Autor Wątek: Zabawki na bardzo mocne zęby  (Przeczytany 988 razy)

Offline Asiek1622

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 09.01.2015
  • M: Gütersloh
Zabawki na bardzo mocne zęby
« dnia: 31.05.2015 o 15:35 »
Moi drodzy - Giff ostatnio funkcjonuje w fazie totalnego niszczycielstwa - wszystkie zabawki które do nas trafiają są zdemolowane z ciągu max godziny . Nawet te od firmy Kong.
Czy znacie zabawki które przetrwałyby ataki wariata ? Dodam tylko że zabawka musi być piszcząca/trzeszcząca/chrumkająca bo tylko takie pieseła interesują (no oprócz tych napełnianych smakami) i bardzo trwała bo mi już ręce opadają .
Dodam że pies ma swoją kaczkę ukochaną i świnię i tych zabawek nie demoluje a resztę tak , dlaczego tak się dzieje ?
Czy znacie jakieś zabawki spełniające powyższe wymogi?

Offline pannakatarzyna

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 25.04.2015
  • M: LA\Sląsk
Odp: Zabawki na bardzo mocne zęby
« Odpowiedź #1 dnia: 31.05.2015 o 16:01 »
u nas niszczycielstwo przetrwała gazeta piszcząca z krakvetu i hantelek ale ten fluorescencyjny. Co prawda po 3 miesiącach przestały piszczeć ale nadal są w jednym kawałku :D

Offline Asiek1622

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 31.05.2015 o 16:43 »
A Twoje psisko też męczy i demoluje aż nie zniszczy ?  ;)
I czy mogłabyś podrzucić mi linki ? Bo nie mogę znaleźć tej gazety na krakvet :)
« Ostatnia zmiana: 31.05.2015 o 16:47 wysłana przez Asiek1622 »

Offline pannakatarzyna

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 31.05.2015 o 18:04 »
Poprzedni ONek tak miał i aktualny przejmuje po nim pałeczkę :D
Męczy męczy zabawkę aż nie będzie ona w kilku kawałkach. Niezliczone piłki wieszaki maskotki ( z wyjątkiem jednej która ma od urodzenia) zabawki :)

dzisiejsza zabawa:

Głowa miała oczy i przyczepioną do niej piłkę tenisową ze sznureczkami ale niestety nie zostało z niej nic. A kura została napoczęta już :D

ale gazeta się trzyma.
lhttp://www.krakvet.pl/trixie-gazeta-lateksowa-18cm-3468-p-13274.html

Offline Asiek1622

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 31.05.2015 o 21:42 »
Zabawki super ale myślę że u nas nie wyrobią nawet godziny  :D Niemniej jednak dziękuję :)
Potrzebuje czegoś co naprawdę nadaje się dla niszczyciela :)

Offline pannakatarzyna

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 01.06.2015 o 11:01 »
Kurę porwał wczoraj na strzępy w 40 minut ale przynajmniej miał frajdę :D
od początku u nas "memlanie" przetrwała gazeta chociaż ma już lekkie ślady zębów :D
a próbowałaś może zabawek piszczących ale z pluszu? Mój poprzedni Onek jak niszczył wszystko tak do nich miał więcej czułości :)

Offline Bajka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2013
« Odpowiedź #6 dnia: 01.06.2015 o 14:05 »
A próbowałaś tego konga:
http://www.zooplus.pl/shop/psy/zabawki_szkolenie_psa/pilki/pilki_dla_psa/464753

W naszym przypadku się sprawdził, a też mamy niszczyciela.:) Chociaż piszczałka przestała piszczeć dość szybko, piłka cały czas nienaruszona.

Offline Lena15

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 29.12.2013
« Odpowiedź #7 dnia: 01.06.2015 o 14:19 »
Moja przez swoje niszczycielskie zapędy dorobiła się ksywy panna demolka, więc rozumiem Wasz problem  ;) U nas też zwykłe zabawki są rozrywane w kilkanaście minut, ale mamy kilka wytrzymałych, które Miśka męczy już prawie rok.

Jedyny minus - nie piszczą. Ale może spróbujecie i coś wykorzystacie, może akurat się piesowi spodoba. Jeszcze nie znalazłam trwałej zabawki piszczącej, mam wrażenie, że wszystkie są produkowane z myślą o yorkach :D (moja kocha chrumkające świnie, ale unicestwia w 30 minut, a mieliśmy już ze 4)

Sprawdził się u nas ten najmocniejszy kong (czarny), piłki duże z sumplastu - i do memłania i do aportowania, z lanej gumy (podlinkuję poglądowo, ze strony mogą zamawiać tylko sklepy http://www.sum-plast.com/pl/p3.html ), piłka dentystyczna trixie https://animalia.pl/trixie-dentafun-pilka-rugby-11-cm/szczegoly/4699/  (ta wytrzymała prawie rok, jest dobra, bo ten otwór w środku amortyzuje nacisk zębisk). Ostatnią wytrzymałą zabawką jest ta kolorowa plecionka http://sklep.crazyworldpets.pl/akcesoria/706-trixie-zabawka-pilka-wezelkowa-dla-psa.html To moje największe zaskoczenie, bo byłam pewna, że będzie zabawa na godzinę, a zabawka, często męczona, jest u nas już z 8 miesięcy (myślę, że to też kwestia amortyzacji, ugina się, ale nie pęka. Chyba, że onek bardzo lubi skubać, może powoli powygryzać sploty, ale moja świruska spróbowała i znudziło jej się zanim zepsuła.
« Ostatnia zmiana: 01.06.2015 o 14:23 wysłana przez Lena15 »

Offline Asiek1622

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: 01.06.2015 o 18:19 »
Miło że nie tylko ja się borykam z problemem piesa demolki  :D  [zgoda]
Bajka spróbujemy na 100% , piłka wygląda bardzo fajnie - wydaje się być mocna i trwała. Widziałam też taką trzeszczącą , Crackell Ball (coś takiego) i też chyba ją kupię .
Pannakatarzyna - u nas zabawka z pluszu poszła w 10 minut - dałam mu do pyska i za chwilę nie miała już głowy  :M
Lena15 - również się zastanowię nad zabawkami które proponujesz, dziękuję bardzo :)

Generalnie na płacz mi się ostatnio już zbierało bo na zabawki poszło 200 zł ( większość od KONG a te jak wiadomo takie tanie nie są) a ten zrobił z nich po prostu fruwające resztki ... Albo przestanę mu kupować zabawki albo kupię niezniszczalne i to jest nasze ostatnie aktualne podejście  :DD

Offline pannakatarzyna

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #9 dnia: 01.06.2015 o 18:36 »
Widziałam też taką trzeszczącą , Crackell Ball (coś takiego) i też chyba ją kupię .
Pannakatarzyna - u nas zabawka z pluszu poszła w 10 minut - dałam mu do pyska i za chwilę nie miała już głowy  :M

Generalnie na płacz mi się ostatnio już zbierało bo na zabawki poszło 200 zł ( większość od KONG a te jak wiadomo takie tanie nie są) a ten zrobił z nich po prostu fruwające resztki ... Albo przestanę mu kupować zabawki albo kupię niezniszczalne i to jest nasze ostatnie aktualne podejście  :DD

To Borys z pluszowymi nie piszczącymi robi to samo. Mordercy jedni  :D

Zakupiłam Crackell Ball ładna niebieska była. Ale to coś z środku zostało zmiażdżone. Ale nadal trochę trzaska więc jakiś plus jest  :D
Przy poprzednim ONku mówiłam to samo ,że przestanę kupować chyba ,że znajdę jakieś nieśmiertelne. Na gadaniu się skończyło bo uwielbiam patrzeć na ich chwilową uciechę :)

Offline Asiek1622

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #10 dnia: 01.06.2015 o 18:49 »
No to witam w klubie właścicieli morderczych psów  :DD :M
Ja niestety mam ten ból że uwielbiam mu kupować zabawki , smyczki , obróżki , miseczki i inne takie i jak pies jest z nami od prawie 8 miesięcy to mi ta faza nie minęła ani trochę - pogłębia się jeszcze bardziej :D
U nas jego ukochane zabawki to kaczka i świnia i tych nie targa .
Do faworyzowanej trójki trafiła jeszcze kula smakula o zapachu wanilii (chociaż mi bardziej śmierdzi niż wanilią pachnie  :D ) kupiona za całe 12 zł - niestety zainteresowanie nią nie jest szałowe jak nie ma w niej smaków :D
Niemniej jednak , Giff lubi ją majtać łapami - zawsze to rozrywka jak rozwali inne zabawki doszczętnie  ::)

Offline BasiaS.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.09.2014
  • M: pomorskie
  • Per aspera ad astra
« Odpowiedź #11 dnia: 01.06.2015 o 20:51 »
Rex też namiętnie morduje swoje zabaweczki, choć bywa że kilka tygodni nie tyka np. sznurka aż tu nagle ciach i już same farfocle zostają :M
Dlatego ja, dla ukochanego czarnucha lecę w soboty (tuż przed zamknięciem-jest jeszcze taniej ;) ) do...lumpeksu i za kilka groszy kupuję pluszaka (trafią się i piszczące, i gadające), który zostaje zamordowany w ciągu chwili. I tak co tydzień ;D Nawet pani sklepowa się zastanawiała co ja z tym robię, bo przecież aż tylku dzieci to nie mam :DD

Offline pannakatarzyna

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #12 dnia: 01.06.2015 o 21:16 »
Rex też namiętnie morduje swoje zabaweczki, choć bywa że kilka tygodni nie tyka np. sznurka aż tu nagle ciach i już same farfocle zostają :M
Dlatego ja, dla ukochanego czarnucha lecę w soboty (tuż przed zamknięciem-jest jeszcze taniej ;) ) do...lumpeksu i za kilka groszy kupuję pluszaka (trafią się i piszczące, i gadające), który zostaje zamordowany w ciągu chwili. I tak co tydzień ;D Nawet pani sklepowa się zastanawiała co ja z tym robię, bo przecież aż tylku dzieci to nie mam :DD

Robię dokładnie tak samo :D Wszystkie lumpexy w miescie są moje (aż 2:D) jeżeli chodzi o zabawki.
Ostatnio Borysowi misia kupiłam. Trzymał go w zębach przez całą drogę tylko po to żeby zrobić mu "sekcję zwłok" przed klatką. Sąsiadka zaczęła na mnie wrzeszczeć ,że powinnam takie zabawki dzieciom do domu dziecka zawozić albo zostawić rodzicom do kupna dla dziecka a nie dawać psu do zniszczenia. Ale ja nie potrafię się powstrzymać :D

Asiek1622 znam Twój ból doskonale. Ale powiem Ci ,że chyba im dłużej pies jest u nas tym bardziej chce się mu dawać zabawki :D
U nas tak jest ,że ja się czasem zastanawiam kto ma więcej uciechy z zabawek, ja czy Borys  :))

Offline Asiek1622

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 01.06.2015 o 21:51 »
Basiu - dobry pomysł , popatrzę może w lumpkach chociaż naprawdę chciałabym kupić mu coś trwałego :)
Pannakatarzyna - widzę że się rozumiemy  :D A sąsiadka jak taka pyskata to sama niech kupi i zawiezie dzieciom z domu dziecka  xxx Pewnie sama tego nie robi a przeszkadza jej że ktoś swojego psa uszczęśliwia :)

Offline BasiaS.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.09.2014
  • M: pomorskie
  • Per aspera ad astra
« Odpowiedź #14 dnia: 01.06.2015 o 22:03 »
Asiek nic dodać nic ująć. Poza tym dzieciom w domu dziecka nie pluszkaów najbardziej brakuje, ale to już osobny temat.

Przejżałam te zabawki w podanych linkach i na bank u nas odpada ta piłka futbolowa z ząbkami, mamy taką okrągłą i gdyby nie to że jest ze sznurkiem to mogłabym ją komuś oddać :M Ech to nie takie proste by dopasować odpowiednią zabaweczkę dla swojego futra :? Ale jak się człowiek już namęczy to to futro rozprawia się z tym w kilka chwil, no ale co się nie robi dla tego uśmiechniętego pychilka >:<