Autor Wątek: Szkolenie w szkole K2 w Słupsku  (Przeczytany 241 razy)

Offline freyja

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 18.10.2015
Szkolenie w szkole K2 w Słupsku
« dnia: 10.02.2016 o 10:57 »
Witajcie, może ktoś pomoże  :). Potrzebuję opinii o szkole K2 w Słupsku. Warto?

Offline BiEdRoN

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 18.05.2015
  • M: zadupie Lębork - pomorskie
Odp: Szkolenie w szkole K2 w Słupsku
« Odpowiedź #1 dnia: 10.02.2016 o 16:50 »
Czy warto? jeszcze nie wiem, mila chodziła do przedszkola przez 1,5 miesiąca, i teraz od 2 miesięcy chodzimy do podstawówki, niestety tylko możemy raz w tygodniu przez co strasznie ubolewamy z MiLą. Moim zdaniem warto, tym bardziej że szkoleniowcy robią to z pasją, wiedzą co robią i jak zapanować nad psami, a nie z chęcią wydojenia klienta.
K2 szkoli psy dla służb mundurowych(więziennictwo, policja, straż graniczna) z pomorza, osobiście w 100% POLECAM

Offline vom Lienfelde FCI

• Hodowca
  • **
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
« Odpowiedź #2 dnia: 10.02.2016 o 18:32 »
jeden z moich psów jest tam szkolony teraz .jkbc moge dac namiary na własciciela pieska

Offline przemox

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 08.02.2017
  • M: Ustka
« Odpowiedź #3 dnia: 08.02.2017 o 14:31 »
Wiele czasu minęło od założenia wątku, ale może przyda się innym. Duke - OND - przeszedł przedszkole oraz dwa poziomy szkolenia na posłuszeństwo. Warto, zdecydowanie warto. Obecnie Duke na 2 lata i mam wrażenie, że teraz najbardziej widać efekty (ma w głowie trochę mniej zielono niż wcześniej) - rzecz jasna na spacerach powtarzamy ćwiczenia przynajmniej raz w tygodniu. Nie pytajcie tylko, czy zawsze przybiegnie na polecenie, gdy wcześniej zobaczy innego psa...
Na samych ćwiczeniach jest wspaniała atmosfera. Miałem przyjemność ćwiczyć w grupie kilkunastu psów, z których chyba 3 nie były owczarkami niemieckimi.