Autor Wątek: Była do uśpienia...a ona żyje,wypiękniała i domu szuka...  (Przeczytany 522 razy)

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 06.01.2012
  • M: Świętokrzyskie
  • Mój najlepszy przyjaciel!
Helena,zwana pieszczotliwie przez nas Leną, ma zaledwie 2 lata a już poznała człowieka od tej złej strony...Jej poprzedni właściciel postanowił ją uśpić,ot tak bez powodu...My wiemy,ze to bylo kłamstwo...bo Lena to chodzący kłębek bólu i strachu do tej pory,dopiero powoli zaczyna się otwierać w hoteliku na człowieka...Lena szuka cierpliwych ludzi,mających serca i chcących sobie poradzić z naszą pomocą z psem lękliwym...Przed Leną całe życie,dajmy jej szansę na to,na co jej nie chciał dac jej 1 właściciel.Jeśli sunia Cie zainteresuje,zadzwoń tel.798362853.Obowiązuje wizyta p/a i podpisanie umowy adopcyjnej,nie wydamy Leny do kojca  czy na łancuch, do budy.Lena przebywa w mazowieckim w okolicach Sochaczewa.Obraz może zawierać: pies, trawa, buty, na zewnątrz i przyroda height=675Obraz może zawierać: 1 osoba, pies, na zewnątrz i przyroda height=723Obraz może zawierać: pies, na zewnątrz i przyroda height=601

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
Odp: Była do uśpienia...a ona żyje,wypiękniała i domu szuka...
« Odpowiedź #1 dnia: 09.05.2019 o 12:44 »
I nikt o takie cudo nie dzwoni :-\ ...a szkoda...no cóż,Lenke odwiedzę juz niedlugo w realu,może sama sie zakocham i ...adoptuję???Kto wie?Tak wiec śpieszcie sie Drodzy..ona taka przekochana **> :)) ...tel.798362853.

Offline anawa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.10.2012
  • M: mazowieckie
  • Paco (*)
    • Paco
« Odpowiedź #2 dnia: 14.05.2019 o 13:34 »
ehhhhh..................  :(

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: 30.05.2019 o 17:29 »
Szukamy dla Lenki tymczasu na cito...sunieczka jest po konsultacji u weta dr .Bissenika,niestety,ale mamy problem...diagnoza  :ciężka dysplazja ze zwyrodnieniem kręgoslupa...Ona ma tylko dwa lata...jest mi jej tak bardzo żal...myslałam o daniu jej dt ale teraz potrzebny tymczas Warszawa okolice ze względu na podjęte leczenie...Kto tej cudnej pomoze i tym czas da? :'(

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 13.06.2019 o 21:51 »
Podbijam,bo Lenka nadal bez tymczasu...to fajny,coraz bardziej otwierajacy sie na ludzi psiak,akceptuje inne psy,koty...tymczasie,gdzie jesteś?Karme i weta opłacimy,Lena jest pod opieką Skarpety Owczarkowej... >:<

Offline beta46

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 18.06.2019 o 13:16 »
Łapki mocne potrzebne...bo Lena byc moze juz niedługo do domu,stałego,pojedzie.... **> :)

Offline Kamila_

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.03.2006
« Odpowiedź #6 dnia: 19.06.2019 o 07:22 »
a jednak  **>

Offline anawa

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 10.10.2012
  • M: mazowieckie
  • Paco (*)
    • Paco
« Odpowiedź #7 dnia: 19.06.2019 o 14:35 »
Łapki mocne potrzebne...bo Lena byc moze juz niedługo do domu,stałego,pojedzie.... **> :)

[brawo]