdę nawet w ZKwP do uprawnień hodowlanych z badań jest wymagane tylko rtg bioder więc i kupując szczeniaka z ZKwP nie ma się gwarancji czy pies będzie wolny od dysplazji czy nie będzie chorował na inne schorzenia... Na prawdę jest nam bardzo ciężko bo drugiego takiego psa nie będę miała, nie dopierniczajcie mi. Możecie nas nie tolerować ani nie lubić moich psów, nawet jak nie macie życzenia tu zaglądać to nie musicie ja nikogo nie zmuszam ale dajcie już spokój. Naszej forumowej koleżance Ilonie także sunia nagle zmarła w wieku 15 miesięcy albo i trochę mniej :(

Offline green.ania

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 25.09.2015
  • M: Mazury
« Odpowiedź #1456 dnia: 11.08.2018 o 21:35 »
Tyle niecenzuralnych słów ciśnie się na usta czytając niektóre wypowiedzi...
Paulina, trzymaj się kochana i zupełnie nie bierz do siebie wypowiedzi pewnych osób - naprawdę nie warto. 
Dantek był cudownym, pięknym i mądrym psem. Ludzie umierają, psy umierają, takie życie... Ktoś, kto szuka taniej sensacji by podnieść swoje ego i błysnąć przed publicznością wykazuje się jedynie całkowitym brakiem taktu i wyczucia.
Jeszcze raz wyrazy współczucia  >:<

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #1457 dnia: 11.08.2018 o 22:14 »
Tyle niecenzuralnych słów ciśnie się na usta czytając niektóre wypowiedzi...
Paulina, trzymaj się kochana i zupełnie nie bierz do siebie wypowiedzi pewnych osób - naprawdę nie warto. 
Dantek był cudownym, pięknym i mądrym psem. Ludzie umierają, psy umierają, takie życie... Ktoś, kto szuka taniej sensacji by podnieść swoje ego i błysnąć przed publicznością wykazuje się jedynie całkowitym brakiem taktu i wyczucia.
Jeszcze raz wyrazy współczucia  >:<

Bardzo dziękujemy, tyle tylko mogę napisać. Na prawdę nie życzę nikomu aby ich pies zmarł tak jak nasz robiąc to co lubi najbardziej a wręcz kochał frisbee.

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
NIXI :)
« Odpowiedź #1458 dnia: 13.08.2018 o 08:09 »
NIXI lipcowo :) Pozdrawia :)

Offline JolkaB

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 18.01.2015
  • M: Nedre Eggedal/Norway
« Odpowiedź #1459 dnia: 13.08.2018 o 09:59 »
Fajna, taka dostojna z tą siwiejącą lekko mordką :)

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
NIXI
« Odpowiedź #1460 dnia: 13.08.2018 o 10:27 »
Fajna, taka dostojna z tą siwiejącą lekko mordką :)

Serdecznie dziękujemy :) Taka moja wsza malutka siwiutka już :)

Offline ola74

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 29.12.2015
  • M: małopolska
« Odpowiedź #1461 dnia: Wczoraj o 12:03 »
teraz czytam :( bardzo mi przykro, nie wyobrażam sobie co przechodzicie. Siły zyczę.  **>

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #1462 dnia: Wczoraj o 21:23 »
teraz czytam :( bardzo mi przykro, nie wyobrażam sobie co przechodzicie. Siły zyczę.  **>

Dziękuję jakoś dajemy radę. Pozdrawiam :)