Autor Wątek: Karma Josera  (Przeczytany 418 razy)

Offline Marta2501

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 13.07.2018
Karma Josera
« dnia: 13.07.2018 o 16:15 »
Witam. Za niecałe dwa tygodnie stanę się szczęśliwą właścicielka szczeniaka owczarka niemieckiego. W związku z tym mam pytanie. Wiem, że w hodowli karmią psy karmami Josery. Nie znam tej firmy wiec chciałabym spytać czy ktoś na na jej temat jakieś opinie bo nie wiem czy zostać przy tej karmie czy po jakimś czasie ją zmienić. Z góry dziękuje za rady.

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2015
  • M: Szczecin
Odp: Karma Josera
« Odpowiedź #1 dnia: 13.07.2018 o 18:56 »
Jest taka strona karmopedia tam są recenzje i opinie o różnych karmach. http://www.karmopedia.pl/recenzje-karm/ ja swoje szczeniaki odchowuję na fitmin maxi puppy a dorosłe psy jedza purizon single meat.

Offline vom Lienfelde FCI

• Hodowca
  • **
  • Data rej.: 16.03.2014
  • M: Liniewo
  • Użytkownik
  • Hod: vom Lienfelde FCI
« Odpowiedź #2 dnia: 06.08.2018 o 05:27 »
Jest taka strona karmopedia tam są recenzje i opinie o różnych karmach. http://www.karmopedia.pl/recenzje-karm/ ja swoje szczeniaki odchowuję na fitmin maxi puppy a dorosłe psy jedza purizon single meat.
Ja tam nie widzę żadnych opinii, poprostu opisał sobie ktoś karmy i przydzielał jakieś gwiazdki.
Jak można porownywac karmę warta 120 zł. do karmy za 300zl.

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2015
  • M: Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: 06.08.2018 o 09:10 »
Wiele osób korzysta z tej strony jeżeli nie wie na którą karmę się zdecydować, dla mnie karma josera jest karmą ze słabym składem. Moje psy jeżeli chodzi o suchą karmę jedzą karmę purizon a josera jest coś jak royal :) każdy karmi swoje psy czym chcę :)

Offline monikach

• Moderator
  • Pasterz
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
« Odpowiedź #4 dnia: 10.08.2018 o 13:34 »

Ja tam nie widzę żadnych opinii, poprostu opisał sobie ktoś karmy i przydzielał jakieś gwiazdki.
Jak można porownywac karmę warta 120 zł. do karmy za 300zl.

Ktoś porównał procentowe  składy karm i można z tego skorzystać lub nie. Wolę to niż opinie blogerów którzy dostali produkt za darmo, czy wpisy w ramach marketingu szeptanego czy jak go tam zwać  :).

Offline LaraOwczarek

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 24.08.2018
  • Miłośniczka Owczarków ❤
« Odpowiedź #5 dnia: 26.08.2018 o 12:08 »
Cześć! Karma Josera jest dość dobra, ale polecałabym lepszą, a dokładniej Bosch. Tam wysyłam link, zobacz sobie różne rodzaje i wybierz jakiś dla pieska (przedział dla szczeniąt). Pamiętaj, żeby przyzwyczaić do karmy malucha po malutku.. A najlepiej:

Dzień 1: 100% Josera
Dzień 2: 75% Josera  25% Bosch
Dzień 3: 50% Josera  50% Bosch
Dzień 4: 25% Josera 75% Bosch
Dzień 5: 100% Bosch

..i możesz dawać już tylko Boscha

Link: https://www.telekarma.pl/szukaj.htm?opt=1&find=bosch+junior&image.x=35&image.y=11 (przedział dla szczeniąt)

Miłego dnia  **>