Autor Wątek: narośla na kościach w kolanach  (Przeczytany 403 razy)

Offline agnieszka87

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.02.2012
narośla na kościach w kolanach
« dnia: 01.07.2018 o 20:54 »
Witam,
chciałabym zapytać czy są tu właściciele psów, które miały taki problem z kolanami jak moja suczka. Psinka ma 6,5 roku i od jakiegoś czasu zaczęliśmy zauważać, że dziwnie chodzi jakby szurała tylnymi łapami po podłożu. W tej chwili ma właściwie zdarte środkowe pazury w tylnych łapach a jej stan wydaje się pogarszać z tygodnia na tydzień. Serce pęka ...
Miała ostatnio robione prześwietlenie pod kątem dysplazji, wyszło ok, ale lekarza zaniepokoiła ograniczona ruchomość kolan. Prześwietlenie potwierdziło, że sunia ma narośla, które zdaniem lekarza już nie znikną i nic się nie da zrobić. Tymczasem widzę, że jej stan się pogarsza i w takim tempie aż boję się myśleć co będzie za pół roku. Czy ktoś miał podobną dolegliwość u swojego psa? Szukam jakiejś deski ratunku..

Offline Nanami

• Pasterz
  • Data rej.: 26.08.2003
Odp: narośla na kościach w kolanach
« Odpowiedź #1 dnia: 01.07.2018 o 22:13 »
Od spraw chirurgicznych wiele osób poleca dr Novaka z czeskiego Bohumina - klinika Ab-Vet. Polecam skonsultować się z tym lekarzem.
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016) & Lili

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
« Odpowiedź #2 dnia: 02.07.2018 o 09:16 »
Priv.  :)

Offline agnieszka87

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.02.2012
« Odpowiedź #3 dnia: 09.07.2018 o 06:25 »
Od spraw chirurgicznych wiele osób poleca dr Novaka z czeskiego Bohumina - klinika Ab-Vet. Polecam skonsultować się z tym lekarzem.
Dziękuję za podpowiedź. Napisałam do nich maila bo tylko na tyle mogę sobie teraz pozwolić. Napisali, że zdjęcie jest słabej jakości ale jedną z przyczyn może być koński ogon.