Autor Wątek: Poszukiwany dobry chirurg - dysplazja (THR)  (Przeczytany 235 razy)

Offline shadaia

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 28.06.2021
  • M: Inowrocław
Poszukiwany dobry chirurg - dysplazja (THR)
« dnia: 28.06.2021 o 10:24 »
Cześć,
Szukamy dla naszej 6-letniej Tajgi dobrej kliniki do przeprowadzenia operacji THR na stawy biodrowe. Szukamy opinii i polecanych klinik, w Polsce albo w okolicy (Niemcy, Czechy, Austria, UK).
W Polsce znaleźliśmy dwie kliniki, Klinikę Psa i Kota Dr. Niedzielskiego (Mamy dość nieprzyjemne wspomnienia z pierwszej ręki, także wolelibyśmy znaleźć inną klinikę) oraz Klinikę Weterynaryjną Verum. Obydwie kliniki nie mają jednak za bardzo żadnych opinii na temat tej operacji.
Bardzo dziękujemy za każde wskazówki!

Offline artw

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.03.2005
  • M: Rychwałd
Odp: Poszukiwany dobry chirurg - dysplazja (THR)
« Odpowiedź #1 dnia: 29.06.2021 o 12:54 »
Dr Martin Novak z Bohumina (klinika Abvet). Tylko nie korzystaj z ich kliniki w Polsce. Pojedź do Bohumina. Wychodzi taniej. Można dzwonić i rozmawiać po polsku. To bezapelacyjnie jeden z najlepszych w tym fachu.

Offline shadaia

• Forumowicz
  • *
  • Data rej.: 28.06.2021
  • M: Inowrocław
« Odpowiedź #2 dnia: 29.06.2021 o 13:08 »
Dr Martin Novak z Bohumina (klinika Abvet). Tylko nie korzystaj z ich kliniki w Polsce. Pojedź do Bohumina. Wychodzi taniej. Można dzwonić i rozmawiać po polsku. To bezapelacyjnie jeden z najlepszych w tym fachu.

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Słyszałem o tym doktorze ale trochę boję się skorzystać z jego usług po tym jak przeczytałem ten post: https://www.owczarek.pl/forum/index.php?topic=28737.0
Spróbuję znaleźć na jego temat więcej opinii.

Na ten moment interesujemy się kliniką Verum i dr Jackiem Mederskim. Może miał ktoś z nim jakieś doświadczenia? http://jacekmederski.com/o-mnie

Offline HelO

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 31.03.2021
  • M: Dolny Śląsk
« Odpowiedź #3 dnia: 30.06.2021 o 16:46 »
Polecam dr Janusza Bieżyńskiego (chirurg ortopeda) - przyjmuje w Katedrze i. Klinice Chirurgii UP we Wrocławiu.
W 2015 Byłam z Helgą z podejrzeniem zerwania więzadła krzyżowego. Jak ją tylko zobaczył odrazu stwierdził, że to nie to. Tel. 601 796 780
W internecie jest o nim trochę informacji.
Klinikę Niedzielskiego odradzam.