Autor Wątek: Częste oddawanie moczu  (Przeczytany 328 razy)

Offline chochol1980

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 04.07.2015
  • M: chodzież
Częste oddawanie moczu
« dnia: 07.10.2018 o 20:31 »
Witam. Ostatnio zauważyłem że moja Suczka (właśnie skończyła 2 lata) na spacerach kiedy idzie na smyczy często oddaje mocz z mojego punktu widzenia wygląda to tak jakby znaczyła teren. Czy to jest normalne u suczek?Bo gdyby był to pies wcale by mnie to nie dziwiło. A i dodam gdy biega luzem to już się tak nie zachowuje

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 21.03.2015
  • M: Szczecin
Odp: Częste oddawanie moczu
« Odpowiedź #1 dnia: 07.10.2018 o 20:36 »
Witam. Ostatnio zauważyłem że moja Suczka (właśnie skończyła 2 lata) na spacerach kiedy idzie na smyczy często oddaje mocz z mojego punktu widzenia wygląda to tak jakby znaczyła teren. Czy to jest normalne u suczek?Bo gdyby był to pies wcale by mnie to nie dziwiło. A i dodam gdy biega luzem to już się tak nie zachowuje

Moja tak robi jak jest chwilę przed cieczką i podczas cieczki.

Offline chochol1980

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 07.10.2018 o 20:44 »
Ale ile czasu przed cieczka twoja robi? Bo tak moja też robi podczas cieczki. A moja już tak robi z dobry miesiąc lub dłużej bo na początku mogłem nie zwrócić uwagi a cieczki jak narazie nie widać

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 07.10.2018 o 21:23 »
Ale ile czasu przed cieczka twoja robi? Bo tak moja też robi podczas cieczki. A moja już tak robi z dobry miesiąc lub dłużej bo na początku mogłem nie zwrócić uwagi a cieczki jak narazie nie widać

Z tydzień gdzieś tak. A może weź mocz do badania, może jakieś zapalenie pęcherza...

Offline chochol1980

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 07.10.2018 o 21:30 »
Ale to jakoś nie wygląda mi na zapalenie patrząc na jej zachowanie tak jak już wcześniej wspomniałem wygląda to bardziej na znaczenie. Ale dla świętego spokoju będę chyba musiał dać do badania

Offline Paulina K.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 07.10.2018 o 22:45 »
Ale to jakoś nie wygląda mi na zapalenie patrząc na jej zachowanie tak jak już wcześniej wspomniałem wygląda to bardziej na znaczenie. Ale dla świętego spokoju będę chyba musiał dać do badania

[tak] [tak] [tak]