Autor Wątek: Szkolenie w Poznaniu  (Przeczytany 1564 razy)

greckon

• Gość
Szkolenie w Poznaniu
« dnia: 20.09.2002 o 09:13 »

Witam!

No więc dzięki pomocy "forumowiczów" udało mi się znaleźć cudownego ON'a u chodowcy w Środzie Wlkp. (DZIĘKI!) Jest już tu 2 tygodnie i rozumiemy się coraz lepiej.

(BTW: zawsze traktowałem wypowiedzi typu "mądry pies" z przymrużeniem oka. Jestem zszokowany. Ta bestia jest sprytna, przeraża mnie

Ale do rzeczy: kiedy uważacie zacząć szkolenie  ?(archiwum czytałem, ale jednoznacznej odpowiedzi nie odnalazłem...)

Czy możecie polecić jakąś dobrą szkołe lub instruktora w Poznaniu ? Może w ZK ?

Z góry dziękuje...

Michał

PS. Wkrótce zdjęcie Racoon'a na owczarku.pl

Offline Inka

• Pasterz
  • Data rej.: 24.06.2002
  • M: Gdańsk
Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: 20.09.2002 o 09:50 »

Gratuluję nowego domownika!!!

RACOON? A ja myślałam, że najdziwaczniej brzmi TAYNA...

Polecić Ci szkoły w Poznaniu nie mogę, bo nie znam. Myślę, że możesz popytać w Związku http://www.zkwp.poznan.prv.pl/ lub zadzwonić do hodowcy - powinien być zorientowany w tym temacie. A może ktoś z Forumowiczów jest również z Poznania i już się szkoli(ł)?

Jestem zwolenniczką przedszkoli dla psów - same ukończyłyśmy z Misią takie w Gdańsku - i szczerze polecam. W naszym HAUWARDZIE naukę rozpoczyna się ze szczenięciem już 10-12 tygodniowym. Najważniejsze, by psiak miał za sobą komplet szczepień i mógł już kontaktować się bezpiecznie z innymi. Poznań to nie taka znowu prowincja jak Gdańsk  i napewno znajdziesz u siebie świetne przedszkole.

Czekamy na fotki,

Witam :) po maleńkiej przerwie

Offline Inka

• Pasterz
  • M: Gdańsk
Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #2 dnia: 20.09.2002 o 10:19 »

znalazłam też strony:

http://www.nawoli.pl

http://www.wan-hen.poznan.pl

ON-ki z Wan-Hen widywałam na wystawach - ładne. Nic poza tym nie mam do powiedzenia, a o ich metodach szkolenia nie mam bladego pojęcia.

A do ZKwP i tak pewnie trafisz prędzej czy później po to, by się zarejestrować i wyrobić pieskowi papiery.

Witam :) po maleńkiej przerwie

KATARZYNA

• Gość
Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #3 dnia: 23.09.2002 o 23:10 »

Witam Michale! Wydaje mi się,że u Nas w Poznaniu najpopularniejsza jest szkoła na Woli ale mówiąc szczerze to konkretnej opinii to jeszcze nie mam.Ale mam jeszcze czas aby zadecydować gdzie będziemy się szkolili z tym moim diablątkiem .Na temat przedszkola dla psów to na Naszym terenie nie słyszałam.

Pozdrawiamy

KATARZYNA

• Gość
Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #4 dnia: 24.09.2002 o 23:55 »

Michale! Mam prośbę.Znajomi szukają dla siebie owczarka , może mógłbyś podać adres hodowcy w Środzie Wlkp.Z gór dziękuję.

Pozdrawiam

HiBlue

• Gość
Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #5 dnia: 26.09.2002 o 00:42 »
zobacz też tutaj http://abc.poznan.pl/ słyszałem dobre opinie o tej szkole, rozmawiałem osobiście, może się na ABC zdecyduję za jakiś czas.

• Gość
Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #6 dnia: 22.08.2003 o 13:56 »
Mam pytanko do Poznaniaków - jaką szkołę tresury wybrać? Może znacie z doświadczenia jakis ośrodek szkoleniowy..?....chciałabym oczywiście aby to była solidna szkoła dla mojej suni

• Gość
Odp: Szkolenie w Poznaniu
« Odpowiedź #7 dnia: 22.08.2003 o 14:07 »

Oczywiście, jeśli ktos spoza Poznania zna dobrą szkołe w tym mieście, to oczyweiście tez prosze o porade

pozdrawiam

simon

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 22.08.2003 o 16:31 »

Od 3 tygodni chodzimy do przedszkola z naszym 5 mies. Dikiem. Naukę prowadzi Piotr Lisiecki - Szczepankowo ul. Oliwkowa. Będziemy jutro i w niedzielę jak w każdy weekend o 11.00 - wpadnij i zobacz.(również strona www.abc.poznan). Jesteśmy na razie zadowoleni. Dziś wieczorem czeka nas "spotkanie z rodzicami" czyli 3-godzinne spotkanie na sucho bez piesków.

Pan uczy przez smakołyk albo zabawkę tak aby psiaki były wpatrzone w swoich opiekunów - czyli chyba niezła podstaw do póżniejszych szkoleń. 

alternatywa to Wan-Hen (też na Szczepankowie) albo szkolenie na Woli - trudno mi pisac jednak o nich gdyż wiem za mało.

cześć lecę do domu i na wywiadówkę hi hi

Offline madlen

• Owczarkarz
  • **
  • Data rej.: 22.06.2003
  • M: Poznań
« Odpowiedź #9 dnia: 17.02.2004 o 16:10 »
gdyby ktoś był z Poznania to absolutnie NIE polecam ośrodka "Na Woli".

OlaO

• Gość
« Odpowiedź #10 dnia: 17.02.2004 o 16:12 »
brałam udział w szkoleniu z moją sunią w ośrodku "Na Woli" i mam zamiar zapisac się na obronę. szkolenie było super. jak najbardziej polecam.

Offline madlen

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #11 dnia: 17.02.2004 o 16:19 »
bez komentarza

OlaO

• Gość
« Odpowiedź #12 dnia: 17.02.2004 o 16:21 »

myślę, że powinnaś podzielić się swoim zdaniem na temat tego ośrodka.

Offline madlen

• Owczarkarz
  • **
« Odpowiedź #13 dnia: 17.02.2004 o 16:24 »
proszę bardzo, ale na priv  , bo nie wiem czy to odpowiednie miejsce

Offline Mal.

• moderator
  • Pasterz