Autor Wątek: Proszę o DT! Atos gaśnie... na łańcuchu :(  (Przeczytany 559 razy)

Offline _milena

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 08.03.2018
  • M: Wrocław
Proszę o DT! Atos gaśnie... na łańcuchu :(
« dnia: 13.01.2019 o 21:27 »
Na co dzień sama pomagam ON-kom (i nie tylko) z wrocławskiego schroniska, dziś sama proszę o pomoc.  :(

Poszukiwany dom tymczasowy (najlepiej we Wrocławiu) ❗❗❗

Atos ma 9 lat. Wyjeżdżając na studia, zostawiłam go pod opieką rodziny, która z powodu trudnej sytuacji życiowej nie jest w stanie się nim teraz należycie zająć. Przez to pies żyje w kiepskich warunkach (łańcuch i rozwalona, wilgotna buda) i zmaga się ze schorzeniami skórnymi. A babcia karmi go jakimiś totalnymi śmieciami i nie przetłumaczysz 80-latce o wiejskiej mentalności, że tak nie można.  [cenzura] Sama mieszkam we Wrocławiu i dopiero za kilka miesięcy będę mieć możliwości mieszkaniowe i finansowe, aby przyjąć Atosa do siebie. Ale bardzo zależy mi na tym psie. Do tego czasu poszukuję dla niego domu tymczasowego, w którym będzie bezpieczny i będzie mógł zostać wyleczony (pewna fundacja wstępnie zadeklarowała pomoc w pokryciu kosztów leczenia).

Atos jest miłym, spokojnym zwierzakiem. Zna podstawowe komendy i ładnie chodzi na smyczy. W pierwszym kontakcie z obcymi nie jest zbyt wylewny, ale nigdy nie wykazał agresji wobec człowieka. Jeśli chodzi o jego stosunki z innymi zwierzętami, bywa różnie. Jest bardzo przyjazny wobec suczki i kotów, z którymi mieszka. Na obce zwierzęta reaguje różnie. To wspaniały przyjaciel i stróż, do tego inteligentny i pojętny, który wymaga jednak mądrego i doświadczonego przewodnika.

Bardzo proszę o pomoc!

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
Odp: Proszę o DT! Atos gaśnie... na łańcuchu :(
« Odpowiedź #1 dnia: 18.01.2019 o 17:22 »
Może podaj numer telefonu do kontaktu...to zawsze przyśpiesza poszukiwania dt.

Offline _milena

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 08.03.2018
  • M: Wrocław
Odp: Proszę o DT! Atos gaśnie... na łańcuchu :(
« Odpowiedź #2 dnia: 19.01.2019 o 23:18 »
Racja, dzięki!
535 485 339 - odpowiadam głównie na SMS, bo w pracy średnio u mnie z korzystaniem z telefonu