Autor Wątek: Samotność w związku  (Przeczytany 2148 razy)

Offline vom Lienfelde FCI

• Hodowca
  • **
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
Odp: Samotność w związku
« Odpowiedź #15 dnia: 04.12.2016 o 18:54 »
To jest ciężki problem , monotonia w związku jest pierwszym krokiem do rozstania.Sorki ja podchodzę radykalnie do takich spraw.Można tysiące problemów  wymienić i obwinić za tę sytuację.Jak dla mnie pierwszym problemem może być to ,że chłopak nie tak do końca stanął twardo na obczyźnie.Praca pracą ,dom domem  a co ze wspólną radością spędzenia wolnego czasu?? Komp ,telewizor czy to Was bardziej zbliża?? Zmęczenie ?? Hm dobra wymówka sorki, ale jeśli pielęgnuje się się swoje uczucia to zmęczenie nie do końca powinno być wytłumaczeniem.Jeśli zaczniecie żyć wolnym czasem razem po za domem po za kompem ,telewizorem czy też tym podobnym scenkom to będziecie chcieli cieszyć się wspólnym byciem razem. Wiem pierdołki piszę.Być w związku w którym jest się bo jest , wspólne mieszkanie  i staż to czy jest sens?? Uważam ,że powinnaś Ty rozmówic się z partnerem nawet jeśli by to miało być bolesne .Powiedzieć ,że taki związek to ci nie będzie przeszkadzał na emeryturze,teraz jesteś młoda i chcesz korzystać z życia wspólnie z kochająca osobą.Pamiętaj wiecznie młoda nie będziesz i za ileś latek staniesz przed lustrem i zobaczysz ,że tak naprawdę zmarnowałaś życie młode przy boku faceta który nie zrobił zbyt wiele abyś mogła odczuć ,że kocha i dbał o Ciebie nawet jak był zmęczony .I najgorsze zostawiłam na koniec żeby nie okazało się że jednak ma siły dla innej .Sory że tak po imieniu nazywam te sprawy.Wiele jest takich sytuacji.Nie będę pisać miłych słów, bo one nie wniosą nic dobrego.To Ty jesteś osobą która musi wszystkie informacje przeanalizować -współczuję.Mam nadzieję ,że to zdanie ostatnie jednak nie ma racji bytu czego z całego serca życzę   >:<
Trzymam kciuki aby udało się rozwiązac problem za pomoca kompromisu  >:<

i AMEN nic więcej nie trzeba dopisywać teraz tylko działaj

Offline caparito

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 12.01.2017
« Odpowiedź #16 dnia: 16.01.2017 o 16:02 »
ale co wprowadzić nowego sugerujesz?

Offline wera1122

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 02.02.2017
« Odpowiedź #17 dnia: 02.02.2017 o 10:58 »
to znajdz sobie jakies zajecie zwiazane z twoja pasja i tez go zacznij olewac moze sie facet w kocu zrobi zazdrosny i opamieta

Offline serek111

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 29.03.2017
« Odpowiedź #18 dnia: 29.03.2017 o 11:33 »
natychmiast zrezygnowal bym z takiego zwiazku dla wlasnego dobra

Offline brylii

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 12.09.2017
« Odpowiedź #19 dnia: 13.09.2017 o 12:57 »
Wszystkie związki mają złe chwile, zawsze z czasem jest gorzej niż na początku, trzeba umieć się dostosować i znajdywać rozwiązania.

Offline OlciaD001

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 27.09.2017
  • M: Wrocław
« Odpowiedź #20 dnia: 22.11.2017 o 13:09 »
wera1122 branie na zazdrość na pewno nie doprowadzi do trwałego związku, bo to igranie z czyimiś uczuciami. Chciałabyś, żeby to twój facet tak Cię na zazdrość brał? Moim zdaniem to nie ma sensu.
Jak już się pracuje na etat, to wiadomo, że więcej czasu spędza się poza domem niż w domu. My się już powoli do tego przyzwyczajamy :)

Offline oknoband

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 18.02.2018
« Odpowiedź #21 dnia: 18.02.2018 o 21:47 »
Ponieważ oboje ugrzęzliście w emocjonalnej pułapce, z której trudno się wydostać w pojedynkę. Spróbuj więc wrócić do rozmów, które nie dotyczą tylko dzieci czy spraw powszednich, ale także tego, co się dzieje na świecie, co udało Wam się osiągnąć, co zamierzacie robić w przyszłe wakacje itp. Pytaj partnera, co myśli na ważny dla niego temat i interesuj się tym, co powie, wejdź w interakcję. Daj partnerowi czas, by odwzajemnił Twoje działania. Zanim znów stanie się to nawykiem, musi minąć trochę czasu, uzbrój się więc w cierpliwość.

Offline mariuwojo

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 21.09.2018
  • M: Katowice
« Odpowiedź #22 dnia: 21.09.2018 o 16:23 »
Niestety (albo stety) życie w związku to sztuka nieustannego kompromisu - dotyczy to nie tylko małżeństw, ale relacji wszelkiej maści :) Z własnego doświadczenia wiem, że rozmowy na różne tematy bardzo umacniają związek. A najlepsze w ogóle byłoby wspólne hobby.

Offline jasien

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 29.10.2018
« Odpowiedź #23 dnia: 05.11.2018 o 21:37 »
trzeba szukać wspólnych pasji.

Offline bulek11

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 26.03.2019
  • M: Kraków
« Odpowiedź #24 dnia: 26.03.2019 o 14:06 »
Ja znam kilka osób, które znalazły swoje drugie połówki na portalach randkowych.

Offline Barton_

• Wesołe jest życie rencisty...
  • Pasterz
  • Data rej.: 18.04.2012
« Odpowiedź #25 dnia: 26.03.2019 o 22:00 »
Znalazłem druga połówkę w lodówce, stała za sokami  :DD

Offline monika2415

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.05.2015
  • M: Manchester/Buxton UK,Szczecin PL