Autor Wątek: Oso  (Przeczytany 15846 razy)

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
Odp: Oso
« Odpowiedź #375 dnia: 30.05.2018 o 13:06 »
 :D Kurcze...Dorotke znam z reala **> >:< ...ha ha...drobna szczupła istotka z niej,aż sie boje,co ona z tym Oso robi?!  :D

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 30.10.2016
  • M: Katowice
« Odpowiedź #376 dnia: 01.06.2018 o 22:30 »
Czyżby wieszanie firanek przed świętami?  :-[
Nie całkiem, niestety w pracy  :M :M odszkodowania nie będzie bom  sie nie połamała, :DD :DD :DD (całe szczeście )
Bo Dorcia chciała swoją wyższość nad Oso pokazać, ale na drabinie  :o  :DD

wracaj do zdrowia !!!  :(  >:<
Kamila podsunęłas mi myśl  ??:) tylko nie wiem jak się zabrać nad tą wyższością. Szczeble zawodowe to ok ale u Osa to jakoś marnie widzę :DD :DD
:D Kurcze...Dorotke znam z reala **> >:< ...ha ha...drobna szczupła istotka z niej,aż sie boje,co ona z tym Oso robi?!  :D
  Beatko juz nie taka sczuplutka niestety 3 miesiące nie robienia nic tylko  objadanie się z nudów i nerwów  poszło w kalorie ponad 4kg ywej wagi masakra :M :M :M Wróciłam już do pracy niestety nie mogę sobie pozwolić  z jednego l-4 na drugie l-4 . Jeszcze z tydzień i spróbuje z Oso  poćwiczyć ,w końcu muszę i ja cos sie pochwalić . Napewno  nie wiele bedzie pochwał od tresera ale trzeba mieć nadzieję,że i Ja ide w dobrym kierunku  z kontaktem z Oso .Po za tym i tak juz duzo mój Pan zrozumiał jak postępować z Oso i to jest sukces .Upartość jest cięzka do złamania ale udało sie  częściowo osiągnąc i to mnie cieszy  [tak]

Offline monika2415

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.05.2015
  • M: Manchester/Buxton UK,Szczecin PL
« Odpowiedź #377 dnia: 04.06.2018 o 19:07 »
Dorka już jest ok ?  >:<

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #378 dnia: 06.06.2018 o 16:42 »
Moniu jest ok tylko mały kłopocik ,niestety nie mogę swobodnie kichać  :DD szarpać  :? i czasem gwałtowne ruchy  jak sie zapomnę  :M Nadal jeszce czekam na egzamin z mojego kumania co do Oso  :M :M :M Praca uslachetnia więc  latam w  wir pracy a wieczorem długo pamietam o potłuczeniu  :DD :DD :DD Jak to się  mówi co cię nie zabije to cię wzmocni  :DD :DD :DD

Offline JolkaB

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 18.01.2015
  • M: Nedre Eggedal/Norway
« Odpowiedź #379 dnia: 07.06.2018 o 20:03 »
Dacie radę!! :)

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #380 dnia: 07.06.2018 o 23:01 »
Dorka,jesteś potluczona,zapewne zebra też masz stłuczone,stad te problemy przy kichaniu...i tak dobrze,bo ja po wypadku na moto to nawet rak nie podniosłam powyzej pępka :-\ ...Do zdrowia wracaj i pracujcie z Oso,idzie Wam super!  [brawo] **>

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #381 dnia: 09.06.2018 o 07:59 »
Masz rację Beatko,może to durnie zabrzmi ale cieszę się ,że tylko tak się potłukłam. :DD :DD Moi panowie sobie razzem ćwiczą ,niestety jednak zdarza sie Osowi wyłamac i po swojemu szczekać na kolegów zza płota  xxx Wiem ,ze długa droga przed Nami ,przyznaję się bez bicia wolę jak Oso grzecznie przechodzi koło płotu. Te wybryki Osa są i napewno długo jeszcze będą ,ale cośmy spierniczyli utrwalając zachowanie w którym Oso był ,to teraz musimy cierpliwie ćwiczyć .Tylko pytanie rany skąd ja mam wziaść tę cierpliwość  :M :M Oso nadal je tylko na dworze , i bardzo dobrze juz mu idzie  ;) Nie przeszkadza ,że to sucha karma .Porażka jednak jest w momencie jak chłopok sie zapomni i jest podenerwowany nie weźnie nawet  wołowinki .Na szczęście długo to juz nie trwa ,czas sie skraca jego podenerwowania .Ale pytanie czy to da się wogóle wyeliminować  ??:) A może za szybko wszystko bym chciała  ??:)

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #382 dnia: 16.06.2018 o 23:02 »
Żeby nie było ,że nic sie nie dziele u Oso  to muszę wydyszeć się  :M :M  Oso dzisiaj przegiął  :M Dzisiaj miałam pod opieka od syna owczarka (oczywiście  jeździłam do niego ,żeby sobie pobiegał ) NO i Oso sobie dzisiaj zrobił wyżerkę .Upiekłam  4 nóżki  kurczaka,4 porcje karczku grilowanego na wypad jutro w góry . Stygło sobie na stole,potem miałam włozyć do lodówki . Za nim to zrobiłam pojechaliśmy wyprowadzić na spacer onka od syna . Wróciwszy do domu niestety Oso zjadł 4 nogi i 2 porcje  karczku, pusta micha -wydoił całą wode .Mięso lubimy lekko pikantne więc dziada  troche widac suszyło .Polecieliśmy do Biedronki ale  juz zamknięta  :M POzostało nam skromniutko 2 porcje karczku  i  Żabkowa kiełbasa  :M :DD :DD I teraz Oso znając jego rewolucje po  kurczaku czeka nas ciężka i śmierdząca noc  :M Jestem wściekła jak diabli,nigdy nam nic ze stołu nie ściagał ,widać ,że teraz już jednak trzeba chować  BxB

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2015
  • M: Szczecin
« Odpowiedź #383 dnia: 16.06.2018 o 23:38 »
 [V] [V] [V] Cudowny łobuz z niego :D :D :D Widocznie nie wiedział czy Pańcia zdąży wrócić aby podać mu kolację to się poczęstował sam :D :D :D

Offline .Dorka.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #384 dnia: 18.06.2018 o 21:29 »
Ufff noc była spokojna bez ekscesów ,ale strach był bo obrzarcie Oso wyglądało ,że az brzuch mu sie zrobił wielki. W niedielę wyjechaliśmy sobie w góry z ręką na sercu czy nie bedziemy u weta z Oso .Jednak łobuz jakby nigdy nic zadowolony W aucie mieliśmy za to zapachy  bączki i bekusianie ,masakra :DD :DD. Rozwolnienia nie było na nasze szczeście ,obyło sie bez weta i moge powiedzieć ufff . :DD

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2015
  • M: Szczecin
« Odpowiedź #385 dnia: 18.06.2018 o 23:18 »
Ufff noc była spokojna bez ekscesów ,ale strach był bo obrzarcie Oso wyglądało ,że az brzuch mu sie zrobił wielki. W niedielę wyjechaliśmy sobie w góry z ręką na sercu czy nie bedziemy u weta z Oso .Jednak łobuz jakby nigdy nic zadowolony W aucie mieliśmy za to zapachy  bączki i bekusianie ,masakra :DD :DD. Rozwolnienia nie było na nasze szczeście ,obyło sie bez weta i moge powiedzieć ufff . :DD

[V] [V] [V]

Offline KasiaMagdalena

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.02.2011
  • M: Śląsk
« Odpowiedź #386 dnia: 28.06.2018 o 12:11 »
Widzę że same dobre wieści u Was. Oso samoobsługa, bo Pancia pewno go głodzi  :DD :DD :DD

Offline KasiaMagdalena

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.02.2011
  • M: Śląsk
« Odpowiedź #387 dnia: 29.09.2018 o 19:54 »
A co to Dorotka nic nie pisze  ??:) To chyba też nic się nie dzieje. Dorotka jak tam Oso się miewa ?

Offline MLoka

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.01.2014
  • M: Dolny Śląsk
  • Magda i Loka
    • PSP_Loka
« Odpowiedź #388 dnia: 30.09.2018 o 20:57 »
Pozdrawiamy Was i czekamy na jakieś zdjęcie OSO  **> (::)

Offline Tiago

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 02.06.2014
  • M: Poznań
« Odpowiedź #389 dnia: 01.10.2018 o 13:20 »
O właśnie, czekamy na zdjęcia łobuza :D Pozdrawiamy >:<