Autor Wątek: Karma dla Rottweiler 16 miesięcy  (Przeczytany 453 razy)

Offline stopro.

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 17.02.2014
Karma dla Rottweiler 16 miesięcy
« dnia: 27.11.2020 o 22:48 »
Witam,
posiadam psa rasy Rottweiler. Wiem, że to nie to forum ale przez ostatnie 10 lat miałem Onki, a niestety forum Rottka praktycznie nie ma. Myślę też, że rasy te nie różnią się aż tak bardzo, dlatego piszę tutaj.
Pies Rottweiler (właściwie szczenię) w wieku 16 miesięcy - owczywiście ZKWP. Z dobrej hodowli przyjechał z karmą Arion, co do której mam wątpliwości. Pies jest z nami 4 miesiące. Przez początkowy okres był na arion.
Szukam w miarę dobrej karmie w budżecie ok 250 zl na miesiąc. Przerobiliśmy kilka karm tj Royal, ale nie jest ona chyba warta tej ceny. Było trochę brita i innych. Obecnie kończy worek Husse. Proszę o wasze podpowiedzi co jest stosunkowo odpowiednie jeżeli chodzi o karmy suche tj. skład itd itd.
Pozdrawiam

Offline Kamila_

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 16.03.2006
Odp: Karma dla Rottweiler 16 miesięcy
« Odpowiedź #1 dnia: 27.11.2020 o 23:24 »
slyszałam że dużo osob karmi Husse i nie narzeka.

Zapożyczam zdjęcie z polecanymi karmami z grupy fb barfne korepetycje.

można jeszcze zahaczyć o ''Wiejską zagrodę'' i bodajże ''Eden'' o ile już nie byly wymienione

reasumując : im więcej mięsa i mniej zapychaczy tym lepiej. Choć ja i tak jestem zdania że żadna karma psu nie zastapi dobrze zbilansowanej diety BARF

Offline stopro.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #2 dnia: 27.11.2020 o 23:51 »
Husse jadły moje owczarki. Dorosłe jadły opti plus. Niby wszystko ok ale kupy wielkości krowich. Przy Rottku mamy to samo. Chciałbym się skupić na czymś o dość dobrym składzie i rozsądnym cenowo ok 250 zl na miesiac.

Offline monikach

• Moderator
  • Pasterz
  • Data rej.: 30.09.2004
  • M: Lublin
« Odpowiedź #3 dnia: 04.12.2020 o 18:51 »
Bardzo fajnie sprawdza się u wielu znajomych psów Purizon. Sama tym karmię swoje psy. Jeden z nich żre wszystko, trawi wszystko, ale po niektórych karmach ma kooopy jak stodoły, na purizonie jest świetnie.

Offline stopro.

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: 03.01.2021 o 23:33 »
A co powiedzie o karmie Real Nature ?