Autor Wątek: Dexametazon - potrzebna ampułka  (Przeczytany 349 razy)

Offline Tiago

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 02.06.2014
  • M: Poznań
Dexametazon - potrzebna ampułka
« dnia: 09.07.2017 o 14:27 »
Witam Kochani >:< Część z Was zna Tiaga i jego problemy zdrowotne, część z Was dopiero nas pozna  ;) Sprawa jest dość delikatna, a zarazem poważna... Nasz poprzedni weterynarz dermatolog nie widział problemu aby dać nam do domu ampułkę z dexametazonem, może dlatego, że wiele razy widział Tiaga po ukąszeniu os i pszczół i często potrzebna była natychmiastowa reakcja, bo niestety Tiaguś jest strasznym alergikiem i puchnie w oczach (a nagminnie łapie owady), wiedział po wszystkich naszych przejściach, że dobrze sobie radzę z podawaniem zastrzyków  (swego czasu musiałam podawać co drugi dzień). Niestety tamten wet.nie podołał do końca problemom skórnym Tiaga i musieliśmy zmienić lekarza. Nowa p. doktor trafiła z diagnozą, ale nie chce dać nam awaryjnie dexametazonu do domu... Mi na tym ogromnie zależy, bo czuję się wtedy pewniej, wiedząc, że w razie czego w każdej chwili mogę odpowiednio zareagować  (Tiago raz już odchodził na moich rękach, bo jestem niemobilna i nie miałam jak natychmiast dostać się do kliniki, a żadna taksówka nie chciała nas zawieźć...). Stąd moje pytanie, czy ktoś (najlepiej) z okolic Poznania ma możliwość załatwienia takiej ampułki od swojego weterynarza? Ta, którą miałam od poprzedniego lekarza straciła ważność  :M Będę wdzięczna za odpowiedzi  (mogą być na pw)  >:<
« Ostatnia zmiana: 09.07.2017 o 14:29 wysłana przez Tiago »