Autor Wątek: Oso  (Przeczytany 15221 razy)

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 30.10.2016
  • M: Katowice
Odp: Oso
« Odpowiedź #15 dnia: 01.03.2017 o 06:31 »
Dzięki ,że pamietasz o nowicjuszu w swoim domku  >:<
Wydaje sie ,że zaczyna coś kumać ,jakby mniej  piszczy i szczeka .Jednak wyjście na spacer jest problematyczne  :DD.Obawiam sie ,że chłopak nigdy po schodach nie schodził albo to dlatego ,że tak ciągnie .łapy mu sie plątają  :DD
Był u fryzjera w poniedziałek , masakra .Ja zdążyłam na kapiel jak już był suszony suszarką  :DD Postaram sie pare zdjęć wrzucić  .Zdjęcia telefonem .A wczoraj była łąkowa sesyjka  też telefonem. Zaliczył lekką kąpiel  w bajorku (woda czysta ) ale nie zdązyłam  telefonem zrobić zdjęć .Tak sie mu pić chciało ,że nie patrzał ,że to woda ,a on się boi panicznie wody  :DD :DD :DD
Jest kochany i teraz jeszcze piękniejszy ,te jego kalesonki i kita   ^W^ :DD :DD.

Offline Karinek

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.10.2013
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #16 dnia: 01.03.2017 o 07:57 »
Pięknie, chociaż fotek brak   :? :?
Każdy dzień spędzony razem będzie zacieśniał więzi między Wami, a pogoda coraz ładniejsza, zachęcająca do spacerowania  :)

Offline MLoka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.01.2014
  • M: Dolny Śląsk
  • Magda i Loka
    • PSP_Loka
« Odpowiedź #17 dnia: 01.03.2017 o 11:01 »
Właśnie - fotek z nowego domku szczęściarza brak  :?
Już zauważasz, że zaczyna kumać - będzie dobrze, potrzeba troszkę czasu  >:< pozdrawiam Was  (::)

Offline Arczi

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 08.05.2015
  • M: Bydgoszcz
« Odpowiedź #18 dnia: 01.03.2017 o 14:40 »
Witamy się wraz z Beniem.

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #19 dnia: 01.03.2017 o 21:01 »
 Zdjęcia będą jednak trochę później .Dziękuje w imieniu Oso ,że jest tyle osób cieszących się jego szcześciem.  >:<
Aparatu fotograficznego  nie posiadam z racji braku zdolności fotograficznych,takich  jak dziewczyny tutaj mają .I tutaj mogę pogratulować i po zazdrościć  [brawo] .

Offline KasiaMagdalena

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.02.2011
  • M: Śląsk
« Odpowiedź #20 dnia: 01.03.2017 o 21:16 »
Ojej ojej jaka ciapa ze mnie Dorka ma Oso, a ja nie zauważyłam Waszego wątku. Oczywiście bardzo się cieszę, że Oso jest u Ciebie i pewno pomału będzie się oswajał z nową sytuacją. Czy możesz coś więcej napisać jeśli wiesz o jego historii - jak trafił do schroniska?
Gdzie chodzisz na spacerki z nim w Ka-ce? - pytam z ciekawości bo w samym mieście za bardzo nie ma gdzie.
Pozdrawiam i życzę dużo radosnych chwil z Oso  [tak] :)
« Ostatnia zmiana: 01.03.2017 o 21:20 wysłana przez KasiaMagdalena »

Offline KasiaMagdalena

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #21 dnia: 01.03.2017 o 21:17 »
 [tak]

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: 02.03.2017 o 06:01 »
Kasiu historia Oso jest w pierwszym poście ,tam jest link z FB Ogólnie przejechaliśmy 950km   aby Oso był z nami. Oso był w domu tymczasowym- mała wioska Boruń tak sie chyba nazywa  koło Krasnystaw.Jadąc po Oso zachaczyliśmy o granicę ukraińską bo Dorka chciała cos sprawdzic w nawi zwiedziliśmy konwój tirów,chyba kilometrowy :DD :DD Oso bardzo lubi jeździc autem.Do domu bez postoju 450km jechaliśmy bo chłopak spał  ;) Ja mieszkam dokładnie w dzielnicy Katowic -Janów  ;)tutaj pod domem mam,łaki  kawałek dalej mam trochę lasu Boliny a dalej  Giszowieckiego  no  autkiem pare minut mam Muchowiec   Jest gdzie spacerować :DD Zdjęć takich superanckich jak Ty nigdy nie będe miała  :M Jedyny poważny minus nie przepada za psami suczki toleruje  +/- Szkoda  bo syn ma owczarka ale nie zgodza się bo oba są zadziory do psów drugi ma  małą kundelkę którą toleruje ale nie jak jedzenie w misce więc trzeba uważać a koty zagryza na miejscu  :DD
Zdjęcia będa dopiero w sobotę   z telefonu .
« Ostatnia zmiana: 02.03.2017 o 06:03 wysłana przez .Dorka. »

Offline MLoka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.01.2014
  • M: Dolny Śląsk
  • Magda i Loka
    • PSP_Loka
« Odpowiedź #23 dnia: 02.03.2017 o 06:05 »
Super to się nazywa przeznaczenie  - znaleźć się w odległości prawie tysiąca km od siebie  **> a to, że podróż z przygodami to fajnie będą dodatkowe wspomnienia  ;)
Dla mnie jak najbardziej mogą być foty komórkowe - przynajmniej zobaczymy chłopaka i będziemy się z Wami cieszyć Waszym szczęściem  >:<
Miłego dnia  [tak]

Offline Karinek

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.10.2013
  • M: Warszawa
« Odpowiedź #24 dnia: 02.03.2017 o 07:38 »
Ja na pocieszenie powiem Ci, że oglądając zwłaszcza zdjęcia Kasi czyli amatorskie nabrałam ochoty na aparat. Kupiłam i .........masakra  :( jak zaczęłam czytać o tych wszystkich przesłonach, czasach itd..to byłam przerażona ale zaczęłam po prostu robić zdjęcia  :) Najpierw na automacie i patrzyłąm na wyświetlaczu jakie parametry do danego zdjęcia ustawił aparat, a później już na ustawieniach ręcznych zaczęłam kombinować. W dalszym ciągu ponad połowa zrobionych zdjęć nadaje się do kosza ale jaka satysfakcja z tych co wyjdą  :)  A w razie czego mamy na forum tyle speców od fotek, że na pewno pomogą  [tak]

A ja trzymam kciuki, że może jednak się uda zaznajomić Oso z psiakiem syna   :) :) i koniecznie chcę zobaczyć fotki pieseła  BxB BxB

Offline monika2415

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.05.2015
  • M: Manchester/Buxton UK,Szczecin PL
« Odpowiedź #25 dnia: 02.03.2017 o 17:19 »
Czekamy na zdjęcia  ^W^

Offline monica_g

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 01.02.2007
  • M: Bieszczady
« Odpowiedź #26 dnia: 02.03.2017 o 20:52 »
No to teraz nie ma wyjścia... wszyscy czekają na fotki   :D

Offline KasiaMagdalena

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #27 dnia: 02.03.2017 o 21:33 »
Janów, Giszowiec rzadko tam bywam ale wiem i na Muchowiec masz fajny spacerek zdaje się lasami. Z samcami się nie toleruje, to często tak bywa, mój też nie przepada za samcami i trza wiedzieć że owczarek nie potrzebuje innych psów, więź z właścicielami jest najważniejsza, a jak z suczkami się lubi, to mieć kilka znajomych i to wystarczy. Są ONki, które nawet przeciwnej płci nie tolerują, a mój teraz woli piłeczkę i mnie :) Także będzie dobrze i fajnie że lubi jazdę samochodem, bo możecie sobie jeździć :)

Zdjęciami się nie przejmuj, bo my chcemy Oso widzieć, a nie zdjęcia  :D

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #28 dnia: 02.03.2017 o 21:48 »
Obiecuję zdjęcia  na spokojnie będą w sobotę.
Kasiu zgadza się nawet na Muchowiec moge laskami dojść ,tylko ,że wtedy ja padnę  :DD :DD
Widzę ,że znasz moje rewiry  :DD więc Oso ma gdzie biegać .
Dzisiaj kupiliśmy obroże forest . Chłopak zaczyna mieć dusze artysty i zaczyna pracować nad wyglądem drzwi wyjściowych :DD Szczeście ,że nie mam nowych drzwi bo jak tak chłopaka wena poniesie to picasso będzie na drzwiach  :DD Z remoncikiem teraz już się nie spieszymy ,mamy czas chłopak przestanie  po drzwiach skakać to  będzie można coś pomyśleć .   

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #29 dnia: 02.03.2017 o 23:03 »
Ręce opadają kupujesz obrożę mówisz ,że do owczarka długowłosego wazy 47kg czyli najważniejsze info sprzedawca dostaje i co sprzedaje obroże forest  dla psa o wadze 8kg. BxB BxB  A właściciele to takie naiwniaki ,że nie sprawdzili  czy dobra odpowiednia obroża  :M :M Jutro jazda  aby wymienić .Chyba ,że dla sprzedawcy 47kg to w przeliczeniu 8kg  :M :M